Giriş yapmadınız.

Arama sonuçları

.

Monday, 1.02.2010, 00:53

Yazar: ßy Ates54

Hakkınızı HeLaL edin

Burada sizlerin arasindan kopmak zorundayim uzun zamandiir birtürlü kendimi toplamaya grasiordum (( hayat sınavı bunalima itti sanirim 1 ay sonra baba olacaktim ama olmadi cocugumu kaybettim bir süredaha sizlerden uzak kalicagim hakkanizi helal edin bayy

Saturday, 29.08.2009, 14:27

fcp kahve renk yeni

tşekürler arkadarslar buarada uzun zamandir uzak kalmisim özlemisim burayti neyse pazartesiden itibaren insallah aranizda olurum hayirli ramazanlar

Friday, 31.07.2009, 00:37

Seninle Bir ömür fcp

Not...... yav bilmiorum ama bişey sölemek istiorum ismleri editleyip baskasinin emeyine gölge düsrmek gercekten emek hirsizi olan kislere diorum af buyurun zevk veriorsa benim dedem derki emeyini çalan kisiler küçük bebeklerdir emzik ver diş gibi iş çikarsinlar ....emek hirsizlarina bende bi emzik yapiom hemide hareketli ))))

Thursday, 30.07.2009, 22:49

lale (tema)

emeyine saglik güzel paylasim olmus özellikle butonlarin altindaki koyu ton sahane

Tuesday, 28.07.2009, 21:23

Ebru Gundes hayranlari icin fcp tema by kartanesi

ebru gündes hayraniyim güzel paylasim ama ebruya hec benzemior ebru yasarmi acaba

Tuesday, 28.07.2009, 17:14

Tema Müzik Dans [By Prenses]

S.a Zubeyde suan koydugun jpg resminde uyari var ama unuttugun bisiydaha var anti virüs programlari neredeyse indirilen herseyde bir sakinca bulur tabi bunun sebebiyse programdan kaynaklanmior defender ve sizden öncelikle pciniz nekadar kulandiğiniz programa uyum sağlior ve lisansi orjinalmi yoksa programlarla ugrasanlar elden gecirdiyse ve bu programi baska amaçlar için kulaniliorsa ozaman kopyala yapistirda bile sakinca cikar Not : eyer herangi indirme girismine girdiniz program resim vb bu gi...

Saturday, 25.07.2009, 17:16

cicekler (fcp tema)

Canli yayin canli balik canli bilmem ne iste böle hersey canli civil civil bi dünyda yasioruz bide babam oluyorummmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm bugun biraz deliyim

Saturday, 25.07.2009, 17:15

Kop/Hareketli fcp tema

ben teskür ederim biraz hareketlilere ara vedim baska bisi için ugrasiorum umarim beceririm ozaman flatcast adina deyecek bisi olur iste de birde fondaki flaslarin kodunu bulabilsem

Saturday, 25.07.2009, 17:13

yüregin kadar yanindayim

ya güzel olmusta sari kirmizi olsaymis daha süper olcakmis hehe emeyine saglik cimbomlular kiskanir biraz bakmain bana siz yola devam camalitiy

Saturday, 25.07.2009, 17:12

bekleyeceğim

çok hos olmus emeyineze saglik yanliz papatya olmasaymis bi okadardaha hos duracakmis benim görüsüm basarilar

Saturday, 25.07.2009, 17:11

biliyorum gelmiyecksin [tema]

emeyine saglik basarilar dilerim

Saturday, 25.07.2009, 17:10

tema mavi gül

önemli olan boyut deil paylasmak hersey bahane güller sahane el emeyi göz nuru emeyine saglik kardesim basarilar