Giriş yapmadınız.

Arama sonuçları

.

Tuesday, 11.05.2010, 20:59

Yazar: *BalkanKarma*

Flatcast Aciklari

Alıntı sahibi "buldukfm" ben yönetici degilim ama sana cvp vereyim bazi kısımlar üyelere yasaklı oldugu icin sadece admin ve moderatörler gire biliyor. bu yuzden siz o bölümlere giremiyorsunuz. meral her sistemin bir acigi vardir normal seylerdir. ilk once bende oyle dusunmustum, admin ve mod a msj gonderdim ilgilenen olmadi... ama perihan giriyorum diyince soru isareti kaldi simdi

Tuesday, 11.05.2010, 19:55

Flatcast Aciklari

yoneticilerden bir cevap gelmiycekmi acaba

Tuesday, 11.05.2010, 17:56

Flatcast Aciklari

Benim bir sorum olucakti, forumda bulunan bu kategorinin icerigindeki konulara neden ulasamiyorum acaba aradim bunun icin bi aciklama bulamadim, en uygun yer olarakta buraya acabildim konuyu

Sunday, 22.11.2009, 17:45

Re: Flatcast.com adresine saldırı

Alıntı sahibi ""AllaTurkaa"" Malesef bu saldırılar farklı Botlar (trojanlar) tarafından yapıldığı için , bir engellemede şu an için söz konusu değil ( Kısaca sizin, benim bilgisayarıma gizlice yerleştirilmiş trojanlar bu saldırıyı destekliyor olabilir) flatcast.com sitesinde sorunlar gunduzleri yoktu benim gozlemledigim kadari ile saat 19dan sonra acilmiyordu, demekki saldirilari yapan bu saten sonra pc basina oturuyordu... simdi ise flatcast.info sitesi ayni duruma dustu, yani acilmiyor ama co...

Wednesday, 18.11.2009, 23:28

Flatcast.com adresine saldırı

bilgilendirme icin tesekkurler alaturka yonetimi, emeklerinize saglik

Tuesday, 13.10.2009, 00:06

Flatcast Radyo fcp yapımı görüntülü (swf)

ben hazir temanin uzerine koyuyorum upload etigim resmi, daha sonra chati ona gore uyarliyorum

Monday, 12.10.2009, 21:26

Flatcast P2P hatalari ve aciklamalari.

boylesine guzel ve yararli bilgiler icin tesekkurler alaturka emektarlari :thx: :up:

Friday, 25.09.2009, 17:26

cızırtı sorunum var

Alıntı sahibi ""sarp2001"" Arkadaşlar radyoda miksere attığım parçalar cızırtılı sesler net değil. Ama aynı parçaları bilgisayarımda normal winampta dinlediğim zaman gayet net. Karşı tarafa da ses cızırtılı gidiyor. Mikser yanında bulunna kaydırma çubuğundan da değil. Audio ayarlarına girdim radyonun ve orada kurcalamadağım yer kalmadı, 8, 16, 24, 40, 80 kb olarak ayrı ayrı olarak girdim yine ses cızırtılı ve net değil. Bu pc.de ben daha önce net birşekilde yayın yapıyor ve bu tür şeylere rastl...

Saturday, 12.09.2009, 13:57

Dj isimLeri Radyo GifLeri YaziLir

Basligi acan yok ama gifleri yapmaya devam eden baskasi var sanirsam Mumkunse bende DJ BIN yazisi istiyorum

Friday, 11.09.2009, 14:38

Dj isimLeri Radyo GifLeri YaziLir

Alıntı sahibi ""kralimfm"" ARKADASLAR KONUYU ACAN ARKADASIMIZ FORUMDAN AYRILMISTIR ISTEK GIFLERINIZI [link=]http://www.allaturkaa.de/forum/index.php?page=Thread&threadID=24611 [/link] BURDAN YAPTIRA BILIRSINIZ tskeler kral

Friday, 11.09.2009, 13:45

Dj İcons

tesekurler paylasim icin kardes

Sunday, 6.09.2009, 00:22

ıstedıgın kadar gıf yap buyrun

paylasim icin tesekkurler bende boyle biseyler ariyordum

Saturday, 5.09.2009, 23:03

Flatcast Kardes Radyolar ve diger Kardes Siteler

ben alaturkanin bannerleri kastetmemistim, onlardan zaten siteye ekledim benim soylemek istedigim kendi logomu yapicak biri kardes radyolar bolumune konu acarken eklemek icin

Saturday, 5.09.2009, 16:23

Flatcast Kardes Radyolar ve diger Kardes Siteler

guzel bir uygulama, fakat su banner olayini tam olarak yapamiyorum hem avatarimdaki banner hemde kardes sitelere eklemek istedigim bannerin boyutu cok kucuk oldugundan goruntusu bozuluyor, aranizda acaba bana banner yapiminda yardimci olacak birileri varmi