Giriş yapmadınız.

Arama sonuçları

.

Thursday, 12.07.2007, 11:33

Yazar: dostanefm

Flatcast Radyom (sorun halloldu) ilgili dostlara teşekkürle

Alıntı sahibi ""YarenFm"" bölye bir olasılık olamaz 1 yılı doldurunca kapanma diye bir sey söz konusu degildir yıllarca kullanılan radyolar var olsa onlarda kapanırdı senin sorunun net anlşamış değilim detaylı yardım etmek isterim sana msn adresimi ekle görüşelim admin@yarenfm.com <----< msn im ekle görüselim edit: arkadaşlar yukarıdaki arkadaşımızın bilerek yada bilmeyerek onu kendiside bilmiyor dj leri sanırsam adminden yayın aldıkları icin radyoyu silmisler yeni radyo kuruldu umarım böyle bi...

Wednesday, 11.07.2007, 18:31

:saril: ok saolasın kardeşim http://www.dostane_fm.radyosu.com/ login oluyorum ama start stream yeri yokk...şimdiden teşekkürler.. not:Bu arada bende 4.16 versiyonu kurdum kullandım ama radyo dostlarımızın girişlerinde ufak tefe sorunlar yaşanınca geri eski versiyona döndüm..

Wednesday, 11.07.2007, 17:12

:wallb: Sevgili dostlar sevgili yönetici arkadaşlar. Flatcasttan edindiğim radyomu tam 1 yılı tamamladığı gün açamaz oldum.11/07/2006 da kurmuştum bu gün 11/07/2007 ve radyom mevtaa.Eğer geri getirmemin bir yöntemi varsa bunun yolu nedir?Yardımlarınızı acilen bekliyorum dostlar .Radyodaki dostlarımızı maadur etmek istemiyorum.Başka bir radyo açabilirim ama bunu tüm dostlarımız biliyolar .O amaçla bununla devam etmek istiyorum,Yardımlarınız için şimödiden teşekkürler...