Giriş yapmadınız.

Arama sonuçları

.

Saturday, 6.10.2007, 15:57

Yazar: xseure

winap tan flatcat üzerinden yayin

selam winamp radio kuracam fakat kendi web sitemin ipsini kullanmak istiyorum kendi bir kac arkadasta yayin yapcak ben biraktikran sonra nasil yaparim acaba :

Monday, 24.09.2007, 19:56

Flatcast tamirhane

virüs vardi temizledim simdi geri alirsam hic iyi olmaz tşk ederim sagol ilgilendigin icin en iyisi format her halde

Monday, 24.09.2007, 19:34

Flatcast tamirhane

denedim evet sarki adi sadece 1 ve 2 yaptim mesela yinede yok sarki calmiyor ve birden fazla atinca direk atliyor sarkilar regeditten flatcastla ilgili bir sey birakmadim sildim axtivex yuklemiyor direk aciliyor manuel yukleyince yine ayni seyi yapiyor

Monday, 24.09.2007, 19:11

Flatcast tamirhane

ben de sarkilar attliyor tüm bu dediklerini yaptim olmadi

Monday, 24.09.2007, 03:26

Flatcast tamirhane

Eline Saglik yayini aliyorum muzikleri mixsere atiyorum calmiyordu deniyecem insallah olur

Thursday, 2.08.2007, 16:08

ZOOM 5651 MODEM YARDIM

TSK EDERIM ZAHMET OLDU BUNLARIN HEPSINI DENEDIM BUNLAR UYMUYOR BOYLE DANDIK BIR MODEM GORMEDIM BEN TSK TEKRARDAN

Thursday, 2.08.2007, 06:56

Sitenizde kimgirdi kim çıktı belirler tıkla ve gör

güzel bir paylasim giren kisi ismini nerde görecem ben acaba

Thursday, 2.08.2007, 05:59

ZOOM 5651 MODEM YARDIM

ZOOM 5651 MODEMIM VAR FAKAT BEN KENDI SITESINDEN FIRMWARE UPDATE GUNCELLEDIM DAHA ONCE TURKCEYDI MODEMIN SETUPU GUNCELLEME YAPINCA INGILIZCE OLDU GERI ALAMIYORUM NASIL ALACAGIM ANLAMADIM AYNI MODEMDEN BULDUM FAKAT O MODEMIN FIRMWARE UPDATE NASIL ALACAM YARDIM EDECEK BIRI VARSA SEVINIRIM TSKLERR :wallb:

Saturday, 28.07.2007, 16:25

RADYO YA GELENLERIN IP ADRESINI NASIL GOREBİLİRİZ

ACIKLAMAN ICIN TSK EDERIM SAGOL BUTUN BUNLARI HEPSINI BILIYORUM TABIKI BEN INAT ETTIM NE YAPIP EDIP BUNU YAPACAGIM ICIM RAHAT ETMIYECEK YOKSA YAPTIGIM ZAMANDA BUNU YAZACAGIM BURAYA

Friday, 27.07.2007, 02:53

kardesim bazi giren dengesizlerin ipleri gerekiyor ne yapacagimi ben ip alinca yaparim ne yapacagimi arti telekoma o ip no verdigin zaman nerden oldugu cikar vs. arti programlar var vs. vs. orasinida bana birakin degilmi ayrıca tskler administrator bakayim insallah isime yarar bir seyler bulurum

Thursday, 26.07.2007, 00:41

GELEN KISILERIN NERDEN OLDUGUNA BAKACAM HANGI SEHIR HANGI ULKE VS. PHP DESTEKLI BIR SITE YAPIM ASAMASINDA HENUZ HTML SAYFASI UZERINDE RADYO KOPSUN BAGLANTISI SEMTI ONEMLI BENIM ICIN GIRDIGI SEHIR YANI DAHA DOGRUSU

Thursday, 26.07.2007, 00:29

RADYO YA GELENLERIN IP ADRESINI NASIL GOREBİLİRİZ YARDIM EDERSENIZ SEVINIRIM

Monday, 2.07.2007, 01:46

yardım sinirli yayın no free stream entry point

no free stream entry point available. plase retry later yaziyor hala 40123 port acik delirecem kafayi yiycem staticste + gözüküyor ne iş anlamadim eksi iken girenler + olunca giremedi eksi oluncada digerleri giremiyor modem porttu acik biri yardim etsin kafayi yedim :wallb: :wallb: :wallb:

Wednesday, 13.06.2007, 04:30

Show has been finished<<Önemli

BENDE DE AYNI SORUN VAR HALA AYNI ARKADASIN DEDIGI GIBI BIR TURLU DUZELMEDI BU

Wednesday, 13.06.2007, 04:28

Radyo ya herkes giremiyor

Zoom X4 5651 Modemin Portunu acamadim yardimci olurmusunuz bulamadim bir yerde tskler

Wednesday, 13.06.2007, 04:19

Gamzeler ( Flatcast Temasi )

ELINE SAGLIK GUZEL BIR TEMA