Giriş yapmadınız.

Arama sonuçları

.

Thursday, 28.07.2011, 21:50

Yazar: *Ebru*

Radyoya dinleyici giremiyor

Alıntı sahibi "Masum Masum" daha nick bile girmeme firsat olmadan guest olarak banladi ne tesaduf, benide

Friday, 15.07.2011, 15:55

Atasözü'nün arasındaki boşluğu bulalım oyunu

atlar nallanırken kurbağalar ayak uzatmaz "küçükler büyüklerin yanında hadlerini bilmelidir" anlamında kullanılan bir söz. Fare deliğe sığmamış,............. bağlamış

Friday, 15.07.2011, 15:50

makyajsız türk ve yabancı ünlüler

atalarimiz bosuna dememis, kiz hamamda begenilir die

Thursday, 14.07.2011, 18:29

Radyo actım Dinleyiciler giremiyor

Alıntı sahibi "kalemimdeki_özgürlük" Cok aacil arkadaşlar eksik bilgi acil aramayı kullanın

Thursday, 14.07.2011, 18:18

Teröre Lanet,13 Şehit

Alıntı Bunun son acı olmasını umut ettiğini dile getiren Demirtaş şunları söyledi: "Umut ediyorum bu yaşanan son acı olur. Umut ediyorum siyasetçiler, Meclis başta olmak üzere bu sorunların çözümü konusunda, ülkelere barış getirmeleri konusunda sorumluluk üstlenir, bu hepimizin boynunun borcudur. Bu bütün Türkiye'nin vermesi gereken bir sözdür siz umud ede durun, TÜRKİYE neyin sözünü verdiğini çok iyi biliyor

Sunday, 19.06.2011, 17:59

ÜsTeKi üYeyİ Ne kAdAr sEvİyoRsUnUz ?

Alıntı sahibi "melye" du ebru admini ariim açsın okadar bekliymem olum kalim meselesi acilen yazip çikmam lazim yasar68 sirayi karistirdi sanirim, beni sevcekti

Sunday, 19.06.2011, 17:49

ÜsTeKi üYeyİ Ne kAdAr sEvİyoRsUnUz ?

Forumun ozel mesaj bolumunu kim kapattii askima mesaj yazicam,yazamadim

Saturday, 11.06.2011, 16:32

Sid Sorunu

baslikda yetkili arkadaslar sizin sorununuza cozum bulabilmek icin islerini guclerini birakip cabaliyorlarsa siz herdaim acik tutamamya diyorsaniz ..! ozaman radyoyu neden aciyosunuzki madem acik tutmuycaksiniz bence siz dinleyici olun

Friday, 10.06.2011, 14:46

Kadın

aslinda fikrada komik ona gulcektimde fuatist_66 in mesajlarina guldum mause sine paylaşım için tşkk emeğine sağlıkkk yazisi yapişmiş oyle kalmiş saniyom haberi yok heryerde ayni mesaji görünce gülesim geldi bende öyle olunca pc yi resteliyom mause ye yapişan mesaj kayboluyo sende oyle yap ayy hala gülüyom ya

Monday, 28.03.2011, 21:59

Kadınlar..!!

Şu erkeklerin benzetme kabiliyetine hayranim,bakarmisıniz KADIN VAR ; Seftalidir agizlari sulandirir. KADIN VAR ; Kirazdir kurtluysa bulandirir. KADIN VAR ; Cins armuttur iyi gelmez bize. KADIN VAR ; Visnedir kaynat reçel diye tabak tabak. KADIN VAR ; Karpuzdur, yandin çikarsa kabak. KADIN VAR ; Musmuladir afiyet olsun size. KADIN VAR ; Greyfurttur sIkarsin cikmaz suyu. KADIN VAR ; Keçiboynuzudur kemir ömür boyu. KADIN VAR ; Kestanedir kis gecesine sakla. KADIN VAR ; Kavundur mutlaka kokla. KADI...

Thursday, 17.02.2011, 15:38

(Tema Oylama) Duyuru !!

Alıntı sahibi "melye" genelde yönetim konularında yöneticiler bişelere cevap veremeyince online olan bi üyesin ebru cum tartisma oldugunda kari$iklik yaratmak için ortaya çikanlargibi dimi :1kizhayir:

Thursday, 17.02.2011, 15:06

Hangi Hayvan Olmak Isterdin

Kopek olmak isterdim sanirim en azindan sahibine sadikmis diye duymustum

Thursday, 17.02.2011, 14:58

Kim Gelsin

engongem yok isi varmis onun yerine ben geldim kiskanç olmayan kim varsa hepsi gelsin ben çok kiskancim bidaa gelmem

Thursday, 17.02.2011, 14:40

Farkettimde.......

Farkettimde bugun çok kiskancim

Thursday, 17.02.2011, 14:23

(Tema Oylama) Duyuru !!

keske o yarismanin yapildigi günlerde bende forumda surekli online olsaydimda yarismayi kazanip nickimin altina Süper Üye yazdirsaydim simdi ister istemez bazilari gibi o arkadasi bende kiskanmiyo degilim ama elimden bise gelmiyo anca kiskandigimla kaliyorum sanirim dahada kiskanmaga devam edicem

Sunday, 13.02.2011, 21:25

flatcast teme fcp tema beyazgulum 27+27=54

Alıntı sahibi "SoN DeFa FM" tskler guzel paylasim icin emegine saglik Sevildigini Bilmeden Ölesiye Sevme Sonra Sevende Sen olursun ÖLENDE.... mausunda bu yazilar yapi$ik kalmis pc yi bi restle istersen ayni yazilarla buralari doldurmussun yetkililer gormesin

Tuesday, 25.01.2011, 22:55

Rdyo Ortaminda En Nefret Ettigin Sey Nedir ?

simdi ben dinleyiiyimya dinlemege girdim DJ e soruyom sarki isteyebilirmiyim DJ buyurun tabi Mustafa YILDIZGODAN ... TURKIYEM DJ formatimiza aykiri niyeeeeee format ne yaaa <<<< istedigi sarkiyi çaldiramiycakmi