Giriş yapmadınız.

Arama sonuçları

.

Wednesday, 17.02.2010, 17:56

Yazar: *BoNcUk*

dj yazilari gifler ıstek bolumu

selam.. öncelikle yapmis oldugunuz calismalar icin tsk ederim.. sizden bi ricam olcakti.. siyah arka plan olarak altin yazili Dj FirTina , hosgeldiniz ii dinlemler..yazabilirmisiniz bi kac cesitl olursa sevinirim .. cok tsk edeirm simdiden.. kolay gelsin

Friday, 4.12.2009, 23:06

dj yazilari gifler ıstek bolumu

selam.. öncelkle kolay gelsin.. Sizden bi iki yazida ben istesem acaba olurmu? bi kac cesit olarak Dj Ay*Perisi ve Dj ArtiSt olarak yapabilirmisiniz?? Simdiden tsk ederim..Yazi sekillerini söylemeye unuttum 3d olarak degilde siyah kutunun icindeki yazilardan olabilirse sevinirim .renkler aslinda fark etmez..gönlünüzce olsun ay*perininki.. Artistin rengi beyaz olabilir.. tsk ederim

Thursday, 3.12.2009, 12:37

dj yazısı isteyenlere yazı iste seninde olsun

selam.. bi ricam vardi sayin abimiz ama tsk ederim.. olmasada olur..

Tuesday, 1.12.2009, 12:14

gif ve mask çalışmalarım kendi yaptıklarım

gercekten tek kelime yetmez.. cok muhtesem olmus.. Ellerinize saglik.. Cirak lazimmi ? seve seve kabul ederdim yane.. :harika: Basarinizin devamini dilerim..

Thursday, 22.10.2009, 00:45

SwfText Flah Animasyon Programı., icin

tsk ederim.. emeginize yüreginize saglik..

Thursday, 22.10.2009, 00:35

SwfText Flah Animasyon Programı., icin

slm.. arkadaslar bi yardim edebilirseniz ben bu swf text programini bi türlü indiremiyom.. acep benmi yanlis yerlerde indirmiye calisiyom.. varsa direk bi link verebilirmisiniz simdiden tsk

Thursday, 10.09.2009, 01:29

dj ismi

selam.. ja bana cok acil Dj Brad diye bi yazi lazim.. 6.numaradaki hos birseydi. eger yazabilirseniz yazi söyle olsun Dj Brad.. Radyomuza hosgeldiniz, iyi dinlemeler dileriz diye.. arka plan süper ama dj yazisi renkte olursa sevinirim .. tskederim :thx:

Saturday, 11.07.2009, 14:10

emeginize saglik

selam.. gercekten cok güzel seyler bunlar.. emeginize yüreginize saglik.. bende cok merakliyim bu tür seylere .. acaba hangi program ile calisiorsunuz ? paylasirsaniz cok sevinirim.. tsk ederim simdiden.. basarinizin devamini dilerim.. :up: