Giriş yapmadınız.

Arama sonuçları

. Çok fazla sonuç bulundu, lütfen aramanızı tekrar belirleyin.

Thursday, 18.02.2016, 19:48

Yazar: ))ONUR((

Modemlerde Port Açmak (Resimli)

XP İP SABİTLEME modem marka modelın nedır? antı vırus programın hangısı ? bılgılerı tam vermelısın yada en kolayında Alıntı sahibi "Gamze" konu basligini okuyarak sorununa cözüm bulabilirsin

Thursday, 18.02.2016, 19:36

flatcast radyoda yayinda cizirti sorunu...

Bilgisayarın toplama degılse marka modelını orjınal sıtesınden ındırıp kurman gerekır Dikkat etmen gerekenler işletım sıstemı vısta - wın 7 - wın 8 wın 10 ..... bit hızı 32-64 En onemlısı de ılk once şuan mevcutta yuklu olan ses drıverını kaldırıp pc reset attıktan sonra ındırdıgın ses drıverını yuklemek kolay gelsın fırsatım oldukca bakabılıyorum foruma

Friday, 17.04.2015, 18:33

Düşün ki o bu konuyu okuyacak..ona ne söylemek isterdin?

hoşbuldum atilla bey yeni ev aldim taşindim düzenlemeler felan derken bide net yeni hat çekiliyor 1 hafta içinde bağlanacak inşallah sonra burdayım

Tuesday, 10.06.2014, 21:19

İp Sabitlemede Sorun

ip numarasını yanlıs yazıyorsunuzdur. modem marka modelı ısletım sıstemın hangısı daha detaylı bılgı verırsen yardımcı olabılırız.

Monday, 9.06.2014, 19:45

dj ismi

indexden mı silmek istiyorsunuz ? tam olarak acıklarmisiniz yada sitenizin adresini vererekten tarif ederseniz yardimci oluruz

Saturday, 7.06.2014, 20:18

modemin ara yüzüne giremiyom

modemı acıp kapattıktana sonra tekrar denermisin modem arayuzune girmek icin 192.168.2.1 yada 192.168.1.1 deneyerek girermisin modemın arayuzun acıklaması asagıdakı lınkde mevcut. zte zxv10 w300 modemde port açma yardım lütfen

Monday, 2.06.2014, 21:30

Sevgi Kelebeğim >> İlk Tema Mayıs 2014 >>

Nur emegine saglik çok guzel olmuş sonunda başarmışşın daha da güzellerini yapacaksin inanyorum

Monday, 12.05.2014, 22:23

Flatcast icin Port Acmak

portlarınız kapalı oldugu ıcın yayına gıremıyorsunuz modem marka modelını arama butonuna yazarak daha detaylı bılgıye ulasabılırsınız bulamazsanız eger, modem marka modelını kullandıgınız işletim sistemini antivirus programın isimlerini yazarsaniz yardimcı olabiliriz

Thursday, 27.03.2014, 21:46

Youtube kapatıldı

facede kapatılsın fazla kulanmıyom saten TİB e fazla yetkı mı verıldı ne? önüne gelenı kapatıyo Allahtan whatsap lafı gecmıyor

Thursday, 27.03.2014, 21:26

Tema daki audio yokk....:((

temanızı audıo lu olarak eklıyorum ındırıp kullanabılırsınız.

Sunday, 23.03.2014, 21:30

Tema daki audio yokk....:((

as.. sagol firuze_34 anladigim kadariyla begendigin temeda audio (equalizer) kismi yok bunun icin temada desingtool kismina gectikten sonra alttaki resimde ekledim kolaylik olmasi amaciyla insert-----> audio tikladiginda audio (equalizer) kismi cikar. bu islemi yaptiktan sonra temani son haliyle kaydetmeyi unutmaki her seferinde bu islemi yapmak zorunda kalirsin index.php?page=Attachment&attachmentID=42549 ayrica winap yayinina gecisin kolaylik olmasi amaciyla winaptan yayın ( videolu anlatim ) ...

Friday, 21.03.2014, 22:28

Twitter Kapatıldı

Kapanan twetter ama tasasi baskalarina dustu