Giriş yapmadınız.

Arama sonuçları

.

Sunday, 18.10.2009, 11:52

Yazar: EzeLimFm

Gidiyorum- BY KRAL

begendiginiz icin tsk ederim

Saturday, 17.10.2009, 22:25

Son Mektubum- BY KRAL

rica ederim siz sagolun yorumlar icin

Saturday, 17.10.2009, 21:32

Son Mektubum- BY KRAL

rica ederim sagol beratcan kardes

Saturday, 17.10.2009, 12:42

Yanliz Prenses Theme BY KRAL

EMEGE SAYGI YORUMU COK GORMEYIN DIGER YAPTIGIM TEMALARIDA PAYLASMAYI DUSUNIYORUM

Friday, 11.09.2009, 02:41

php ve jvs-Hmtl index Istekleriniz ( UCRETSIZ)

az once arka plan olarak bunu hairladim farkli efektlerle güzel bir tasarim cikarsam ne dersiniz peki we blogcu demissiniz o zaman grafikleri kendi hostumdan calistirabilirim sorun deil fakat simdi biraz uykum war 2 bucuk saat sonra is yerinde olmaliyim

Friday, 11.09.2009, 02:34

Alıntı sahibi ""xxrebenxx"" radyoma papatyalı bi indeks arıyorum yardımcı olursan sevinirim blogcu olacak teşekkürlerr renk tonlari turuncu veya pembe yönünde olmasi bir sorun olurmu veya güzel bir tasarim yapabilirim ay cicekli

Friday, 11.09.2009, 02:26

[spoil][/spoil] ESKI BIR BASIT TASARIM BELKI BEGNEN CIKAR http://rapidshare.com/files/278347208/UU.zip.html

Friday, 11.09.2009, 02:06

INDIR : http://rapidshare.com/files/278340001/tm.rar.html EVE GIDINCE DIGER TASARIMLARIDA YÜKLERIM SUANDA ELIMDE BU WAR BIRAZ BASIT AMA IDARE EDIN ARKADASLAR

Friday, 11.09.2009, 01:03

Alıntı sahibi ""Layla"" Alıntı amacim reklam olsa burda deil diger webmaster forumlarinda satisa sunardim idnexlerimi Webmaster forumlari bu tür kodlamalrin yüzüne bakmaz ve bes para vermez. -Arama Motorlarinin indexlemeleri icin bir kelime bile yok -Sitenin tamami Grafik üzerine yapilis (benim netim yavas oldugundan internet aracimda grafikleri engelliyorum, benim gibi bircok kisi bu sekilde nete giriyor) [code:1]<body bgColor="#87447A"> <div id="container"> <div id="image4" style="position:ab...

Thursday, 10.09.2009, 21:29

Alıntı sahibi ""Layla"" EzeLimFm, Klavyende bir bozuklukmu var? hep büyük harf kullaniyorsun! Bagiriyormus gibi! Örneklerden birine bakmak istedim, kayit olmadan linkler ve resimler görünmüyor. sonra birde su yazi ilgimi cekti Alıntı FIYAT : 80 DOLAR ILE 500 DOLAR ARASINDA ÖZELLIKLERINE GÖRE DEISMEKTEDIR ICERIGI ZENGINDIR CSS HTML WE PHP OLARAK WERILMEKTEDIR EXTRADAN PSD DOSYALI LIZANSLI BIR TASARIMDIR TAMAMEN KENDI CALISMAM VEYA BEDAVA SAHIB OLABILIRSINIZ TABIKI FORUMDA 250 KONU ACIP 15 ÜYE GE...

Thursday, 10.09.2009, 19:28

BU ARADA KENDI SITEMIN INDEXINI BEGENEN ARAKDASLARIM WARSA DIREK TASARIMI BIRAZ GELISITIRP ATABILIRIM ARKADASLAR FTP ALANINIZ YOKSA BIRAZ URASIRSINIZ AMA ODA OLUR KENDIM YENI BIR TASARIMA GECICEM CÜNKI ISTEYEN BURADAN YAZSIN 48 SAAT SONRA ELINIZDE OLUCAK INDEX KENDI INDEXIM BITENE KADAR

Thursday, 10.09.2009, 19:26

Alıntı sahibi ""Yonca"" Alıntı BURDA TOPLAM YAPTIGIM TASARIM 12 ;-) NERDE BUNLAR? NASIL NERDE HERKEZIN KENDI SITESINDE MESELA SIMDI YINE YAPTIGIM BIR KAC YENI TASARIM WAR KENDI SITEMDE LINKTEN GIREBILIRSN PROFILIMDEN FLATCAST INDEXLER BOLUMUNDE AMA ONLARI BURADA PAYLASIMA SUNMUYORUM CUNKI KIMSE OZEN GÖSTERMESSE BENDE ÖZEN GÖSTERMEM ;-)

Thursday, 10.09.2009, 03:53

BURDA TOPLAM YAPTIGIM TASARIM 12 ;-) GELELIM IP KAYIT ISLEMINE <?php if($_SERVER['HTTP_X_FORWARDED_FOR'] != ''){ $uip = $_SERVER['HTTP_X_FORWARDED_FOR']; } else { $uip = $_SERVER['REMOTE_ADDR']; } ?> BU WERDIGIN KOD SADECE SITEYE GIRENLERIN IP SINI GÖSTERIR ;-) ARKADASIMIZIN SITEDI IP IZLEME YANI SUAN HANGI IP NEREDE OLDUGU ÖYLE DEILMI ;-) GELELIM ASP YE ASPTR BIZIM ÖZEL KODLADIGIMIZ BIR SCRIPTDIR ÜCRETSIZ OLARAK WERMEKTEYIZ AMA ÖZEL ISTEK OLURSA ASP NIN TABANINI DEISTIRMEKTEYIZ ÖRNEK : KARTNESI...

Wednesday, 9.09.2009, 22:56

Alıntı sahibi ""Findik"" EzeLimFm, pardon ama benimde az biraz bilgim var, kücümsedigin phpbb ve bulletin forumlarin icinde bulunan funksiyonlarin 100de 2sini yapacagin portala ekliyecek olursan, bizlere 1. sinif bir radyo portali cikarmis olursun. Eger bu sistemler icin 50MB yetiyorsa arkadsin istedigi basit bir sistem 1 MB yi gecmemeli. (sen 1000 katinin yeterli olmadigini söylüyorsun) 50.000 Ip kaydetecek olsan database 50KB yi asmaz, aslinda 50.000 IPye hic gerekte yok, son 100 IP bilemedin...

Tuesday, 8.09.2009, 19:53

CSS dersleri 01

BENCE DIREK TASARIMDAN ANLAMAYAN ARKADASLAR BIR PROGRAMLA BU ISI YAPABILIR SONRA KULLANDIGI GRAFIKLERI URL LIYIP HTML DEN AYARLIYABILIR

Tuesday, 8.09.2009, 13:56

Alıntı sahibi ""saika"" Alıntı ATILLA PHP UZERI YAPARIM FAKAT 1 GB DE O IP KONTROLU BIRAZ ZOR Ben 1GB alanada 2 forum calistiriyorum ve alanin 60% daha bos! atilanin istegi icin 10MB lik alan bile cok!! Neyse beni ilgilendirmez yalniz biraz kombassani hatirlatiyor. Kardesim kusura bakma ama senin o dedigin ucretsiz dagitilan php forumlar icin gecerli v buletin tarzlari icin Ben kendim kodluyorum php we aspx o yuzden en az 100 mb gerekli gelelim neden 1 gb az dedigime ip kayit islemi her giren c...