Giriş yapmadınız.

Arama sonuçları

.

Thursday, 5.07.2007, 13:34

Yazar: Oo°HüRReM°oO

"Geride islak islak Gözler kaldi...(Baris Akarsu)"

Amin... Mekani Cennet olsun. Baris Akarsu sayesinde zamaninda bir Gitar sahibi olmustum (hala kullanamiyorum) :blink1:

Thursday, 5.07.2007, 13:22

"Geride islak islak Gözler kaldi...(Baris Akarsu)"

Barış'tan geriye ıslak ıslak gözler kaldı5 gündür yaşam mücadelesi veren Barış Akarsu hayata veda etti. 05 Temmuz 2007 11:11 -------------------------------------------------------------------------------- Bodrum'da geçirdiği trafik kazasında ağır yaralı olarak kurtarılan şarkıcı Barış Akarsu'nun hayatını kaybettiği açıklandı. Ölüm haberini sevenlerine doktoru Servet Barış verdi. Bodrum'da geçirdiği kazanın ardından komaya giren genç sanatçının 23.10'da öldüğü açıklandı. Doktorun ölüm haberini a...

Thursday, 5.07.2007, 02:18

dj de yayin alma sorunu lutfen yardim

RELAXXX... Ceren RE-LAXXX... kiyamam kiz sana. :saril: "deliboran50" Bir solukta yazmis sorusunu baksana, yokmu bunun "virgülü" , "noktasi" , "Soru isareti" ??? cOOOk... isi var onun..., cOOOk acelesi var onun... :181:

Saturday, 31.03.2007, 03:01

oyun...

Kirmizi kutuyu tutun, Mavi kutulardan kacin, ve siyah ekrana dokunmayin. Kolay gelsin... Dip not ; 21,934 sn http://members.iinet.net.au/~pontipak/redsquare.html

Thursday, 29.03.2007, 19:02

30 Mart Mevlid kandili

"30 Mart" Insanlıgın kurtulusu icin gönderilen son ve en büyük peygamber, bizim Peygamberimiz Hz. Muhammed (s.a.s.) 571 yılında Kameri aylardan Rebiü'l-evvel ayının 12.gecesi dogmustur. Miladi takvime göre ise bu, 571 yılı Nisan ayının yirmisine rastlamaktadır. Bu mübarek geceye "Mevlid Kandili" denir. Bütün insanlık alemine bir hidayet tarihi acan ve alemlere halis ilahi rahmet olan böyle yüksek sanlı bir Peygamber'in ümmeti olmakla sereflenmis bulunan biz müminlere ne mutlu! Bu geceyi vesile b...

Saturday, 24.03.2007, 16:47

Nihat Hatipoglu

Bir Insan bukadarmi ERDEM bukadarmi MÜTEVAZI bukadarmi sohbeti tatli olur. Evet ben ve Stella, Nihat Hatipoglu hayrani olarak, sizlerle bu linki ve bu bilgileri paylasmak istedik, fikir Stellamdan, sunum benden. Olaki aramizda baska hayranlarda varsa, bu baslik altinda hep beraber paylasalim. http://www.resimvideo.org/category/dini/nihat-hatipoglu/ 1955 Diyarbakır doğumlu. Diyarbakır, Siirt ve Malatya'da ilkokulu tamamladı. 1975'de Uşak İmam-Hatip Lisesi'ni ve Uşak Lisesi'ni bitirdi. 1981 yılın...

Saturday, 24.03.2007, 13:56

Kuran`da dayak var dedi, davadan alindi...

evet 3 gün önce haberlerde izledigimde TV´yi parcalamak gelmisti icimden :x: GERRRYYY..... HAKIM olmus , INSAN olamamis!!!!

Sunday, 18.03.2007, 17:10

KASABA esnafindan biri olmaliydi kocam

KASABA esnafından biri olmalıydı kocam. Aksam, günes batmadan Dükkanını kapatıp eve gelmeliydi. Evimiz mümkünse bahceli olmalıydı. Yaz aksamları sulayıp serin serin oturmalıydık. Ben, orta boylu tıknazca, ev hanımı olmalıydım. Cinsiyeti önemli degil, eli ayagı düzgün iki cocuğumuz olmalıydı. Derslerine yardım etmeye yetecek egitimim olmamalıydı. Ama ara sıra ''Dersinizi bitirdiniz mi?'' diye sormalıydım. Daha cok üstleri baslarıyla... Yedikleri ictikleriyle... Öksürükleri, aksırıklarıyla ilgilen...

Monday, 12.03.2007, 18:23

Domuz öldü

ehehehe.... cok güzeldi

Monday, 12.03.2007, 18:15

Türkiye`ye ve Türk`lere agir hakaretler...

Insallah masallahla olmuyor!!! Istiyorumda istiyorummusss mussda musss... 2008 degil 3008 dede göremiyceksin eyyy... EZIK müsebbe!!! Sen hala daha Dünyanin dümdüz bir Tabak oldugunu inanan EZIKSIN!!! Tavuk nolacak!!!!! öttt... ötttt... cok salliyorlardi KURBANNNNNN olllllll KURBANNNNNN, tasina topragina!!!!! [stream]http://www.fileupyours.com/files/83667/istiklal.mp3[/stream]

Monday, 12.03.2007, 12:41

Sitenizde kendi Radyonuz : Flatcast

Arkadasim arka arkaya yazacagina, istersen bide arama teknolojisini kullansaydin :blink1: Buyur, gerekli bilgileri buradan bulacaksin... http://www.allaturkaa.de/forum/index.php?page=Thread&threadID=2566

Thursday, 8.03.2007, 19:23

Hatiralar

cOOOOk... güzelllll... tsk ´ler

Sunday, 4.03.2007, 22:21

Allaturkaa´da Tema & Resim ekleme

:weight: Massallahhh massallahh.... tüüü tüü tüüü... calisalim calisalim...

Sunday, 4.03.2007, 22:04

İnternette Dürüstlük.

"Camuzlar güclerini göremezler, Insanlarda hatalarini.."

Saturday, 24.02.2007, 00:56

CETIN DOGUM GÜNÜN KUTLU OLSUN

Hersey GÜZEL GÖNLÜNCE olsun Cetin bey Nice yillara...

Friday, 23.02.2007, 01:43

Gothic (Flatcast Tema)

ehhh... düstü ama iyiyiz dimaa... ehehehe... :roll: