Giriş yapmadınız.

Arama sonuçları

.

Sunday, 8.07.2012, 15:30

Yazar: piskopat_kiz

Yayin alirken bos sayfa

evet en son o tarihde yayini alabildim normalce herseydi ve de su an yayini aldigim an bos beyaz sayfaaa baska bisey yok .djler bile alamiyor ki yayin acildin ki girmeyi denim nasil anlatim istiyorsaniz leptopa msnden girin yayini alim ve kendiniz görün ne demek istedigimi daha ne diyebilirm ki yani yayini almak icin sidi ve sifreyi veriyoruz ve bembeyaz bos sayfa geliyor gerisi yok ne mixser ne tols yeri acilmiyor

Sunday, 8.07.2012, 15:13

Yayin alirken bos sayfa

tek bende degil yani.. türkiyeden deneyen djlerimiz veya fransadan deneyen kisilerdede oluyor bu sorun tek bende degil yani anlicaniz su an yan komsuma gidip ordan denedim ondada olmadi yani beni engeleyen birsey olsa peki diger kisileri ne engeliyor . vede ara sira normallesiyor ara sira ayni yere donuyor en son iki gun once hersey normaldi yayin alabildim ve radyolara girebildim simdikse girilmiyor acmiyor bos hersey

Sunday, 8.07.2012, 14:58

Yayin alirken bos sayfa

bu bende hep var herhangi bir siteye girsem cikiyor gosteriyor acilmadigi an oraya baslatirdim an duzeltiyor ve aciyor leptopdan giriyorum leptop win 7 masa ustu bilgisayarimda da oldu o xp yani sorun tek bende yok arkadaslar cok kiside var

Sunday, 8.07.2012, 14:36

Yayin alirken bos sayfa

sistemi 5 kere geri aldim .. ginede olmadi malesef

Sunday, 8.07.2012, 14:28

Yayin alirken bos sayfa

pulinglerim hepsi normal herzaman yukledigim f5.2 hem yayin hem dinleci olarak anlicaniz .. internet eplorerden aktive yerine bakdim acik hepsi bilgisayari resetledim cok kez su an bir dj daha ugrasiyor yani durup dururken basladi yani kurcalasadim elesedim bir yeri derdim ok hersey yanlis .. yayini alip devir etim ve de ertesi gun yayini ali dedigimde bos sayfa geldi sonucu buraya kadar geldim yani anlicaniz

Sunday, 8.07.2012, 14:06

Yayin alirken bos sayfa

baska sekilde yayini almayi denedim googel uzerine veya baska denedim olmadi ayni sorun gine cikdi.. arkadaslar sorun tek bende degil djlerimde de var ve dinleyicilerimizdede var .. ara sira normale donuyor ara sira bu hale geliyor yani ne yapmayi oneriyorsunuz simdikden cok tsk ederim

Sunday, 8.07.2012, 13:49

Yayin alirken bos sayfa

4 gun once sorun yokdu yayin alabiliyordum dinleyebiliyordum simdik ise ne gorebiliyorum ne dinleyebiliyorum ne yayin alabiliyorum sonucda pulingi falan herseyi yukledim birden bire oldu örnek dinleyici olarak verdiginiz adrese girdim bakin aynisi oldu 4 gun once normal yayin alabiliyordum ilk basladiginda flatcast de sorun var diyerekden birakdim ama 3 gundur herseyi silip yukledim yani flatcastin aktive pogramlari herseyi sildim yeniden yukledim pc yi geriye aldim gine olmadi günceleme yaptird...

Sunday, 8.07.2012, 12:38

Yayin alirken bos sayfa

Slm Arkadaslar ,, Benim sorunum var bilmiyorum dogru yerdemiyim diye simdiklik buraya yaziyorum ... kusura bakmayin .. Sorum su yayin alirken bos bir sayfa geliyor birden bire oldu bu .. 4 gundur ugrasiyorum bu dort gundur hep bos sayfalarla yayin alamiyorum bos sayfa sarki dinleyemiyorum herhangi bir radyoya girsem bos sayfa birden bire olan birsey yani 4 gun once hic birsey yokken basladi ..? sorun nerde yardim edebilirmisiniz lutfenn..??? ( flascatin programlarini sildim yeniden yukledim.. po...

Tuesday, 3.02.2009, 11:36

Bedava hosting veren siteler

XM.COM Reklamsız, ftp destekli sınırsız hosting,sınırsız bandwidth (kota) gerçek bir domain (siteniz.xm.com) Ayrıca profösyönel bir domaine (com,org,net vs..) sahipseniz bu hostingi domaininizde de kullanabilirsiniz.Bu iddialı avantajlar nereye kadar sürer bilinmez ama html formatında bir site açmayı düşünenler için şimdilik en iyisi olduğunu söyleyebiliriz. evet cok güzel bir site amasi var cok problem yasatiyor malesef 1 ay calisiyorsa ikinci ayda sorunlar basliyor bile sitenin üstüne reklam v...

Monday, 13.08.2007, 21:01

Windows Firewall da flatcast PORT ACMAK

yaw bunu bile yaptim acilmadi hayret ya modem bile acik ama nafile bu baska port ama ne haha

Monday, 13.08.2007, 18:30

port acma ve sorunu :((

slm herkese malesef sizin dediklerinizin hepsini yaptim port acma seylerini ve bunu anlayan kisiyi bile getirdim o bile acik dedi ama ne yazikki her sorun porta degil bence ama ne yapailim bilmiyorum port mort ooo yani neyse saglik olsun

Monday, 6.08.2007, 22:11

mixser

slm arkadaslar yeni djimde mixser kayip oluyor ve chate basimi eliyor ve birden gine yok oluyor yani anlicaniz muzik bile koyamiyor dinletmiyor bile ne yapalibilir

Monday, 6.08.2007, 22:08

mixser

slm arkadaslar benimde böle sorunum var ne yapabilirim

Sunday, 5.08.2007, 16:54

RADYODAN DÜSÜYORUM

buyurun gelin evet onun ki acik bakin benim djim bana gelebiliyor tek ben ona gidemiyorum biri icerde oldumu girebiliyorum o cikincada ben düsüyorum http://www.flatcast.com/de/Player.aspx?sid=384113

Sunday, 5.08.2007, 16:38

RADYODAN DÜSÜYORUM

bir soru daha peki djim bana gelebiliyor tek ben giremiyorum ona neden acaba port demeyin bütün portlar yapildi ve statistik o yukardaki sürüm aynisi bende

Sunday, 5.08.2007, 16:12

RADYODAN DÜSÜYORUM

sagolun bir bilsem islem ayni sizin ki gibi yaptim t comde windows xp zaten ama aklim durdu acaba nerde sorun bir bilsem vala yapacam hayret ediyorum

Sunday, 5.08.2007, 15:56

RADYODAN DÜSÜYORUM

özür nereye ne yazdigimi bende bilmiyorum ama iste yaptim ginede bende - bu isaret hep var djimde aynisini yapti ne dediseniz aynisini yaptik bu önceden yoktu birden oldu simdik 1 ay oalcak bu eziyeti cekiyoruz

Sunday, 5.08.2007, 15:52

port acma ve sorunu :((

slm papatyam~fm ben onu bile yaptim ama nafile olmuyor

Sunday, 5.08.2007, 13:58

RADYODAN DÜSÜYORUM

slm arakadaslar benim sorum var ben porti fire wallden actim ve de modemden actim ama halen statics de - var bir su arti isareti yok beni arti isaret heralde sevmiyor baska ne yapabilirim modem eumex 300ip . anlamadim bu tek bir djde oluyor yoksa ne onu dinlemeye girebiliyorum biri icerdese anca girebiliyorum ve o ciktimi bende düsüyorum neden modemden fire wallden acmisim portu ama statiscmi ne se onda tek - var baska isaret yok ne arti nede ! su isaret yani anlicaniz portmu mormtmu nafile )