Giriş yapmadınız.

Arama sonuçları

.

Sunday, 4.07.2010, 00:40

Yazar: _efes

Flatcast Fcp Tema: /10/ By Harbikiz (YaSabır)

hazır buton psd vs. kullanmadan boyle harika bir tema yapan arkadasimi ben cani gonulden alkıslarımmm... tesekkurler harbikız emeklerine saglıkkkk cokkk guzel basarılı bir çalışma olmuşş.

Sunday, 4.07.2010, 00:35

Flatcast Fcp Tema [ Türkiyem ] design by Alakaa

emegine saglık alaka dolu dolu renk renk cok guzel temalar.... bu guzel calısmalarin için tesekkur ederizzzz.

Sunday, 4.07.2010, 00:18

Radyo index(by efes) kırmızı-siyah

Alıntı sahibi "MeCHuL55" emegine saglık cok güzel bi calısma yanlız istek bölümü hakkında bılgı verırsen sevınırım istek hattı sadece yonlendirme butonudur.... yani istek hattı/ziyaretci defteri size ait olacagı için sizin bununla ilgili bir hat açmanız gerekiyor... istek hattı veya ziyaretci defteri açma forumda bulabilirsiniz.... açtıgınız zaman o site adresinin url linkini index kodlarının arasında bulunan " istek hattı url adresini yerlestirin" yazısını silip oraya yapıştırın...radyodaki di...

Friday, 16.04.2010, 15:54

radyo index(by efes)yeşil dj index-Dj resim alanları+oyun

ÖNİZLEME Dj resimlerini yerleştirme, kayan yazıları değiştirme, radyo sid no ekleme hepsi indirdiğiniz dosyanın içinde resimli anlatım vardır arkadaslar

Friday, 9.04.2010, 12:34

~~**~~BE GULUM~~**~~(mor renkde)

Değişik bir çalışma olmuş hoş görünüyor kardelen emegine saglık arkadasım..

Friday, 9.04.2010, 12:27

Radyo index(by efes) my manner index

Alıntı sahibi "umut600" kodlarını bulamadım bu çalışmanın yardımcı olursanız sevinirim indirdiğin rar dosyasını açınca not sayfasının içinde kodları göreceksin..

Thursday, 1.04.2010, 17:36

fcp tema(by efes)yağmur altında--hareketli gifli tema

Alıntı sahibi ""shafira"" selam arkadasım efes ,.. daha evvelde belirttigim gibi teman çok güzel ancak radyoya yüklerken farklı temayla karsılasıyoruz malesef, sanırım bir yanlişlik yaptın, mümkünse tekrar yagmur altında isimli temanı koyarsan seviniriz..bir an önce kullana :yardim: bilmek için sabırsızlanıyorum tskler özür dilerim.. fcp de hata var yenisini ekliyorum burdan indirin..

Sunday, 31.01.2010, 20:54

flatcast fcp tema(by efes)senisensizyaşayamam-hareketl-gifli

Arkadaslar temada gördüğünüz hareketler flash değildir tema giflidir .. burdaki hareketin aynısı radyoda çıkacaktır...

Sunday, 31.01.2010, 19:53

Radyo index(by efes) my manner index

Alıntı sahibi ""xczv2552"" kardeş güzel olmuşta google ye felan basınca radyodan atıyo.onu halledemezmisin gerekli düzenlemeyi yaptım arkadasım artık butonlara tıklayınca radyodan çıkmaz... kodları tekrar indirip sitene yerleştir... sadece sid nosunu yaz tamamdır..