Giriş yapmadınız.

Arama sonuçları

. Çok fazla sonuç bulundu, lütfen aramanızı tekrar belirleyin.

Thursday, 20.03.2008, 23:59

Yazar: melikenalan

Aldatmanın Sonu

ee bi zahmet maxma ölüyor, itirafetmesi bencilinden. öbür dünyayı kurtarma derdinde buranın tadını cıkarmıs zaten belki o duygusalıkla kadın hakını helal eder. bu fırsat kacarmıyor .hangi fırsatı kacırıyrsunuzki. uyanıklar )

Thursday, 20.03.2008, 20:47

Aldatmanın Sonu

kadınlarda yapıyor hayatım artık eskisi kadar masum degil toplum, ama söyle bakınca bana pis geliyor erkeklerin mide saglam )

Thursday, 20.03.2008, 20:44

** DERİN BAKIŞLAR ** [Tema]

çok çrpıcı olmus gercekten süper ellerine saglık.

Thursday, 20.03.2008, 20:14

Aldatmanın Sonu

masum kadınsı dürtülerin ayaklandı seni anlıyorum canım o kadında

Thursday, 20.03.2008, 19:11

Bir Kartalın Hikayesi..!

>>Bir Kartalin Hikayesi... >>Bir zamanlar buyuk bir dagda kartallar yuva yaparmis. Bir kartalda dort >>tane >>yumurtasi ile bu dagda yasarmis. >>Bir gun bir deprem olmus ve yumurtalardan bir tanesi dagdan yuvarlana >>yuvarlana , vadide yer alan bir ciftlige kadar dusmus. Bu ciftlik bir >>tavuk >>ciftligiymis. >>Ciftlikteki tavuklar bu degisik ve normalden buyuk yumurtayi sahiplenmeye >>karar vermisler. Yasli bir tavuk bu yumurtayi ve icinden cikacak yavruyu >>korumasi altina almis. >>Bir gun kuc...

Thursday, 20.03.2008, 15:52

HAZIR BANNER ARSIVI

çok güzel olmuş masum hamaratsın bir sürü insanı mutlu ediceksin. tesekkürler.

Thursday, 20.03.2008, 13:40

2 Kırmızı'mmm { TeMa} By AnTiKoR

ellerine saglık antikor.sade ama doludolu olmuş.

Thursday, 20.03.2008, 11:18

dj ismi

iyi yaa vesileyle sende bunu ögrenmis oldun )

Thursday, 20.03.2008, 10:50

dj ismi

maesef türkiyeden göremiyoruz yutup kapalı . yinede paylasımın icin tesekkürler. bizde erisim acılınca görürüz.

Thursday, 20.03.2008, 08:57

A'dan Z'ye Batil Inanclar

kültürümüz ne kadar gereksiz ayrıntıların icine sıkıstırılmıs, oysaki yasam okadar kısa ve gereksizliklerle harcanmıcak kadar degerliki. yasamın tadını cıkarmak lazım en kolayından.tesekkürler masum.

Thursday, 20.03.2008, 08:46

» µzqµn « >> TEMA <<

ellerine sagglık üzgün güzel sade bir calısma olmus.

Wednesday, 19.03.2008, 15:25

"kanatli kurt tema" icin fcp dosyasi

ben yaptıklarını tasıdım.ssen temaları dosyala portala düssün ben tasırım.

Wednesday, 19.03.2008, 15:14

"kanatli kurt tema" icin fcp dosyasi

asya konuları yanlıs baslıga acıyorsun. lütfen üyelerimizden gelen temalar baslına ac. suan actın yer dosyası olmuyan temalar icin tesekkürler.

Wednesday, 19.03.2008, 15:07

"bes tema daha" fcpleri

asya bendemi acımlıyor yoksa ön izleme koymadınmı ve bunları düzelt tasıyım ben.ön izlemelerini koy.

Wednesday, 19.03.2008, 12:34

Bu resim Dalgalaniyormu ¿

ana zaten sas bakıyorum yasama artık hic düz bakamyacam. paylasımın için cok tesekkürler DAMRAM

Wednesday, 19.03.2008, 09:59

GİDEN SEVGİLİNİN ARDINDAN

kızmaa bunu forumun iyligi icin söylüyorum ve cok degerli üyelerimizinde duygu ve düsüncelerini ifade eden kendini rahat ifade eden insanlar oldugunu görmek istiyorum. tlf kısa sablon mesajlar gibi. evdeyim ara, beni aramısın yoktum. vesaireler gibi. tesekkürler ellerine saglık. dolu bir forum kalıplara takılıp kalmıs, merak cazibesini kaybetmiş ve cekiciline sekte vurulmus bi forumdur. yorumlar. insanları yansıtır. ordaki insanları tanır, yeniler ve yasamak gibidir tatlı gelir insanlara. onun i...