Giriş yapmadınız.

Arama sonuçları

.

Sunday, 9.01.2011, 19:52

Yazar: sagir-sultan

Netgear WGR614v9 - EasyBoxA401 Nasil Port Acabilirim?

sizin verdin gibide ayarladim simdi aynisi demin reset yapdim gene kirmizi oldu 192.168.1.5 halen duruyor o degismiyor bende senin yazdin ip gibi yazsam acaba olurmuki benim pc yede cmd ipconfik /all yapdim ordada ayni ip sabit onlar degismiyor yani

Sunday, 9.01.2011, 19:34

ever izledim bende yapdim aynisi suan yesil oldu ama pc kaptim acdimda geldimde radyoya gene mapping degisiyor bi geldimde kirmizi oldu simdi yesile dondu bu nasil oluyor demekki ben ipleri tuturamiyorum bana verdi iplle aynisini modemede ayarladim suanki locall ip xxx xxx 1.5 40123 verdi bende aynisini yapdim ama pc kapanip acildinda geri kirmiziya donuyor

Sunday, 9.01.2011, 19:15

simdi bazi radyolara girdimde yesilim ama bizim radyoya girdimda kirmiziyim yani mapping kirmizi bende oluyor demeki ip tam tuturamiyom birseyler eksik

Sunday, 9.01.2011, 19:03

FlatProducerSetup522 ben bunu yükledim suan acdim yerde yesil olarak görünuyor ama radyoda gene kirmiziyim onu nasil yapacam peki

Sunday, 9.01.2011, 19:01

gercekden harikasiniz

helal edin hakinizi emeklerinize saglik cok ama cok tsk ederim pes etmedim suan denemedeyim flatcasti sildim tekrardan yükleme yapdim yayin aldim ismimin uzerinden orda yasil oldu ama radyoya girdimde tekrarsan kirmizi oldum onu cözmeye caliyorum bir yerde hata yapiyom ama nerde bulamadim caresiz olmak ne kadar zormus sizlere gercekden cok tsk ederim iyiki varsiniz . peki sizin pc ye girme gibi bir imkaniniz yokmu ki bi baksaniz

Sunday, 9.01.2011, 18:48

tsk ederim

yardimlariniz icin cok tsk ederim aynisini yapdim ama gene olmadi saglik olsun cok tsk ederim

Sunday, 9.01.2011, 17:48

tskler

tsk ederim bidenesi vodefone ana modem onu cikartimi net olmuyor digeri --------netgear WGR614v9 den evde 3 pc oldundan dagitici ama ip buna veriyom digerindende ayarlamam gerekiyormu tam bilmiyorum benim pc xp hala urasiyorum port ici aynisini yapdim gene yesil olamadim

Sunday, 9.01.2011, 17:33

tsk ederim cevap icin

öncelikle bana cevap verdin icin tsk ederim evet vodefone ilk modem DsL-EasyBoxA401 bi burdan aciyorum port bide netgear WGR614v9 burdan veriyorum ne yapdimsa olmadi tam anlamiyorum pc den (

Sunday, 9.01.2011, 14:07

slm benim önceden port yesildi simdi format attim gitti aynisini yapiyorum ama simdide yesil olmuyor ben nerde hata yapiyorum yarim edin lütfen netgear WGR614v9 --- port acmak nasil oluyor bana gelen ip söyle yaziyor ---- 192.168.1.5 ---- veriyor aynisi netgear den de yapiyorum ama olmuyor ikinci yerdende deniyorum ordanda ayarlayamadim ----- DsL-EasyBoxA401----- 192.168.2.2 verdim bide 192.168.2.200 kabul ediyor bana yardim edin lütfen simdiden tsk ediyorum

Wednesday, 5.01.2011, 09:08

cevap icin tskler

tsk ederim cevap icin yok flatcast sayfasindan girmek istiyorum ama kabul etmiyor her niki denedim ama kabul etmiyor nik alayim dedim ordada sayi lari kapatmis X pi geliyor bitte den code aus der grefik eingaben orasi X pida kot da vermiyor anlamadim niye ne yapmam gerek ki ama mozilladan gire bilyiorum ayni niki orda sorun olmuyor

Wednesday, 5.01.2011, 08:48

Internet Explorer ile Flarcasta giris yapamiyorum

slm arkadaslar insallah derdimi sizlere anlata bilirim ben flat casta ismimi yazamiyorum neden kabul etmiyor tek mozilla firefox dan gire biliyorum internet exporeden kabul etmiyor nikimi deli olacam neden acaba bu sorun yardimci ola bilirmisiniz rica etsem

Tuesday, 12.10.2010, 16:58

slm

slm cok tsk ederim yardimlariniz icin sagolasiniz iyiki varsiniz

Tuesday, 12.10.2010, 04:49

tsk ederim

yardiminiz icin cok tsk ederim sagolasiniz F5.2 ayarli bizdede öyle durumda nasil ve neyi guncelemem gerekiyor...

Monday, 11.10.2010, 01:56

Radyoda Misafirler Gorunmuyor ve Friend Ayarlari Kayboluyor [edit]

slm benimde bir sorunum var yardim lütfen yayin aldim zaman useler tek tek gidiyor sonra geri geliyor geldiklerinde bazilarin F si kayip oluyor ben gene F liyorum ama yayin alan arkadaslardada aynisi oluyor önceden böyle bir sorun yasamiyorduk simdi bu sorunlari yasiyoruz neden acaba bana yardim ederseniz cok sevinirim ...... demin yayin aldim ayni durum gene oldu F lemisdim gene tek tek nikler kayip oldu sonra gene gelmeye basladilar ama bazilarin F si kalmis oldu neden acaba Flatmi yapiyor bu...

Wednesday, 17.02.2010, 16:37

mixeri göremiyorum

:cry: slm arkadaslar yardiminize ihtiyacim var simdiden tsklerr yayin aliyorum sayfa aciliyor ama mixer yok temeyi tiklayinca bir pencere aciliyor error . audio deciver not fund diyor normal temayi görüyorum desing tol var mixer yok bende tema aciliyor ama mixeri göremiyorum neden acaba :cry:

Thursday, 7.01.2010, 01:14

flatcast temayi fcp yapdim ama pc ye gelmiyor ?

sagolasin ben bunlari biliyorum bende tema yapiyom ayarliyorum ama bu pc yeni oldundan bu windows 7 bana sorun yasatiyor pcf yi yapdim benim pc gelmiyor ama kizin pc ye gidiyor ben bunu anlamadim ((

Thursday, 7.01.2010, 00:51

tsk ederim ama windows xp yi windows 7 inin uzerine yükleme yi kabul etmiyor neden acama ondanda flatcat temlari kayit edemiyom nasil yapmam gerek windows xp bunun uzerine nasil yapa bilirim

Thursday, 7.01.2010, 00:01

slm benim bilgisayarim windows 7 ben onu nasil windows xp ye dondure bilirim bana az yardimci olun bide bugun denedim flatcast temayi pcf yapdim ama pc ye gelmiyor bu neden ola bilir simdiden yardimlariniz icin tskler :cry:

Monday, 7.09.2009, 21:53

tema ekleme ve fcp yapma ile ilgili yardim

slm bende yardim istiyom diyelim ki bende temalari sizin gibi yapmak istiyorum ama indir bende olmuyor onu nasil yapa bilirim bu sekilde bana yardim ede bilirmisiniz yapdim temalari linklemek ve sizlerle paylasmak istiyorum ama bende --- download --- yapamiyorum bana yardim edin nasil linleye bilirim ve kolayca acilir simdiden cok tsk ederim