Giriş yapmadınız.

Arama sonuçları

.

Wednesday, 4.08.2010, 20:16

Yazar: muvidican

guestlerin giriş çıkışı

slm iyi akşamlar.. sorcam sorunun burdaki konuyla ilgisi yok ama.. konumu bulamadım) sorum şu .. radyoya giriş çıkış yapanları saati tarihiyle nasıl görebilirim ? yardımınız için şimdiden tşkler...

Sunday, 20.12.2009, 21:24

Photoshopta Tema Yapımı (Resimli Anlatım)

slm iyi akşamlar..ben Microsoft office power point de tema yapmak istiyorum ama benden o proğramı açınca benden ürün anahtarı istiyor açmıyor..bu konuda bana yardımcı olursanız sevinirim..şimdiden tşkler ..kolay gelsin :up:

Tuesday, 1.12.2009, 18:11

Tools Ve Dj mixserin Türkçe Açılımı

slm ii akşamlar.. arkadaş yayında miskeri yanlışlıkla kapattı ..yeniden nasıl geri getireebiliriz? tşkler kolay gelsin

Monday, 2.11.2009, 21:52

Buton vesaire icin Aciklama (ingilizce terim ve anlamlari)

slm..sayfada butonlar yanliş yerleştirilmiş..butonların yerlerini değiştiriyoruz..ama sabitliyemiyoruz..başka sayfadan tekrardan o sayfaya geçince yine butonlar karişmiş oluyor..sabitlemede yardimci olursaniz sevinirim tşkler ..kolay gelsin

Saturday, 31.10.2009, 19:17

Buton vesaire icin Aciklama (ingilizce terim ve anlamlari)

mrhb..burdan aldığım sayfada guestler gözükmüyor..başka sayfaya gecince gözüküyor...yani kişi sayısı guestle 5 diyelim ama gözüken yazili nikler..guest gözükmüyor..neden acaba yardimci olursanız sevinirim..tşkler kolay gelsin.. :thx:

Monday, 26.10.2009, 14:20

Temalarda kendi DJ ISMINI kulanmak

mrhb.. ben radyodaki sayfama yazı yazmak istiyorum..yani şiir..nasıl yazıcam ve nasil sabitliyebilecem..bilgilendirirseniz sevinirim..he yanlız sayfam hazır ben kıyısına bir yere siir eklemek istiyorum..tskler kolay gelsin

Thursday, 22.10.2009, 19:31

MoR GüL Fcp

sayfa ve gifler için tşkler..emeginize sağlık ..kolay gelsin

Monday, 19.10.2009, 21:22

DJ ISIMLERI YAZMAK ICIN HARIKA BI PROGRAM

ya benim winzip programın günü dolmuş ..dosyayı açamıyorum..artık onu halledince tekrar size dönerim..tşkler ..iyi akşamlar

Monday, 19.10.2009, 20:53

evet programı yükledim..şimdi kaydettiğim yerdeyim ne yapmam gerek..ben bu konularda hiç bir şey bilmiyorum...

Monday, 19.10.2009, 20:26

tamam da free usere tıkladığımda bana çıkan sayfa Error You want to download the following file: http://site.xara.com/downloads/ | 11831 KB We regret that currently we have no available slots for free users. Unfortunately you will have to wait 2 minutes, this will allow us to continue to provide our service to our Premium users. Afterwards it will be checked again if you can access the file. If you do not want to wait that long, become Premium member Please note, the server is not going to check...

Monday, 19.10.2009, 20:08

tekrardan slm.. ya ben download xara ya tıkladım acılan sayfada free useride tıkladım ama bana errror yazıyor ..ne yapacam

Monday, 19.10.2009, 19:57

slm.. ya ben verilen dowload xara ya tıkladım..açılan sayfada free user premium usere tıkladım..benden parola istiyor..neyin paralosını yazcam ..ve error veriyor.. ya ben yanlış yerlerdemi işlem yapıyorum anlamadım..bana yardım lütfen ..tşkler