Giriş yapmadınız.

Arama sonuçları

.

Saturday, 22.12.2018, 05:03

Yazar: ARABANFM27

rulet

iyi günler efendim 10833603 nolu radyomuzun sid onayı verirmisiniz tesekkür ederiz Yarinimsin - FM

Sunday, 9.12.2018, 19:51

slm

yardimci olurmusunuz bana lütfen bu konuda

Friday, 7.12.2018, 21:08

slm

merhaba arkadaslar benim bi sorum olacakti uzun zamandan belli Flatcast katilmiyordum simdiyse gerdim özlemisim diye ama baya bi degisimler olmus ve bi türlü Anliyamadim cünku hic bi radyo geremedim Windows 10 Microsoft Edge den bana yardim ede bilirmisiniz flatcast Player indirdim ama acilmiyor

Friday, 5.04.2013, 21:35

ŞU ANDA HANGİ PARÇAYI DİNLİYORSUNUZ ?

Engin nurşani - adına bir çizik çektim damarhttp://www.allaturkaa.de/forum/wcf/images/smilies/ar.gif

Wednesday, 15.02.2012, 01:46

TR.GG Sitesi Kurmak

Ayni sekil yapinca böyle oluyor sayfa ( gercekten anlamadim nerde hata yaptimi( http://arabanfm27.tr.gg/

Wednesday, 15.02.2012, 00:56

TR.GG Sitesi Kurmak

Evet Ayni sekil yapili Ama bide Anlamadigim css kod veriyorum daha sonra index anasayfa eklince Beyaz sayfa üzerinde index yazilari tek görunuyor????

Wednesday, 15.02.2012, 00:34

Yardim

Slm Arkadaslar Tr.gg adresine gecmeye basardim ama yari yolda kaldim) Yardimci Olursaniz Cok sevinirim Index ekledim ama index üzerine yazilar cikiyor onlari bi türlu anliyamadim Adres http://arabanfm27.tr.gg/ Burdan Bakabilirsiniz Yardim bekliyorum.... Simdilikten Tsk Ederim

Thursday, 8.09.2011, 01:40

Hadi Sende Bir Cd Yap

Hosgelmisin Boran Abim Emegine Yüregine Saglik yine Cok Güzel Bi Calismayla gelmisin Abim Cok Beyendim Gercekten..... Buda Benim Top 10 Sarkilarim

Thursday, 8.09.2011, 00:20

Flatcast Fcp Tema ByStylo(13)&Mavi

Güzel Ve Hos Yorumlariniz icin Cok tsk ederim Arkadaslar Boran abim diyer calismalarim da Sizin dediniz gibi yapmaya calisacam Umarim Basarili Olurum Hersey Icin Tsk Saygi Ve sevgiyle Arabanfm27......

Friday, 2.09.2011, 01:44

Radyomu Google nasıl Eklerim?

Arkadaslar benim Bi Actigim Bi Fm Var onu Nasil Gooleya Ekliye bilirim Acaba Bu Konuda Bana Yardm Edermisiniz Lütfen Radyo Blogcu Sayfasina ekli Yardim Ederseniz Sevinirim.....

Friday, 15.07.2011, 17:43

!!!!!!!İşte O Zaman!!!!!!!!!

İşte O Zaman Başımı ellerimin arasına aldığım zaman Derin derin düşünceye daldığım zaman Gelmişi geçmişi andığım zaman Ahhh birde sigara yaktığım zaman Kahırla dolup taştığım zaman Feleğin peşinden koştuğum zaman Dost zannedip elinden içtiğim zaman Gördümki? olmadık yerde düştüğüm zaman Kadere boynumu büktüğün zaman Canım bilip derdimi döktüğüm zaman Çaresiz kalıp diz çöktüğüm zaman Çok yazık gerçeği gördüğüm zaman Elimi bağrıma vurduğum zaman Ahımı tanrıma sunduğum zaman Feryadımı semaya duyurd...

Wednesday, 13.07.2011, 19:01

!!!!!!!!!!Sağı Özlem Solu Özlem!!!!!!!!!

[/align]Sağı Özlem Solu Özlem Tende canın, canda tenin Sağı özlem, solu özlem Aşk yolunda ruh bedenin Dağı özlem, yolu özlem Pervanedir kalp canana Uçar ona yana yana Gözlerimden yâr bak ona Koru özlem, külü özlem Özlem dolu içim dışım Yokluğunda bil berduşum Firkatinle tutuşmuşum Narı özlem, hali özlem Göremezsem nurlu yüzün Benliğimi kaplar hüzün Ayrı geçen ömrümüzün Günü özlem, yılı özlem Kandım aşka, ziyan akla Narı başka tadı ekstra Sevgin kalbimde orkestra Sazı özlem, teli özlem Kirpik süs...

Friday, 1.07.2011, 03:21

Flatcast Fcp Tema ByStylo(012)

Güzel Ve hos Yorumlariniz Icin Tsk ederim Arkadaslar

Thursday, 30.06.2011, 00:13

Sen Sen Ol...

Sen sen ol ve Herzaman Hayatinda Mutlu Kal...