Giriş yapmadınız.

Arama sonuçları

.

Saturday, 23.01.2010, 23:02

Yazar: derya.bu.derya

temalarda ekran gitmesi

yaptıgım temayı yayına alıyorum aradan 1 saat gıbı sure sonra ekran kararıyo mudehale edemıyorum

Saturday, 23.01.2010, 20:55

temalarda ekran gitmesi

bayagıdır tema yapıp alıyordum boyle bısey hıc olmadı simdi yaptıgım temaların 3te 1 inde bu sorunu yasıyorum

Saturday, 23.01.2010, 20:54

temalarda ekran gitmesi

sistem xp sp3 ancak hadi tema bende bozuluyor diğer bir arkadasa gönderiyorum oda kullandıgı zaman ondada gidiyor bozluyor sorun bende olsa onlarda neden aynı şey yaşanıyor ?

Friday, 22.01.2010, 21:04

temalarda ekran gitmesi

Alıntı sahibi ""Masum Masum"" benzer sorun bende de oluyordu, RAM zorlanmasindan olmustu, gorev yoneticisinde processeslerin kac olduguna bak, son zamanlarda yukledigin bi program agirlik yapmis olabilir, hangi tema programini kullaniyorsun ve yukardada sormustum bu sorun ne zaman basladi herhangi bir programdan sonrami ve hani islemciyi kullaniyorsun, vistami xp mi windows7 mi diye, sorunun ne oldugunu anlayabilmemiz icin cevap verirsen sevinirim.. xp kullanıyorumm son zamanlardada bı program ...

Friday, 22.01.2010, 19:55

temalarda ekran gitmesi

ie 7 kullanıyorum herhangı program acık degıl pc ozellikleri core 2 duo 2 ghz 4 gb ddr2 ram 512 ekran kartı

Friday, 22.01.2010, 19:13

temalarda ekran gitmesi

temamı degıstıgımde yada yenı bir tema yaptıgımda bi sure sonra ekran komple kararıyo hıc bı sekılde mudehale edemıyorum bunun nedenı nedır neden kaynaklanır tema yapmak için kullandıgımız programlardan yaparmı sımdıden tskler

Saturday, 21.11.2009, 23:20

mikserde parcalarım atlıyor

oncelikle selamlar arkadaslar ben vista olan pc me format ile xp porfect attım ama ondan sonra yayında mıkserdekı parcalar atlar gıbı yapıyor dıger parca calacakken bellı kısmı gene calıyo atlıyo gıbı bısey

Thursday, 12.11.2009, 23:38

Total sayımı aktarmak (flatcast radyo)

slm öncelikle kolay gelsin ben size bugünki yasadim sorunu anlatacam insallah yardimci olursunuz. normalde benim yayin yaptigim sid 865625 bundakı total yani dinleyicilerin girdigi toplam bununtoplamı baska yani ayar yapmak icin ayni yerden bir radyo sid nosu almıstım onun toplam girsi normal yayin yaptima gecmis yayin yaptimiz radyonunun toplamıda diger sid numarasina gecmıs bunu tekrar eskısıne nasil alabilirim umarim anlata bildim bana bu konuda yardim edersenız sevinirim

Saturday, 7.11.2009, 00:04

format

arkadaslar pcme format atıcam ama bısey sormak ıstıyorum suan vısta kullanıyorum c surucusune xp d surucusune vista olurmu

Thursday, 22.10.2009, 07:45

flod

slmlar benim sorunun floodla ilgili mesela flood panelindeki kodu yaziyorum ama gitmiyo yani flatcast ekrana düsmüyo ama kodlarin basına bi kac kere tıkladıgımda sonra flodun kodunu ekrana yazdıgımda (mesela 01yazdıgımda) yazılar hızla gıdıyo yada yarım cıkıyo eksik bi eklentimmi var yardimci olursaniz sevinirim vindows vista starter kullaniyorum işletim sistemimden kaynaklanabilirmi?

Saturday, 17.10.2009, 02:06

son nefes (fcp) by berdush

<<berdush>>, paylasım ıcın tskler

Saturday, 17.10.2009, 02:02

YEŞİLİM TEMA

kralimfm, paylasım ıcın tskler

Saturday, 17.10.2009, 02:00

oranj sade

kralimfm, emegınıze saglık