Giriş yapmadınız.

Arama sonuçları

.

Friday, 4.12.2009, 14:10

Yazar: D.Ruimi

Mustafa Demirci Huvallahullezi ILAHI

kardeş çok güzel olmuş keşke birde tek linkte verseydin çok daha iyi olurdu yine çok sağ ol ellerine sağlık kardeş

Thursday, 3.12.2009, 03:30

Bütün Flatcast Kullanicilarin Dikkatine

"BÜTÜN SUÇU 2 KADEH RAKI IÇMEKTI O KADAR....." eyw.kardeşşm çok saoll paylasım için..Çok qüzell... AMa okadar yazkki bu köşeye İLGİNİN bu kadar AZ olması..Çok üzücü

Sunday, 29.11.2009, 07:23

Gittin resimli siir

Ne zaman bir her şeyi ölse birinin, Kendini ölümlerle yaşar kalır o. Ne zaman bir kendisi ölse birinin, Ölümlerde kendini yaşar kalır o.

Thursday, 19.11.2009, 11:59

Kutlu Doğum Haftasi Için 6 Tavsiye

SekizinciKat'ın en renkli, en sempatik, en kültürlü, en cici üyesi, değerli öğretmenimiz zarzar; doğum günün kutlu olsun. Çok samimi söylüyorum, öğrencilik yıllarıma geri dönüp, senin gibi değerli bir öğretmenin öğrencisi olmak isterdim. Öğrencilerin çok şanslı. İyi ki varsın, bu ülkenin senin gibi insanlara ihtiyacı var çünkü.

Friday, 13.11.2009, 14:59

Şimdi gidiyorsun

253 civarında güncelleme var dedi tmm dedim bir süre sonra güncelleme yaptıktan sonra alttaki çubuk kırmızıya dönüştü. Güncelleme hatası olduğunu düşündükten sonra JD yi kapattım şimdi açmak için tıklıyorum ama hiçbir tepki yok.

Monday, 9.11.2009, 08:28

Ey TÜRK bayrak teması

Arkadalar bi yerden f-5 Türk yuldzlar skini indirdim. bunu falcon 4.0 AF ye nasl eklerim???

Thursday, 29.10.2009, 01:52

tabu diyologları P

kelime: muamele -hani erkekler gider -maç -hayir...hani siftah yapilir milli olunur ya.. -genelev -evet iste orda bisey.. -peÇete -allah belani...igrençsin yunus egeehuehueuheuheuheuhe... yaw koptum sabah sabah :=

Saturday, 24.10.2009, 09:16

TTNET SİTELERE RADYO YERLEŞTİRME

benim suan hem ofisimde hemde evimde ttnet adsl intetnetim var evdekini 8mbit 15gb sinirsiz olan yaptirdim ofistede 1mbit sinirsiz var ama sunu söyliyeyim hizim 800kbit bu sabah bir ftp sitesinden birsey indiriyodum 4gb lik sey 1 bucuk 2 saatte falan indi anlayacaginiz altyapi saglam hizdan yana süpheniz olmasin.

Friday, 23.10.2009, 03:47

Bir kara Fatmanın Günlüğü

Dul bir adamla dul bir kadın evlenirler. Bunların önceki evliliklerinden birer çocuğu vardır. Evlendikten sonra bir çocukları olur. Çocuklar bir gün bahçede oynarlarken kavgaya tutuşurlar. Evin penceresinden durumu farkeden hanım eşine bağırır. - Bey çabuk gel, çocuklar kavga ediyor. Adam seslenmiş: - Kimle kim kavga ediyor? Kadın cevap vermiş: - Seninki ile benimki bir olmuş bizimkini dövüyorlar.

Monday, 12.10.2009, 00:56

siteme üyelik eklemek istiyorum

Merhaba arkadaşlar siteme ön sipariş formu eklemek istiyorum, googlede bir çok kez aramama rağmen netice alamadım, anlayan arkadaşlar yardımcı olabilirse çok sevinirim. Şimdiden teşekkürler