Giriş yapmadınız.

Arama sonuçları

.

Saturday, 29.08.2009, 15:38

Yazar: ßß*@m@zon*ßß

Öyle Bir Yerdeyim Ki

tsk guzel cok icden hisli yazilmis

Saturday, 29.08.2009, 15:33

SwfText Flah Animasyon Programı., icin

:thx: tskkkkkkkkkkkkkkkkk programi basdan asya tam tekraar anlatdiniz sagol :hihi:

Saturday, 29.08.2009, 03:49

EVET BUNU BILIYORUM AMA 55 harf sinirli oldugunu bilmiyordum SON SORU basinizi daha cok agirmiyacam sizin yorgafm blogce com yaziniz ince benim yapdiklarim genis cikdi ve gul resmin ustunde yapdigim gif sonunda dikat edin beyaz program sayfasi cikiyor saniyelik görunuyor bu iki sorunu cok ugrasdim duzeltemedim resimsizlerde cikmiyor beyaz kisim ve cok genis cikiyor desimdim cesitli denedim kenarlarindan cekip kucultdim size kucultdum olmadi iki sorunuda cözemedim

Friday, 28.08.2009, 19:10

ya yazilarin gifli gecis hali bitince programdan yapdigim beyaz sayfa sistem yeri cikiyor tam dikatli bakin of ya ögrenecem

Friday, 28.08.2009, 19:01

****ONUR***** cok cok tsk oldu calisarak daha net yaparim insalah TSKK resimler yarim cikiyor yazilardaki harf veya senboler toplam 40 tane si cikiyor yani harf ve icinde senbol toplm 55 taneyse 40 kadar cikiyor devami cikmiyor LETTER DELAY FAREME YAZAN Yerden 60 yapdim olmadi sagol yardimin icin

Friday, 28.08.2009, 14:32

Evet bende aynisini yapdim exporto gif tikladim save de ama pc cikmiyor yukardaki amazon swf veya CANCEL cikiyor cancel de ye ok veriyorum SAVE LOAD ok liyorum SERENNN YAZDIM bu cikdi beyaz dosya icindeki yukarda ilk resimdeki yazilar cikiyor yani cilginfm info cilginlarin mekani örnegi gibi cikmiyor ayrica resim ustune amazon yazamadim bir yerde hata yapiyorum ama nerde lütfen yardim ci olurmusunuz ilgilendiginiz icin cok tsk

Thursday, 27.08.2009, 16:04

CANLI YAYIN HOŞGELDİNİZ YAZI GİFLERİ

sanirim yapdiginiz gifler benim yardim istedigim programla yapilmis ( Flatcast Radyo icin Grafikler ve Arka Planlar Karışık SwfText Flah Animasyon Programı., icin Tarih: 27.08.2009, 04:27 ) RICA ETSEM bu konuyu okuyup banada yardimci olurmusunuz eda-bursa tsk

Thursday, 27.08.2009, 04:27

slm öncelikle tum alaturka tsk sizleri bir aydir okuyorum sizlerden cok bilgilerden faydalandim yardimlariniz paylasiminiz icin tsk Benim sorum SwfText Flah Animasyon Programı., indirdim örnegin yagmur görunumu ve damlaciklar yuvarlak sekilde yapdim ustune ßß*@M@ZON*ßß ÖZGURLUK VE BAGIMSIZLIK BENIM KAREKTERIMDIR YAZDIM ANCAK 40 harf cikdi hepsini kabuletmedi ve save tikladim gif tikladim yazdigim gif dosyaya almak icin isim verdim dosyada beyaz defter gibi sari disli vida ceklinde dosya cikdi ac...

Wednesday, 19.08.2009, 23:40

Flatcast Radyo fcp yapımı görüntülü (swf)

:book: slm bir aydir formu okuyorum sizlerden bilmediyim bazi konulardan cok yarlandim hepnize emeklerinize cok cok tsk :up: RADYO TEMASINI fcp'e DÖNÜŞTÜRME bu konuyu rica etsem pc almak istiyorum Download linki varmi acaba bilmeyen arkadaslarimla paylasacam tsk :thx: