Giriş yapmadınız.

Arama sonuçları

.

Thursday, 4.11.2010, 22:53

Yazar: faruk45

Yayını Dinleyemiyorum

yasaklı sitelere girmek için bi program yüklemiştim ondan olabilir mi

Thursday, 4.11.2010, 22:19

Yayını Dinleyemiyorum

Yayını dinlemek istediğimde şöyle bir yazı çıkıyor bunu nasıl düzeltebilirim? Flatcast uses the protocol UDP Port 40123. At the moment your system does'nt work with that protocol. Typical reasons: •You are connected to the internet via router/firewall, which blocks UDP. •You are using a "Personal Firewall" like ZoneAlarm, XP Firewall etc. Please open in the corresponding configuration settings UDP Port 40123. •You are connected to the internet via router and there is no default gateway in IP-set...

Saturday, 30.10.2010, 12:48

"no audi device found" bunu nasıl düzeltebilirim

normalde bilgisayardan ses çıkıyor.sadce yayında oluyor.peki nasıl düzeltebilirim

Saturday, 30.10.2010, 12:40

"no audi device found" bunu nasıl düzeltebilirim

yayını açtığımda böyle bir yazı çıkıyor.hiçbi ses aygıtı bulunamadı diyo ve mikser açılmıyo bunu nasıl düzeltebilirim

Tuesday, 20.07.2010, 10:05

flatcastta yayın yapmak yasal mı

akadaşlar ben üye oldugum bir sitede yayın konusunu açtım yasal degil ve şikayet edilirse yayın yapanlar hakkında işlem yapılır dediler buna açıklık getirir misiniz ben buna inanmıyorumda.

Monday, 19.04.2010, 16:25

Sorun Halloldu

SAĞOLUN ARKADAŞLAR SİSTEMİ GERİ YÜKLEDİM ARTIK ŞARKILAR ÇALIYOR DEDİĞİM GİBİ TV YAYINI PROGRAMI NDAN DOLAYIYMIŞ.HEPİNİZ ÇOK SAĞOLUN.BİDE UYARIYIM LİVESTREAM.COM DAN TV YAYINI YAPMAK İSTEYENLER YA RADYOYU YA TVYİ SEÇMELERİ LAZIM.WİNAMPTA FALAN YAPMAK İSTEMİYOLARSA.

Monday, 19.04.2010, 12:40

şarkılar çalmıyor

Alıntı sahibi "Findik" o halde Flatcast tamirhane önerildigi gibi -a) sistemi sorun yapmayan güne geri al -b) flatcast dj mixer yerine baska bir player (winamp , windows mediaplaer vs) kullan -c) format c ordan da denedim bütün temalar falan silindi hala yok sistemi geri almadım ama peki sistemi geri aldığımda o arada yaptığım şeylere falan bi zarar gelirmi

Monday, 19.04.2010, 12:15

şarkılar çalmıyor

Alıntı sahibi "Findik" Alıntı sahibi "faruk45" Findik arkadaşım verdiğin konuda anlatılanlara baktım ama bnm zaten dili türkçe.sanırım o konuyu açan arkadaşla aynı şey gelmiş başımıza.bende onun gibi tv yayını yapmak için bir program yüklemiştim şimdi bilgisayardan kaldırdım ama sanırım ondan dolayı.galiba bende o arkadaş gibi format atmak zorunda kalacağım.ama yinede çözümlerinizi bekliyorum format en son tercihim. window dili ile program dili farkli seyler, windowsun türkce olabilir, kurdugun...

Monday, 19.04.2010, 11:02

şarkılar çalmıyor

Findik arkadaşım verdiğin konuda anlatılanlara baktım ama bnm zaten dili türkçe.sanırım o konuyu açan arkadaşla aynı şey gelmiş başımıza.bende onun gibi tv yayını yapmak için bir program yüklemiştim şimdi bilgisayardan kaldırdım ama sanırım ondan dolayı.galiba bende o arkadaş gibi format atmak zorunda kalacağım.ama yinede çözümlerinizi bekliyorum format en son tercihim.

Monday, 19.04.2010, 09:52

şarkılar çalmıyor

arkadaşlar hala olmuyor yardım edebilecek yokmu

Saturday, 17.04.2010, 17:19

şarkılar çalmıyor

arkadaşlar ben bayadır yayın yapıyorum ama bir süredir miksere koyduğum şarkılar çalmıyor yeni şarkı koyuyorum hemen ona geçiyor oda çalmıyor bunu nasıl düzeltebilirim bi yardım edin çok acil

Tuesday, 22.09.2009, 21:31

radyo yayınımı diğer dj ler açamıyo

radyomda diğer djler yayın açarken şöyle bir yazı çıkıyo default preset could not be loated selecty one from the preset dialog! bune nasıl düzeltebilirim..

Monday, 31.08.2009, 14:49

stream-password

o zaman bn onuda yazıp açiim.. sağol kardeş..

Monday, 31.08.2009, 10:38

stream-password

arkadaşlar radyolarda ki dj girişlerinde stream-password die bi soru soruor radyomda başkalarının djlik yapması için bu kesin gereklimi yoksa ne işe yarıyor

Friday, 28.08.2009, 21:40

belge

bn belgeyi nası açcaz anlamadım yha onuda belirtirmisiniz