Giriş yapmadınız.

Arama sonuçları

. Çok fazla sonuç bulundu, lütfen aramanızı tekrar belirleyin.

Monday, 9.07.2012, 09:56

Yazar: tugram

flatcast fcp tema Yorgun yürek

Güzel yorumlarınız için teşekkür ederim.. Gölqe_ *SUN62* .CANKIZ*. BizimHikayemiz gizem06 E.Günbey

Saturday, 7.07.2012, 17:20

Ben teşekkür ederim yardımın için.. özlemişim baya siteyi ..

Saturday, 7.07.2012, 17:17

Tesekür ederim Melye uzun süredir tema yayinlamiyordum unutmusum bazi şeyleri , yardımın için tekrar teşekkürler.. degişikligi yaptım .

Sunday, 4.03.2012, 21:56

tr.gg bedava-sitem.com reklamlar

Arkadaşlar bedava-sitem.com flatcast radyo için bir giriş sitesi kurdum ama çok fazla reklam geliyor rahatsız edecek kadar, nasıl düzenleyebilirim, en azından rahatsız etmiyecek şeklde. http://birkalbimvarsendefm.tr.gg/ şimdiden teşekkürler.

Wednesday, 11.01.2012, 21:16

Flatcast fcp tema Biiidenem Benim sevdam

Emegine yüreğine saglık hemşo harika olmuş,

Wednesday, 14.09.2011, 15:55

Port actigim halde - mapping hala kirmizi, sebebini bilen var mi?

Valla arkadaşlar bugüne kadar hiç böyle sorun yaşamadım, modemden 40123 portunu actım ve moden firmasınada kontrol ettırdım, güvenlik duvarından 40123 actım Flatcast 4.15 olarak. ip sabitledim, olmadı. güvenlik duvarını kapattım yine olamdı, anlıyacagınız ne yapsam birengel var simdi pc format atacam herseyı tekrar yüklüyecem bir programmı engelliyor onu bulmaya calısacam.. Ç((

Saturday, 10.09.2011, 17:37

Kullandığım program xp modemim AirTest 5020 Sürüm F5.3 Modemde port herzaman acıyordum, yanlış yapmıs olabilirm diyede modem firmesını aradım oradanda pc kontrol yapabiliyorlar, 40123 portumun acık oldugunu , sorunun modemdenm kaynaklanmadığını söylediler, pc deki güvenlik duvarındanda 40123 port Flatcast 4.15 olarak actım, denedim sonra güvenlik duvarını kapattım tekrar denedim. yine cözüm bulamadım. TTNET ti aradım oradandan kontrol yaptırdım onlarda yalnızca a-mail portu kapatılıyormus diyer ...

Saturday, 10.09.2011, 12:40

Bir yardıma ihtiyacım var fakat nederece yardımınız olur bilemiyorum. Radyoda yayın alldıgımda dinleyiciler giriş yapamıyor port (info ) ( mapping) kapalı yani kırmızı, herzamanki yaptıgım gibi modemden port yönlendrime yaptım 40123 actım , AirTies aradım portumun acık oldugunu söylediler, ttnet'ti aradım a-mail portu acık başka bir port engeli olmadıgını belirttiler , pc den güvenlik duvarından Flatcast 4.15 (40123 )tanımladım actım fakat hala yayınıma dinleyici girişim m kapalı. güvenlik duvar...

Thursday, 18.08.2011, 22:09

Flatcast fcp tema Biiidenem Cesaret

Emeğine yüregine saglık hemşo yine harika olmuş , fazla vaktim olmuyor foruma girmeye fakat her girdigimde temalarını hayranlıkla takip ediyorum 5

Tuesday, 5.07.2011, 15:41

Flatcast fcp tema Biiidenem Dön artik

Emeğine yüreğine saglık hemşoooo 5 herzamanki gibi harikasın...

Wednesday, 15.06.2011, 15:10

Flatcast fcp tema Biiidenem Sen ve Ben

Harika olmuş hemşo tek kelimeyel harika. Emeğine yüreğine saglık,,

Thursday, 26.05.2011, 17:42

Flatcast Tema-BEYAZ GÜL GİFLİ-S@D€M

S@DEM Emeğien yüreğine saglık paylaşım için teşekkürler...

Thursday, 26.05.2011, 00:00

Flatcast fcp tema.SEN BENİMSİN.by;a

Emeğine yüreğine saglık paylaşım için teşekkürler...

Wednesday, 25.05.2011, 23:59

Flatcast FCP •Güller Arasinda• Daglar

Wednesday, 25.05.2011, 23:58

Flatcast Fcp Tema/Dsg.Gunbey | Bulmaca |