Giriş yapmadınız.

Arama sonuçları

. Çok fazla sonuç bulundu, lütfen aramanızı tekrar belirleyin.

Tuesday, 4.02.2014, 21:14

Yazar: тE'D¡ρ

Kim Gelsin

Hoş Gördüm Sağol Engo Teşekkürler Hep Yanar Döner Meze Gelecek Değilya Buyur Engin Afiyet Olsun

Tuesday, 4.02.2014, 20:59

Şu an İçinizden bir ses ne diyoo ??

Kafam Güzel Dünya Güzel Herşey Güzel Sen Güzelsin Özelsin Ama Yokya Şarkıydı Bu Sanırsam İçimdeki Ses Değildi Pardon Pardon

Tuesday, 4.02.2014, 20:53

Kim Gelsin

Araya Girecem Kusura Bakmayın Yürekli Biri Gelsin

Tuesday, 28.01.2014, 21:53

Turkuaz Themes | Flatcast Index

Çok Güselmiş Erbil Eline Sağlık + Kullandığın Fonta Bayıldım

Monday, 20.01.2014, 19:17

Beyler Acil İçeri Hata Çok Değişik Ve Hiç Bİ Yerde Yok

Aldığınız Hata Geçersiz Link Hatası Acaba Nerede Alıyorsunuz Bu Hatayı Site Adresindemi.?

Tuesday, 31.12.2013, 22:33

2014 __/Yeni Yılınız Kutlu Olsun\__

Sağlıklı, Mutlu, Huzurlu Bol Kazançlı Nice Yıllara.!

Saturday, 9.11.2013, 22:20

Mavi ekran hatası

@ K@RCIC€GI Sanırım Modeminiz TP-Link Yazdığınız Modelde Bir Modem Bulamadım Ben Malesef TP-Link TD-W890iG Burdaki Anlatım Umarım İşinize Yarar Port Açma İşleminden Önce IP Sabitlemeniz Gerekiyor Windows 7 IP Sabitleme IP Sabitleme Xp İçin

Tuesday, 22.10.2013, 23:05

Radyo şu anda kapalıdır HTML kodu lütfen

@Diyar Kusura Bakma Arkadaşım HTML Dersi Verecek Kadar Bilgi Sahibi Olduğumu Düşünmüyorum Ama Bendeki Bilgilerin Sendekilerden Eksik Olduğunuda Hiç Düşünmüyorum Kusura Bakma Fazla Uzatmayacağım Ama Ben Net Bir Şekilde Türkçe Konuşuyor Vede Yazıyorum Seni Bilemem @Tomato Resmin Üzerine Tıklarsanız Zaten Büyüyecektir

Tuesday, 22.10.2013, 22:49

@Tomato54 Radyo Şöyle Ortalı Değil http://s1.directupload.net/images/131022/9gyavvao.jpg

Tuesday, 22.10.2013, 22:46

@Diyar Bir Bakışta Hangisi Hangisinin İçerisinde Olması Gerektiğini Nasıl Anladınız Bilmiyorum Ama Bakışta Kodlar Normal Gibi Görünüyor Bende Sadece Yeri Tutturulamamış @Tomato54 Minik Bir Tavsiyede Bulunabilirim Resimdeki Mavi Olan <center> Tagının İçerisine Hem Radyoyu Hemde Eklemek İstediğiniz Kodu Yerleştirip Düzenlemeye Çalışın Belki İşe Yarar

Tuesday, 22.10.2013, 22:20

Tomato54 Sizin Radyonuz Sabit Değilki Resimde Sabir Dursun Kodlarınızı En Başından Düzenlemeniz Gerekiyor @Diyar Notepad İle Ne Alakası Var Kaymanın.? Bir Bağlantı Kuramadım Ben Misalen Ben 1280/1024 Ekran Kullanıyorum Siz 2560/1600 Kullanıyorsunuz Ekranda Bir Kayma Warsa Bu Kodlardanmı.? Yoksa Kodların Notepad İle Eklenmemesindenmi.?

Tuesday, 22.10.2013, 21:45

Yeri Değişmeyecek Kod Henüz Yapılamadı Malesef (: Kodunuzu Doğru Yere Eklerseniz Hiçbir Ekranda Ve Çözünürlükte Kayma Olmaz Eğer Kodlarınızda Bir Hata Yoksa Tabiki Kodunuzu İndexinizde War İse <div id="container"> <div id="content"> Veya id Yerine Class 'da Olabilir Bunların Hemen Altına Ekleyin Bunlarda Yoksa Linkinizi Bırakın Arkadaşlar Belki Bakıp Fikir Verebilirler Edit // Bu Arada Konu Yanlış Yerde

Friday, 11.10.2013, 23:59

sayfa geçiş sistemi

@ Oxxit Arkadaşımız Gerekeni Yazmış Zaten Ama Henüz Tam Olarak Ne İstediğinizin Kararını Vermiş Değilsiniz Sanırım Tek Bir İndex İçerisinde 4/5 Veya Daha Fazla Sayfayı Aynı Anda Yükleyip Teker Teker Gösterebilirsiniz Bunun İçin Kod'dan Ziyade İşinizi Görebilecek Java Script Aramanız Gerekiyor Bu Forumda Java Uzmanı Malesef Bulamayabilirsiniz Şöyle Basit Bir Şekilde İzah Edebilirim Size Aşağıda Vermiş Olduğum Örnekteki Site Tek Bir İndex Belgesi İle Çalışan Bir Tasarımdır Dilerseniz İndirip Kodla...