Giriş yapmadınız.

Arama sonuçları

.

Wednesday, 6.02.2013, 20:01

Yazar: yagmurdamlasi

mikrofon sorunu windows7

tsk ederim baktim yazmis oldugunuz linke ama olmadi orda resimli anlatmis bir arkadas yayini alinca arka plana gecip audio tiklayin diyor ama bende o tiklanmiyor yani audiotiklayinca acilmiyor pcde zaten mikrofon takili oldugunu gösdermiyor takili oldugu halde

Friday, 1.02.2013, 15:15

mikrofon sorunu windows7

slm windows7 sisteminde mikrofon taktigimhalde takili oldugunu gösdermiyor ayni sekilde kulaklikli mikrofon taktim oda sorun nerdé olabilir tskler

Sunday, 13.01.2013, 11:12

Kitap Okuyan Varmi..?

Canan tan-en son yürekler ölür Sinan akyüz-sevmek zorunda degilsin beni ,serdar özkan-kayip gül

Tuesday, 27.11.2012, 22:36

Windows 7 Stereo Karistirici Sorunu

cok cok tskler meral arkdasim oldu sonunda sayende yarin gidip pcyi degistircektim yoksa) diger arkdaslarada cokt sk ederim emeginize saglik hepinizin

Tuesday, 27.11.2012, 14:31

yükledim kac defa hata bilgisayari fabrikaayarina geri getirdim iki defa ve tekrar yükledim real tek ama sonuc ayni anlamadim birsey sanirim sadce dinleyici olarak kalacam bundan sonra

Monday, 26.11.2012, 14:36

tsk yaptim en son güncellemede diyor ama ama saund mixserini gösdermiyor anlamadim ve yayinaldim ayni hata mikser yok ve yazamiyorsun da

Monday, 26.11.2012, 12:56

meral tsk ederim yardimina pc almanca benim elimden geldigi kdar yapmaya calisiyorum anlatiklarinizi

Monday, 26.11.2012, 12:15

evet denedim melve yinede gelmedi mikser videoyu izledim ama bende yok o streo mikserler sanirim dedigin gibi seskartini güncellenmesi lazim ama nasil yapacam hangi siteten aradim yükledim birtane olmadi ikidefa pcyi fabrika cikisina geri getirdim ayni en son care olarak pcyi geri verecem artik tsk ederim yardimlarina

Monday, 26.11.2012, 11:35

streomixs görünmüyor pcde tools var flatcaste yayini acinca sadece mixser yok ve birde temayada flatcastin kendi temasida olsa farketmiyor ekrana yazamiyorsun

Monday, 26.11.2012, 06:50

slm ayni pcden benimde var yeni aldim ve flatcaste yayin yapamiyorum mikser yok ve ayriyeten yayini aldiktan sonra ekran geliyor ama mikser cikmiyor vehic birsekilde ekrana yazamiyorsun ne yapmam gerektigini bilmiyorum bilgisi olan varsa yardimci olursa sevinirim

Saturday, 24.11.2012, 23:53

dj mixer acilmiyor

yükliyorum ama olmuyor yine mikser ayni hatayi yaziyor tekrar siliyorum

Saturday, 24.11.2012, 22:18

dj mixer acilmiyor

denedimolmuyor yani isaretlenmiyor audio error no audio device found böyle bir yazi geliyor temada degistirsem dark ta yapsam farketmiyor

Saturday, 24.11.2012, 18:50

dj mixer acilmiyor

bende bugün yeni bilgisayar aldim ve windows7 flatcasti yükledim ama mikser yok

Tuesday, 13.03.2012, 22:42

vista ip sabitleme

tsk ederim herkeze hala yapamadim görünürde hersey normal ama kirmizi gösderiyor hala birde vistada mikrofonla konusunca radyoya ses gidmiyor neden acaba foruma baktim sterio mix kapatilmasi gerek yazmislar ama öyle birsey yok ses ayarlarinda yada ben bulamadim

Saturday, 3.03.2012, 14:21

vista ip sabitleme

suan öyle bir imkanim yok malesef ama imkanim oldugunda eklemeye calisirim belki benim görmedigim hatayi siz görürsünüz ayni xpde yaptigim gibi yapiyorum ipsabitlemesi sonra modemportu acmasini güvenlik duvari ezberledim nerdeyse biryerde bir yanlislik var ozaman ama nerde birde ISCSI-Initiator pcde yüklü neye yariyorsa internetle alakali birsey galiba bende anlamiyorum tam oda engelermi acaba

Tuesday, 28.02.2012, 23:44

vista ip sabitleme

ayni sekilde herseyi yapiyorum heseyi sildim yine bastan yaptim ama yine ayni degisen birsey yok nerde yanlis var bilmyiorum

Tuesday, 28.02.2012, 14:22

vista ip sabitleme

windows-defender diye bir prokram yüklü pcde sanirim windows icin virus prokrami galiba ondanda olabilirmi ne yapmam lazim?

Tuesday, 28.02.2012, 12:25

vista ip sabitleme

hepsini anlatigin sekilde yaptim ama yinede kirmizi hala xpde ne güzel hic bir sorun olmadan yapmistim anlamiyorumneden vista ta böyle oldu

Tuesday, 28.02.2012, 02:28

vista ip sabitleme

evet ayni menüsübiraz degisik ama sonuc ayni güvenlikduvarini yaptim tsk ederim cevaplariniz icin bu saate yardimci olmaya calisiyorsunuz herseydogru yapmis olsamda yinede kirmizi gösdermesi normalmi yoksa yesilolmasi mi lazim