Giriş yapmadınız.

Arama sonuçları

.

Thursday, 17.12.2009, 17:33

Yazar: polathekimoglu

Bedava Site'nizi Kurabileceğiniz blog tarzı Siteler

Alıntı sahibi ""****ONUR*****"" polathekimoglu, IFRAME KODUNU KENDI SID NUMARANIZI YAZINVE SITENIZE YERLESTIRIN <IFRAME height="600" width="800" src="http://www.flatcast.info/de/Player.aspx?sid=SİD NO BURAYA" scrolling="no" frameborder="0"> </IFRAME></div> Kardeş,yerleştireceğim ama,www.ozelsayfam.com adresinde yerleştireceğim alanı bulamadım sanıyorum,veya bu site "RADYO"yerleştirmeyi kabul etmiyor olabilir mi? TEŞEKKÜRLER...

Thursday, 17.12.2009, 16:59

sevd/\gul www.ozelsayfam.com Adresinden Türkçe olmasına rağmen radyoyu eklemeyi beceremedim,veya eklenebilirliğinide bilmiyorum,verdiğin adresi hiç yapamam herhalde)

Thursday, 17.12.2009, 16:39

www.ozelsayfam.com bu adresten site edindim,aynı zamanda radyoda ekleyebiliyormuyuz bilmiyorum,veya ben yapamadım,yardımcı olabilecek bir arkadaşım olursa sevinirim ? TEŞEKKÜRLER

Thursday, 17.12.2009, 15:39

Özeller

sürümü güncelledim bakalım,teşekkürler

Thursday, 17.12.2009, 15:33

Özeller

Alıntı sahibi ""Ensarfm"" Güestler kapalıyken özelde kapalıyken. Malesef yazıyor bazıları.Ne şekilde hangi yöntemle henüz onu cözen olamadı bu sitede. Arkadaşım haklı aynı sorunla bende karşılaştım,bu şekilde klavye delikanlılığı yapanlar var.!!!

Saturday, 5.09.2009, 14:07

Windows XP - Guvenlik Duvari Flatcast icin Izin acmak

NEREYE YAZACAĞIMI BULAMADIM,ben radyoya girmek istediğimde şu uyarıyı alıyorum,yardımcı olabilirmisiniz mümkünse The Show has been terminated by the broadcaster. May be the broadcaster restarts soon. Please try it again after few minutes.