Giriş yapmadınız.

Arama sonuçları

.

Friday, 10.08.2007, 05:06

Yazar: CAN POLAT

1 DİNLEYİCİM BENİ ETKİLİYOR...

sl arkadaslar bu sorun bede de vardi bir ara vede bu sorun sirf port sorunu arkadasima tavsiyem portunu acmasi o zaman herkez gelip dinleye bilirler ben bunu bir kere daha vermisdim ama herhalde arkadasim arasdirma yapmamis eger bir göz atar sa sorunu kalakacagini umarim saygilarimla http://www.allaturkaa.de/forum/index.php?page=Thread&threadID=3803

Thursday, 2.08.2007, 00:53

Flatcast Radyo Teması Yapalım ( Videolu Anlatim )

Bu güzel paylasim ve emegin icin tüm AllaTurkaa adina tesekkür ederim!

Friday, 27.07.2007, 05:07

RADYO YA GELENLERIN IP ADRESINI NASIL GOREBİLİRİZ

slm arkadaslar cok güzel aciklama yazmisiniz bende okudum eklenecek sey olmadigini gördüm ellerinize saglik varolaisniz saygilarimla

Wednesday, 25.07.2007, 04:52

24 saat yayin yapan mesela A radyosu yönlendirebilirmiyim?

slm arkadaslar tabiki yönlendire bilirsin yalniz falat daki SID: ____ numarani html veya com ne site kulaniyorsan veyada sirf yönlendirem varya ordan degismen kafidir saygilarimla

Tuesday, 17.07.2007, 04:57

YAYIN

slm arkadaslar bu sorun bende uzun süredir var buna bir cözüm de bulamadim ama aramadayim insallah bu sorunu cözecegim egerki bu soruna bir yardimi dokunacak arkadaslar varsa acil yardim ederse sevinirim her seyi yükledim tavsiye olarakdan ama yinede yazilar bir süere yazisdiktan sonra kayip oluyor saygilarimla

Monday, 16.07.2007, 05:07

Flatcast Radyom (sorun halloldu) ilgili dostlara teşekkürle

slm arkadaslar radyo sile bilmek icin ama dj lerde de radyonun ana sifresi gerek yoksa silemezler bunu da sizlere hatirletmak isterim svgi ve de saygilarimla

Friday, 13.07.2007, 05:01

Radyo İcin Tanitim Müzigi

programin türkce yamasi var arkadaslar tavsiye edeim güzel bir program

Friday, 13.07.2007, 04:57

Böyle Yumurta Gördünüz mü??

paylasim ciden harika ellerinesaglik

Thursday, 12.07.2007, 05:05

RADYOYA KİMSE GİREMİYOR...LÜTFEN YARDIM EDİN.

slm arkadaslar egerki yardimci ola bildim se ne mutlu bana saygi sevgilerimle

Thursday, 12.07.2007, 04:58

RADYODA YAYIN YAPARKEN KIMI PARCALAR HIC CALMADAN GECIYOR

slm arkadaslar bu sorun bende de oluyor bazen parcalarin ismini degisdigimiz halde olmuyor hetaa program indirdim düzeltmek icin o program bile bulamiyor sorun ne ola bilir eger bir bilgisi olan varsa cok sevinirim simdiden tsk sunarim saygilarimla can polat

Wednesday, 11.07.2007, 05:01

radyoya giremiyor kimse!!!!

slm arkadaslar kardesimizde birden fazla radyo varsa ozaman sidi degise biliyor bende de olmusdu bu sorun onu bir kontrol ederse iyi olur derim

Wednesday, 11.07.2007, 04:58

SORUNUM VAR YARDIMCI OLUN LUTFEN

slm arkadasim birde backgrund üzerine dene orda url yazisi var ona tikla vede solda acilan bir kare olur o karenin icindekini sil vede kendi url unu yerlesdir toolsdaki herhangi bir yaziya tek bir kere tikla kendi masken acilmasi gerek saygilarimla

Wednesday, 11.07.2007, 04:55

radyo adiresini nasil ögrene bilirim

slm arkadaslar zaten falat domin yoladiginda var siteye yerlesdirmek icin onu kopye edip yerlesdirse zaten olay cözülür birde kardesimiz onu yönlendirmesi gerek belkide sorunu burda derim saygilarimla

Wednesday, 11.07.2007, 04:50

winamp yayınını düzeltemek

slm arkadaslar winap haricinde bu gibi programlar üzerinden de yayin yapiliyor Virtual DJ Studio yeterki ayarlari düzgün yapalim gerisi geliyor saygilarimla

Saturday, 7.07.2007, 09:16

Radyo Portal Black Silver

tsk ellerinesaglik varolasin :lol:

Wednesday, 4.07.2007, 05:03

yardim lütfen

slm arkadaslar MP3 olupda atlayan yeni albümlerden de cok parcalar oluyor bunun hic bir cözümü yokmudur simdiden tsk ederim herkeze kolayliklar gelmesini dilerim

Thursday, 28.06.2007, 17:59

..:::korkuyorum:::..

ellerine saglik varolasin

Thursday, 28.06.2007, 05:42

YAYIN ANINDA YAZILAR KAYIP OLUYOR ACIL YARDIM

tsk ederim Ceren konuya degin digin icin benim url yapdigim resimler sirf düz resimler yani ek bir eklenti yok ama boyutlar veyada http://www.imageshack.us/ da yapmis oldugum url seklinde hata ola bilirmi sizin nerde url yapdiginizi da bilmek isterdim tabiki egerki http://www.imageshack.us/ burasi hara vere bilirse simdiden tsk ederim varolasiniz