Giriş yapmadınız.

Arama sonuçları

.

Thursday, 24.09.2009, 14:54

Yazar: sabır

formattan sonra...yayın alamadım

tema sectim suan yayın aldım ..insAllah baska sorun olmaz tesekkurler

Thursday, 24.09.2009, 13:57

ya arkadaslarr yayin alayim dedim giriş yapti m ama bu hatayı verdi penceere cıktı .... default preset could not be loaded select one from the preset dialog mikser ve chat kismi yok sadce PRESET SELECTION var ....

Tuesday, 22.09.2009, 21:02

ben attim pc program var kendi atiyor .... cok tesekkur ederim ..sorun çözüldü...

Tuesday, 22.09.2009, 18:53

biraz fazla sorun oldum galiba.... ama pek bilmiyırum ...çerezleri nasil acacagim onada yardım etseniz

Tuesday, 22.09.2009, 18:12

cok tesekkur ederim beratcan ... o sekilde soru sormuyor exp. aciliyor yanliz yayın alınmıyor bu sefer dj girişi yaptiğim zaman This page con only be accessed by registered users. Please enter your Username and your Password. Sie sind noch kein registrierter Flatcast-Benutzer? Hier können Sie sich registrieren lassen! bu hatayı veriyor giriş yapiyorum loginden sonra sid giriyorum tekrar yukaridaki yaziyi hata olarak veriyor ...

Monday, 21.09.2009, 23:14

Dini Gifler ve Imzalar

tesekkurler cok guzel gif ve imzalar ...emeğine saglık

Monday, 21.09.2009, 22:45

Alıntı sahibi ""beratcan"" sabır, ip adresinizde sorun var diyo default yapın ağ bağlantılarımdan default derken arkadaşım ...ne yapmam gerek ag bağlantilarından

Sunday, 20.09.2009, 01:26

yukledim kaldirdim ve aynı hata ...mozilla oldugu içinmi acaba bu sekilde oluyorr exp. bu hatayı veriyor suan You are connected to the internet via router and there is no default gateway in IP-settings (usually default gateway = internal IP-adress from Router).

Sunday, 20.09.2009, 01:01

once indirmistim ..tekrar indirdim ama aynı sorunla karşılastım eklenti veriyor dj girişinden sonra

Sunday, 20.09.2009, 00:23

merhaba arkadaslar ben bir radyoda dj dim gecen hafta pc formatladim aktive yuklediğim halde exp. acamadim radyo dinlemede acilmadi eklenti soruyor surekli sol köşede küçük kutu içerisinde kare daire ücgen var ... bende mozilla kullandim ordan dinlemeye gecebildim yanlız dj için yayın almak istedim sid ve sifreden sonra acilan sayfanın ortasinda eklenti için tıklayın yazısı var ekle dediğim halen her seferinde aynı sorun cıkıyor yayın hic alamıyorum ne yapmam gerek ...