Giriş yapmadınız.

Arama sonuçları

.

Sunday, 18.10.2009, 18:29

Yazar: Anadolu_Rock

Masaüstü Sol Üst Donuyor.

onur bendede zaten standart temalar war. estra tema eklemedimki... ondan kaynaklımı billmiorum ama çözm o deil heralde tskkler yinede

Sunday, 18.10.2009, 12:45

bakdım ama kesin çözm yok.. bi kaç arkadas muhabbet etmiş biraz xD... kesin çözmü bilen arkadaslar varsa yardımcı olurlarlsa sevinirim...

Sunday, 18.10.2009, 12:28

fix temalar war extra ekleme yapmadım. yani standart olanların dısında yok

Sunday, 18.10.2009, 12:22

Arkadaşlar flatcast da yayın aldıkdan itibaren v ekapattıkdan sonra masaüstünde sol üst kısımda bi donukluk oluyor ve pc yi kaptana kadar gitmiyor sebebi ve çözümü nedir ilgilenirseniz sevinirim.. simdiden tesekkürler..

Sunday, 18.10.2009, 11:51

5.2 boyut sorunu lütfen yardım...

tmm arkadaslar tskk ederimm halletim xD hepinize çok tskkler

Sunday, 18.10.2009, 11:46

evet evette xD sonuç yok.. orayı değiştrdim ama yinede aynı porblem görüntüde değişiklik yok.

Sunday, 18.10.2009, 11:41

XXXX Stream window´s height in pixel (minimum 96) XXXX Stream window´s width in pixel (minimum 12 bu kısımdan bahsediorsunuz sanırım.. burayı istedigim sekilde editledim ancak değişklik yok her sonucda görüntü yukarıdaki gibi...

Sunday, 18.10.2009, 11:30

Arkdaslar 2 gun önce 5.2 sürümüyle bi radyo açdım fakat radyoyu yayına açdıgımda boyut normalinden çok farklı çıkıor resimdeki gibi; [spoil][/spoil] Sebebi vve çözmü nedir arkadaslar lütfen yardımcı olurmusunuz. simdiden tesekkürler

Sunday, 25.01.2009, 18:50

Explorer Hatası...

ewet ordanda temizledim ama 4 yerdenmi temizledim tam hatirlamiyorum... tam olarak yerlerini bulup tekrar deniyecegim hepinize çok teşekkürler arkadaşlar çok saolun iyi çalışmalar...

Sunday, 25.01.2009, 18:38

Explorer Hatası...

deniz: kullandıgım surumler ikiside f5 zaten eski derken kurulumundan kasdettim yanlıs anlasıldı özür dilerim... asena dediklerinin hepsini yapdım... ancak sonuç aynı ayrıca hiçbir tools bar aktif deil

Sunday, 25.01.2009, 18:25

Explorer Hatası...

mozilladanda deniyorum ancak aynı hata weriyor yani açmıyor radyoyu kapatıyor sayfayı deniz 2. radyo derken ben tema editlemek için eski bi radyoyu kulaniorum sadece ben giriorum ama genel yapan bir radyoda yayın almak istedim defelaarda denedim sayfayı kapattı hata vererek

Sunday, 25.01.2009, 16:16

Explorer Hatası...

deniz teşekkür ederim videoyu izledim mixerim geri geldi... peki 2. sorun dier radyoda yayın alınca explorer hata werip sayfayı kaptıyor bunun bir çözümü vrmı acaba...

Sunday, 25.01.2009, 15:45

Explorer Hatası...

konuyu açarken arama yapdım... mozilladan denedim aynı hatayı veriyor... dier söylenen yontemleri denedim olmadı hatalar aynı ayrıca winampdan yayına geçiş ypmısdım fakat tam olarak olmadı ne winampdan nede mixerden yayın yapabiliorum laptop kullandıgım için ses denetimi aynı sekil deil masaustu ile mixer çıkmıyor sag tıklayıp audi ye tıklayınca mixer bi anda gelip kayboluor ne ses filitresi nede mute butonu çıkıyor...

Sunday, 25.01.2009, 15:33

Explorer Hatası...

Arkadaşlar merahaba... benim iki sorunum var birincisi tema hazırlamak için kullandıgım bi radyo var orada yayın açınca mixer gelmiyor... ikinci sorun ise normal yayın yaapan radyoda bir yayın almak istedim defalarca denememe ragmen explorer eklentide hata sorununu verdi ve sayfayı kapattı... iki sorunuda halletmek için defalarca flatcast 5.0'ı silip kurdum ve frefox dada denedim ancak hiçbir değişiklik olmadı lütfen yardımcı olursanız sevinirim... şimdiden teşekkürler iyi çalışmalar... İşletim ...

Friday, 30.05.2008, 19:32

Flatcast F5

Arkadaşlar bu f5 de gelen misafirlerin üstü çizik ya onu kaldırabiliyormuyuz...

Monday, 19.05.2008, 18:07

Devir Açık Ama Yayın Alamıyoruz

portlar açık we devirde işaretli hala anlamıyorum acayip sorunlu bi radyo

Monday, 19.05.2008, 17:48

Devir Açık Ama Yayın Alamıyoruz

Arkadaşlar dj yayını devir aldıgı halde diyer dj nin yayını alşı sıorasında böle bir sorun ortaya çıkıyor yorumlarınızı alabilrmiyim teşekkürler

Saturday, 10.05.2008, 15:20

Böle Bir Sistem Varmı?

teşekkür ederim arakdaşlar saolun ilginiz için

Saturday, 10.05.2008, 14:43

Böle Bir Sistem Varmı?

Merhaba arkadaşlar benim bi sorum var Flatcast yayınında bulunan djyi gösteren bir sistem varmı yani örnegin Suanda Dj-1234 yayındadır şeklinde bir sistem varmı acaba onu sormak isteddim?