Giriş yapmadınız.

Arama sonuçları

.

Thursday, 28.01.2010, 07:10

Yazar: Sweandy09

canlı yayın hoşgeldiniz gifleri

Sevcan Orhan gercektende kisiligiyle olsun, yorumuyla olsun cok sempatik birisi, paylasimda harika olmus emegine saglik Burhan

Wednesday, 6.01.2010, 06:12

Klasore c99 ile ulasabiliyorsun Sadece

sadece seo yada hit e bağlı değildir alexa. Sanırım sonuçlar toolbar ile alınıyor bu sistem de yani kullanıcılarınıza o toolbar ı indirmelrini soylerseniz iyi sonuçlar alabilirsiniz.

Wednesday, 30.12.2009, 15:16

Taşınabilir Hardiksime Girdiğimde Böyle Bir Hataya Veriyor

Öncelikle cevabınız için teşekkür ederim.. Ancak ben herhangi bir mod kurmadım.. Sitem 2 gündür açılmıyordu sağlayıcıda bakım vardı, daha bugün düzeldi.. Ondan olabilir mi ?

Monday, 28.12.2009, 08:03

TTNET SİTELERE RADYO YERLEŞTİRME

Sayın mrttmr91 ve zedprex arkadaslar verdiginiz bilgiler için çok teşekkür ederim.. Anladım ki FlatCast radyo kotadan yiyor dinlenildiği zaman Peki Bir günde 2 saat radyo dinlenildiğinde;ne kadar kota yiyebilir?Bu konuda bilgilerinizi paylaşırsanız sevinirim.. Tekrar teşekkür ederim.. selam ve saygılar

Saturday, 26.12.2009, 08:10

ALTTAKİ ÜYEYE İFTİRA AT

yine yepyeni bi oyun baktım forumda daha önce yok çok eğlencez herkes altındaki üyeye dua,beddua ne derse örneğin; alttaki üyenin kafasına saksı düşsün... alttaki üye evde kalsın... aklınıza gelen herşey... hadi oynayalım... alttaki üyenin pc si çöksün.....

Monday, 14.12.2009, 07:04

Ramazan ayinda mübarek bir gece

Siz Ramazandan ne beklerseniz, onu elde edersiniz. Ramazana beslenme ayı gözüyle bakanlar beslenirler. Ramazanın onlara getireceği sıcak pidedir, güllaçtır, ekmektir, ettir. Böyle bakanlar, Ramazandan kilo almış olarak çıkarlar. Ramazana diyet ayı gözüyle bakanlar diyet yaparlar. Ramazanın onlara getireceği daha hafif bir vücut, daha dar bir bedendir. Ramazana festival gözüyle bakanlar, direklerarası eğlence fasıllarında olduğu gibi Ramazandan haz devşirirler. Vur patlasın, çal oynasın havaların...

Wednesday, 9.12.2009, 02:51

KIZA LAF ATMA

Bu süper işte kral tv de vj konu açmıştır benim için nelerinizi feda edersiniz diye arayanlar soyluyor evimi, arabamı, herşeyimi...vatandaşın biride çıkar -ben 200 milyon veririm kadın donakalır nası yani? -sen etsen etsen 50 kilo edersin,kaşarın kilosuda 4 milyon 4x50:200 eheheh çok gzlmiş cidden

Monday, 30.11.2009, 18:56

Harry® Nice Yıllara /17 06 2009

Doğum günün kutlu olsun arkadaşım.Nice yıllara dostum.Ömrünün bundan sonrasında umarım huzurlu ve sağlıklı bi yaşam sürdürürsün..Ayrıca pastanda çok muhteşem SARI-LACİVERT

Monday, 23.11.2009, 06:43

"hep çocuk kalsaydım

41 kere maşallah izlerken keyif aldığım bir sol bekimiz var sonunda