Giriş yapmadınız.

Arama sonuçları

.

Saturday, 4.02.2012, 23:45

Yazar: xxxgüllxxx

rayo

peki deniyorum başarabilirim ben bunu )))

Saturday, 4.02.2012, 23:39

radyo

anlayan biri yardımcı olursa şifreyi verebilirim )

Saturday, 4.02.2012, 23:32

radyo

saklikentt-fmm.blogcu.com adresimiz bu evet ya ben yeni girdim radyo adresime tıkladığımda direk blogcu .com a yönlendiriyor ne yapmam gerekiyor onuda bilmiyorum saf saf sayfaya bakıp bakıp kapatıyorum ))

Saturday, 4.02.2012, 23:24

radyo - blogcu degismis

arkadaşlar 10 gündür nete girmiyordum radyom alt üst olmus ve ben neyapacağımı bilemiyorum suan yardım lütfennn ))

Sunday, 15.01.2012, 19:16

Port Acmak Yardim

EFSANE UyGaR ve Masum Masum ilginize cok tesekkür ediyorum kolay gelsin arkadaslar

Sunday, 15.01.2012, 18:58

Port Acmak Yardim

giremiyen arkadas yayında tabiki buyrun http://saklikentfmm.blogcu.com/

Sunday, 15.01.2012, 18:42

Port Acmak Yardim

pardon ben anlatamadım portum acik evet aynen oradaki gibi sorunumuz su ben yayındayım mesela o arkadas giremiyor yayına ama baskaları gelebiliyor o arkadasta baska radyolara girebiliyor sadece bizim radyoya dinleyici olarak gelemiyor ancak yayın alırsa girebiliyor sorun onda ama nedir cözemiyoruz

Sunday, 15.01.2012, 18:35

Port Acmak Yardim

dj bendim denedik ama giremedi benim portum acik sorun yok oda baska radyolara giriyor ama

Sunday, 15.01.2012, 18:27

Port Acmak Yardim

arkadaslar port sorunum yok fakat bazı arkadaslar farklı radyolara girebildikleri halde bizim radyoya dinleyici olarak gelemiyor fakat aynı kisi yayin alabiliyor bilgisi olan yardım edebilirmi acaba sorun ne?

Wednesday, 14.04.2010, 11:01

üstü çizikli yazıyorum şimdi ve nasıl değişir (edit)

arkadaşlar ben tema deniyorken sanırım bişey yaptım ve üstü çizikli yazıyorum şimdi ve nasıl değişir bulamıyorum yardım edermisiniz lütfen

Thursday, 19.11.2009, 03:23

Sitenizde kendi Radyonuz : Flatcast

radyomuza giremiyoruz biz neden acaba sorunmu var ?

Friday, 6.11.2009, 02:38

Ömrüm Senindir

Harika olmus elinize sağlık :thx:

Saturday, 24.10.2009, 02:56

Flatcast Otomatik-chat komutlari ve "flood" script

beratcan size tesekkür ediyorum kendimide tebrik ettim tek kelime sormadan okuyarak indirdim ve kullaniyorum süper bisi oldu bu cok tskrler :thx:

Tuesday, 20.10.2009, 02:08

DJ ISIMLERI YAZMAK ICIN HARIKA BI PROGRAM

teşekkür ederim o renklerden bahsediyordum demekki daha fazlası yokmuş kolay gelsin size..

Tuesday, 20.10.2009, 01:51

bir önceki sayfayada yazdim aslinda ben programı yükledim hersey cok harikaydı yazımıda yazdım sayfayada aldım süper oldu ama renklerde cözemedigim bisi var sınırlı böyle cok az beyazı hic bulamıyorum mesela beceremedim yani lütfen yardım

Tuesday, 20.10.2009, 01:30

renkler konusunda yardim istiyorum lütfen biri ilgilensin )))

Monday, 19.10.2009, 02:14

sevgi-nehri cok tskrler harika oldu bu yükledim dj yazısıda yazdım radyoyada aldim hic sorun olmadı fakat sadece renklerde sorun yasıyorum cok az gökkusağı gibii mesela beyaz hiç yok fazlası varda benmi beceremedim acaba ))

Friday, 16.10.2009, 02:43

dj yazısı isteyenlere yazı iste seninde olsun

cok tesekkür ediyorummm süper olmuslar hakkınızı helal edin :up: