Giriş yapmadınız.

Arama sonuçları

.

Saturday, 2.11.2013, 19:16

Yazar: orapeyickimi

şifre sorunu

Sorun farklı bir sebepten kaynaklanıyormuş... Şifreyi sıfırlamayı başardım.. İlginize teşekkürler arkadaşlar..

Saturday, 2.11.2013, 12:30

şifre sorunu

Ekteki resimde aldığım hata iletisi... Normal yollardan giriş yaptığım şifre bu pencerede çalışmıyor

Saturday, 2.11.2013, 12:24

şifre sorunu

04/11/2009 tarihli radyomuzda 4 senedir kullandığım şifre radyo sayfasına giriyor ama her nedense "modifiye user record" penceresinde çalışmıyor. Change password' da çalışmıyor dolayısı ile... "Forgot Your Password" ile birşeyler yapmaya çalıştım ama gel gör ki radyo alırken kullandığım mail adresime mail gelmiyor.. Biri şifremi değiştirdi desem şifremi hiç kimseyle paylaşmamış olmamın yanı sıra normal giriş yapabiliyorum, orda sorun yok.. Biri bana şifrem ile neden modifiye yapamadığımı izah ed...

Wednesday, 23.02.2011, 18:47

Imageshack süprizi

Bu siteye tema yapıp upload edenler. Ne zaman düzelir bilemiyorum ama şu sıralar üye olmayanlar imageshack resimleri yerine kurbağa seyrediyor

Tuesday, 8.06.2010, 19:03

Koca Bulma Büyüsü

Modemlere port açma büyüsü varmı acaba. Ve lütfen mümkünse tüm modemleri kapsasın.

Sunday, 25.04.2010, 11:59

flatcast extra ifadeler

Halihazırdaki ifadelere eklenti yapmak mümkün mü acaba ?

Wednesday, 21.04.2010, 18:22

Dj düşmeleri

Sanalda hiçbir şey imkansız değildir. Zaten kendin de söylüyorsun sesli chat odalarındaki mantık flatcaste uyarlanabilir. Yani imkansız değil. Belki kimbilir bir gün bu olay gerçekleşir. Aslında ücretli stream paylaşımı sağlayan serverler de var ama inanın hiçbiri flatcast kadar mükemmel değil. Şu dj düşmesi sonucunda dinleyicilerinde düşmesine çözüm bulunursa harkulade olacak. Umarım birgün bu hayalimiz gerçek olur.

Wednesday, 21.04.2010, 08:16

Dj düşmeleri

Öncelikle Flatcas mimarlarını tebrik ederim dünyada eşi benzeri olmayan bir stream paylaşımı inşa etmişler.. Bazı ufak tefek sorunlar olması normaldir tabi ki ve olacaktır da... Ancak böyle mükemmel bir sistemi inşa etme teknik bilgisine sahip insanların dj düşmesi sonucunda tüm dinleyicilerinde yerle bir olmasına kalıcı bir çözümü ne zaman bulup yeni producer oluşturacaklarını ciddi anlamda merak etmekteyim. Malum olduğu üzre PC sonuçta elektronik bir cihaz. Elektrik kesilmesinden tutun da ttne...

Sunday, 22.11.2009, 12:39

Flatcast.com adresine saldırı

Cümleten geçmiş olsun info da gitti. Bundan sonra ne yapacağız merakla bekliyorum. Ve çok üzgün bir şekilde soruyorum dünyanın en büyük ve tek strream sitesi faltcast nasıl oluyorda saldırı neticesinde kullanılmaz hale geliyor. ve nasıl oluyor da aradan bunca zaman geçmesine rağmen hala bir çözüm bulunamıyor. Flatcastin mimarlarından daha mı akıllı bu hackerler ki dev gibi bir siteyi yerle bir ettiler. Neden buna kalıcı bir çare bulunmuyor. Ve son acı sorum ne zamana kadar devam edecek bu böyle....