Giriş yapmadınız.

Arama sonuçları

.

Saturday, 16.02.2013, 19:34

Yazar: gamlihazan

Kocaman Tesekkürler !!

Alaturka ya ve paylasimci tüm arkadaslara emegi gecen herkese cok cok tesekkürler. Pc yi acip kapadim port hala acik korktgum olmadi. Gercektende cok güzel aciklamli büyük emek verilmis bu paylasim icin KOCAMAN TESEKKÜRLER... Saygilar sevgiler ..

Saturday, 16.02.2013, 19:09

Tesekkür ve tekrar bir soru :)

Merhbalar öncelikle emekleriniz icin cok cok tesekkürler. Ben su anda tüm aciklamalarinizi harfiyen yerine getirdigimi saniyorum hersey tamam olmus ve tam modem admin panelinden cikmak istedigim zaman ipi sabitleme isleminide hal ettikten sonra yapilan degisikligi okeylemek isteyince söyle bir uyari geldi.. asagiya tirnak icine aliyorum ; "" Ungültiger Wert Für Total incomplete HIGH! Gültiger Wert ist eine Zahl Zwischen 1 und 300. "" Bu yazidan anladigim kadari ile yeterince yüksek deger olmadig...

Saturday, 16.02.2013, 01:17

easybox803 modeme port açmak

Degerli Oqus Pokus Arkadasim seni yordum kusura bakma inan utandim aslinda düsündüm ama gel görki yanlis bir sey yaparsam netsiz kalirim korkusundan sizleri yoruyorum cok cok tesekkürler sorunu tamamen halledinceye kadar yani portumu acip yayin yapincaya kadar daha bir sey sormayacam becerip basa cikarirsam gelip size kocaman bir tesekkür yazacam beceremezsem bile simdiden cok cok kocaman tesekkürler .. Saygilar sevgiler.

Saturday, 16.02.2013, 01:05

port

Merhaba gercektende emek vermis elinizden gelenin en iyisini yapmissiniz tebrik ve tesekkür ederim emeginize saglik saygilar. Sadece bir sorun var onu resimli olarak belirteyim asagidaki resimi olan kisima kadar sorunsuz geldim fakat resimdeki sayfada yazilacak islem yapilacak herhangi bir sey yok o kendi ipimi yazacam yerlere tikliyorum mausla dolaniyorum her bucaginda kösesinde fakat TIK bile yok yani bir sey yazilamiyor neden ola bilir acaba ? (Resimde oklarla isaretledigim kisimlara yazmak t...

Friday, 15.02.2013, 21:17

acilmayan resimler ve link

Sayin yönetici arkadaslar bu paylasim icin cok tesekkürler emeginize saglik. Sizden ricam mümkünse resimlerin yenilenmesi resimler acilmiyor ayrica en asagida vermis oldugunuz linktende kaldirilmis. Lütfen ilgililenirmisiniz cok tesekkür ederim saygilar sevgiler.

Friday, 15.02.2013, 20:30

Sayin Melye merhabalar yardiminiz icin cok tesekkür ederim lakin malasef hala ayni sorunla yasamak zorundayim, verdiginiz linki daha sakince inceleyecegim umarim becereririm, linkteki resimli anlatimlarin url leri zaman asimindan dolayi veya url sitesindeki sorunlardan dolayi olsa malasef acilmiyor ilgilenen olursa faydali olacaktir. Saygilar sevgiler.

Thursday, 14.02.2013, 01:45

Merhaba sayin alaturka yetkilieri dostlar. Benimde sizden bir ricam olacak; Lütfen easybox803 vodafon modeminin admin paneline nasil girecegim konusunda yardim ederseniz mutlu edersiniz. Port sorunu yasadigim icin acmaya calisacagim becere bilirsem tabii. simdiden cok tesekkürler. Saygilar sevgiler.

Monday, 16.11.2009, 05:06

flatcast yine kapandı

Bence sehzade-19 olayi yeterince bilmiyor ve bilmeden flata yükleniyor cünkü flatcast hic bir radyocudan tek kurus bile almiyor kazandigi para ise alman agirlikli reklamlar. 70 milyonluk Türkiye neden kendine bir flatcast kurmaz, kuramaz cünkü bedava radyo dagitmak kolay is degil ayrica flatcast sitesinin kurulmasi basli basina büyük bir para kim verecek bu kadar parayi kendi arastirmalarim takriben 50.000 € civari bu kurulmasi icin gereken sermaye birde bunun devami icin ilgilenecek adminler vs...