Giriş yapmadınız.

Arama sonuçları

.

Saturday, 9.06.2018, 00:30

Yazar: Aylin

Mesaj Düzenleme

kendi mesajini yazip onayladiktan sonra yanilmiyorsam 30 dakika düzenleme imkani var

Saturday, 10.07.2010, 08:42

google reklamlarini ekle

burdada anlatimi var Google Adsense l Kurulum

Friday, 9.07.2010, 08:52

Yedek Radyo Kurulum ve Radyo Silmek

eflatun61, verdiginiz link calismiyor.

Wednesday, 9.06.2010, 09:00

Flatcast icin Port Acmak

resime göre hatali yaziyorsun. bir n hrfi fazladan var. dogru olan bu ipconfig/all

Saturday, 1.05.2010, 11:17

sambc icin vistada ses ayari

ayni xpde oldugu gibi, vistadada Flatcast dj mixer iptal ettikten sonra, senin duydugunu dinleyicilerinde duyuyor. ses ayarlarinda streomix aktif etmeye unutma.

Friday, 30.04.2010, 09:48

sifremi nasil degistire bilirim

flatcast sitesine login yaptiktan sonra Modify user record ile tüm kullanici bilgilerini (Kullanici ismi haric) degistirebilirsin.

Thursday, 1.04.2010, 10:01

yardım bekliyorum..

Alıntı sahibi ""gülyüzüm"" onur hata yaptığımı sanmıyorum. bire bir uyguladım başka yapılması gereken bişeler olabilir port açmak ve ip sabitlemek dışında başka bişe ... yardımlarınız için tşkler arkadaşlarr.... Firewall kurallamasi: Bilgisayarinda bircok Firewall olabilir. 1. modemin firewall'u onun icinde extra ayarlama yapmalisin. 2. Window's un firewall 3. Güvenlik Programlarinin firewall'u (Norton, kaspersky , internet security vs. vs.)

Friday, 26.02.2010, 09:00

Arkadaslar Lutfen Yardim

aman, sakin daha fazla bilgi verme, sonra bir yardim edebilen olur. AGK

Tuesday, 23.02.2010, 08:07

bubbles shooter yardım

koda bir hata yok, önce yazlilan sonra yazilanlar üste gelir. eger div z-index ile etkilemezsen.

Thursday, 18.02.2010, 09:31

Flatcast tamirhane

cok bilgi verdigin icin cok yardimci olduk. hangi windows? hangi internet araci? eger windowsda stereomix acik degilse, flatcast mixer seskartini bulamaz nasil acilacagi bu videonun sonunda gösteriyor http://www.allaturkaa.de/fcp/flatcast-vista/ arama sonucu türkce windows icinde bulabilirsin eger sorunun hala cözülmediyse, seskartinin driverini güncelle

Thursday, 18.02.2010, 09:17

Flatcast tamirhane

Alıntı sahibi ""NEVSEHIRLI"" Aylion, selam arkads benim bir sorunum var kaç gündenberi çözemedim. radyodayyın alırken hata veriyor ( error ) mixer gözükmüyor,temaya çif tıklayinca audio deciver bulunamadı uyarısı çıkıyor uyuarısı çıkıyor yardım lütfen asenada sana 2 imkan sunmus, detayli bilgi icin forum aramasini kullan :-)

Monday, 28.12.2009, 11:40

Flatcast Fcp Tema [ YENİYIL - BALONLU ] By Tamer

yeni yil icin yapilan en güzel temalardan biri, tesekpr ederim tamer34,

Sunday, 27.12.2009, 11:20

Je T'aime(by/asikardelen)

Cok güzel olmus, bizlerle (benimle) paylastigin icin cok merci :-)

Saturday, 26.12.2009, 09:38

mp3.mediya player

Alıntı sahibi ""s3w1h"" radyomu media playere eklemek istiyorum radyomu dinleyiceler siteme girdiğinde media playerden dinlesinler istiyorum yardımcı olurmusunuz Flatcast yayinlarini sadece flatcast viewer ile dinlenir. shoutcast ile yaptigin yayini media veya winamp ile dinletebilirsin

Thursday, 12.11.2009, 12:18

radyoya bazıları girebiliyor bazıları giremiyor bunun nedeni

hevalê_egît, zahmet edip bukadar yazi yazmana gerek kalmazdi, eger kurallar geregi aramayi kullansaydin... Sorunun aciklamasi burda http://www.allaturkaa.de/forum/index.php?page=Thread&threadID=13372

Saturday, 22.08.2009, 09:39

Flatcast Sorun Mesajlari

Alıntı sahibi ""MoRTaLC00L"" yha beyler benim bişr sorum olacaktı örnek dj radyoyu açıyor sorada ben admininm ama sorada ben girmeye çalışıom dj den sora ama dj den sora girdiğimde ekran donuoo kasıoo sora kapaıtıom hep böle oluo yhani dj girdimi ben giremiyiom yhada ben girdimi dj mi giremiyor nasıl oluyor..! hpsi farkli srun, hata msj faydalanarak aramay kulan yha

Thursday, 13.08.2009, 13:27

FlatCast Hakkında Bir Sorumvar

Bassist71, sende tüm diger yasal web radyolari gibi ödemek zorundasin, yalniz gercekten cehennemin dibinde oturuyorsan ücret kalkar :p

Monday, 3.08.2009, 13:55

Flatcast Sorun Mesajlari

Alıntı sahibi ""markazli"" ben sadece radyo karesinin uyelere ozel o0lmasini istiyorum bunun icin kod warmi acaba (index) gamzede farkli birsey demiyor zaten, siten ve üyelikler mybb sistemi.