Giriş yapmadınız.

Arama sonuçları

. Çok fazla sonuç bulundu, lütfen aramanızı tekrar belirleyin.

Wednesday, 25.02.2009, 20:54

Yazar: i-rem

Avrupa Yakası 163 part 11

http://www.youtube.com/watch?v=TAJ9T47g9JM Bugün öglen tekrari yayinlandi, diyaloglara cok güldüm ve paylasmak istedim :up: Volkan askerden döner. Eve aniden baskın yapan beklenmedik misafirlerin de etkisiyle olaylar zincirleme girişir ve kıyamet kopar. Sütçüoğlu Ailesi, ertesi gün İstanbul'a dönmek zorunda kalacaktır. Volkan, Aslı ile Cem'in boşandığını bilmemektedir. Bu arada kendine yeni bir iş aramaya karar verir. Ama yapacağı ilk iş görüşmesinde Osman Koçarslanlı ile karşı karşıya kalacaktı...

Wednesday, 25.02.2009, 19:57

Zerrin Özer'den Medyum Mustafa'a - Dümbük -

*Az önce Kenan Ercetingöz'ün programini izliyordum ve Zerrin Özer ile Ecem Uslu konuktu..Diyaloglarin birinde daha önce yasanilmis bir olaydan bahsettiklerinde, dayanamadim sizlerle paylasmak istedim.. Alinti: Zerrin Özer’den Medyum Mustafa’ya - Dümbük - Geçen salı, Levent Süren’den boşanan Zerrin Özer, Star TV’nin “Arım Balım Peteğim” programına dün sabah telefonla bağlandı ve eşinin kendisini aldattığını öne süren medyum Mustafa’yla kavga etti. Öfkeden küplere binen Zerrin Özer, “Dümbük” diye ...

Wednesday, 25.02.2009, 19:23

ALLATURKA YA BAGLANTIM KESILIYOR DEVAMLI NE YAPMAM GEREK

nisa nisa, gördügüm üzere epeyce pc'nin cpu'sunu zorlayacak programlar acmissin :roll: Bunlardan 2si MSN, 2si Cizim Programi, ve zaten yeterince bilgisayarini zorlayacak seyler.. Bende Photoshop ile calisirken internet aracim agirlasiyor hatta bazen sayfalara ulasamiyor Esit zamanda diger programlar calismayinca bir bak bakalim düsmeler olucak mi? Ben daima Photoshop veya Corel Draw veya Nero gibi programlarla calistiktan sonra bilgisayari kapatip yeniden acarim, sorun giderilmis oluyor..

Wednesday, 25.02.2009, 16:57

resim hangi klibe ait [ Forum oyunu ]

<<berdush>>, gecmislik biseyim yuk, takma dislerimi yeniletmeye gidiyom bunlar sinirlenince gicirdiyoda * 6 aylik genel kontrol, dislerimi iyi fircalamismiyim diye bakicak hekim

Wednesday, 25.02.2009, 16:50

Hiccccc anlatirmiyiimmmmmmmmm *Ben dis hekimine gidiyorum, vekaleten sen ver tüyolari

Wednesday, 25.02.2009, 16:46

BILDIM gene kahretmesin *rüsveti benden isteyin daha ucuza fisildarim

Wednesday, 25.02.2009, 16:42

Dikkat soru soruyorum: Ekrandaki karede yer alan bayan sarkiyi söyleyen sanatcimi? *bir tasla iki kus vurma buna derler Kurallari hatirlatayim: Sadece evet veya hayir olarak cevap vermek zorundasin

Wednesday, 25.02.2009, 16:37

<<berdush>>, bilmeye bil güzel kardesim ama özelden bilemeyenlere fisilda *ünvani daha cok kim istiyosa ona fisilda, rüsvet bile istemek serbest 5 yildiza yer bulunurda tabelada fazlasini ceketine ilistiririz artik :roll: *90'li yillar altin yillar, ne cok sanatci cikarmis

Wednesday, 25.02.2009, 16:28

<<berdush>>, birazda ünvani isteyenlere firsat ver ya bu gidisle en iyi dj ünvani gerekli olucak *yildizli dj ünvani :gelinbakiyim:

Wednesday, 25.02.2009, 16:25

dogum günü harketli tema by vaybee 25.02.09

Eskidende Diddl yani ortadaki fareli bir tema vardi diye hatirliyorum mmmhh kim yapmisti acaba p: tesekkürler vaybee43 :up: *beratcan abi, gel benim pc'den seyret dakika bir gol bir hemen acildi :roll:

Wednesday, 25.02.2009, 16:21

nisa gelene kadar benim klibimi ekleyelim mi Denizcim :sevin: eglence arayanlari bosta koymayalim :smiley1735:

Tuesday, 24.02.2009, 22:31

kültürümüz artti, tüm 1966 dogumlu sanatcilari tanimis olduk

Tuesday, 24.02.2009, 17:13

Flatcast Radyo Boyut Sorunu

Dejavue, verecegim linkte radyonun boyutunu sitene göre nerden ayarlayacagin anlatilmis: TIKLA burdaki boyutla sitendeki boyut uyusmasi lazim, yani html bölümündeki IFRAME kodunu ayarladigin boyuta getirmelisin.. altta gördügümüz kaydirma cubugunu ise, bu kodu ekleyerek (kendi radyo botunu ve sid no'sunu yazmalisin) bu sekilde ekle: Alıntı <IFRAME height=600 width=800 src="http://www.flatcast.com/de/Player.aspx?sid=686073" frameborder="0" scrolling="no"> </IFRAME>

Tuesday, 24.02.2009, 17:07

bunu siz yaparmıydınız

Alıntı sahibi ""<<berdush>>"" sanal sevgilerin yalandan ibaret oldugunu hepimiz de cok iyi biliyoruz ama isimize gelmiyo ben burda berdush'a hak vermek zorunda hissediyorum kendimi :roll: Insanlar kendilerini tatmin etmek icin, kendilerine bir ask olustururlar. Aslinda hani derler ya ask beni bulur diye, öyle bir animizda aslinda belkide hic yanyana bile oturmayacagimiz kisilere kendimizi ASIK EDIYORUZ. Eger sevmek istiyorsak, sevecek birini mutlaka buluruz Sanal sevgilerde gercekten yalandan i...

Tuesday, 24.02.2009, 16:53

<<berdush>>, sen sonuna kadar hakettin bu ünvani cünkü eger klip kurallara göre burda yayinlanmadiysa bile, sen yinede klibi *slide'da olsa bildin! Oyun oynarken kiriciligi bir tarafa birak, sürekli öküzün altinda buzaga aranmasinin anlamanini anlamis degilim.. Hele ki seviyesizlige ve hakaretlere kadar giderse, tartismayi bile bilmeyen arkadaslar tarafindan. Suc bende, böyle ortamlardan ve insanlardan uzak durmayi ögrenemedim! Kusura bakma <<berdush>>, ünvan herkesten cok senin hakkin!

Tuesday, 24.02.2009, 15:10

nayn slowcu, nolamaz, sevil daha dj olmadi, o olana kadar devam

Tuesday, 24.02.2009, 14:45

deniz_zined, ben seni tanidigi icin bildi demedim ki? Bende taniyorum seni, forumdaki bir cok kisiden daha iyi hemde. Beni taniyanlar bilir dediginde aaa olmaz mi dedim? Seni tanimayanlara haksizlik olur düsüncesine sahip olsaydim, o zamandan yazardim birseyler, herseyi farkli yerlere cekmeye gerek yok. Ama burda bile art niyet arayan arardi bulurdu, neden berdush'un klibi bulmasi kabul edilmiyor bazi üyeler tarafindan diye yazma geregi duydum! Benim amacim berdush'un basarisinin Shekerlee taraf...

Tuesday, 24.02.2009, 14:36

bunu siz yaparmıydınız

nisa nisa, Deniz arkadasimiz konunun dagilmamasi icin yazmistir, sizlere rahat bir sohbet ortami sunabilmek icin.. Ama yazilariniz baslikla alakali oldugu icin *yada en azindan bu konu üzerine döndügü icin Deniz arkadasimiz degil, diger mod arkadaslarimizda müdahale etmicektir.. Cok bencilim bende bu konuya ilaveten biseyler yazmak istiyorum, yasasin özgürlük :b055: ->Sonrada kendi ölümü pahasina.. Bence gercek sevgi, sevdigini riske atmamaktir, o yüzden ben sevgilimi dönme dolaba bile bindirmek...

Tuesday, 24.02.2009, 14:28

Yafs berdush'un sucu ne? Üsenmemis klibi bulmus sonucta dimi? Hem bi kere deniz_zined "beni taniyanlar bilir" diyor ve onu taniyan biri klibi cevapliyor, burda kimsenin sesi cikmiyo. Ama berdush zahmet edip klibi bulmus :emek: Alıntı sahibi ""AllaTurkaa"" ilerde yeni forumda, Olay Fm icin ve diger belirli bir Kapasiteye sahip olan radyolar icin , özel bölüm, özel yetki ,özel renk ve ünvan olacaktir... Adminim canim cigerim, hani yagcilik yapilmiyodu forumda :saril: *o anladi Burasi Flatcast dest...