Giriş yapmadınız.

Arama sonuçları

.

Thursday, 5.07.2007, 09:25

Yazar: dj ozan

VATAN

süper süper süpr süper ablammmm süper elıne saglık emegıne saglıkkk

Wednesday, 4.07.2007, 10:37

arabama yazdıgım şiir :)

sana drift yapıcam demiştim bak ben sözümü tuttum tüm driftçi ve şahinciler için bir kısa patinajla bitti sanırsın drift vakti koçum izle kaparsın bu hareketleri sende denersin aman dikkat et sakata gelirsin tokyo drift i izle pratiğini geliştir iyi dönermi şahin motor bitmiştir çevirriz yinede savurruz sen rahat ol arabanın altında kalma kendine mukayyet ol 350z si yoktur ama şahini vardır elezon kesik lastiği kabaktır lpg de bile drift yapar bir de lastik yakar sanki çok dişli de arabanı söyle...

Sunday, 1.07.2007, 22:01

VATAN şiiri

sizlerde saolun

Friday, 29.06.2007, 10:04

Sevgi Sözleri

güzel olmus emeginize saglık

Friday, 29.06.2007, 09:38

VATAN şiiri

Vatan namustur, Vatan şereftir, Vatan korunacak tek hedeftir. Vatan sevdadır, Vatan aşktır, Vatan için fedakarlık bir başkadır. Vatan candır, Vatan kandır, Vatana sahip çıkmak imandandır CcC__CcC_CcC

Thursday, 28.06.2007, 17:03

tüm forumdakılere dıyecegım sey

anladımkı nefes almak değilmis yasamak

Thursday, 28.06.2007, 16:58

tüm forumdakılere dıyecegım sey

birini sewiyosunuz çok güzel şeler yasıyorsunuz biribirinize söz veriyorsunuz bırakmayacagız die ama gün geliyo en ufak bisey yüzünden ayrılıyosunuz sora sen kahroluyosun sora gene sen bitiyosun sora gene sen onu istiyosun ama o zalım ne yapıyo baska birine 3 kusura kendını verıyo bu durumda ölüme kadar gıdıyosun sora ne oluyo o zalım hayatına devam edıyo ama sen .....! ask diye bise yok bence sizce ???

Thursday, 28.06.2007, 16:53

..:::korkuyorum:::..

çok güzel abi ya helal olsun emegine saglik :up:

Thursday, 28.06.2007, 16:49

Aşk Sözleri

emegine saglık güzel

Thursday, 28.06.2007, 16:46

Sevmek Nedir Peki?

bırak abı ya ben onu eşşek gibi sewdim o beni at gibi tepti

Thursday, 28.06.2007, 14:43

CANAKKALE GECILEMEDI DUYSUN DÜSMANLAR

bayrak ınmez ezan dınmez vatan bölünmez sehitler ölmez

Thursday, 28.06.2007, 12:03

radyoya giremiyor kimse!!!!

abi senin radyonun sitesini kendi elleriyle yazip enterladıkalrında oluyor aynı sorunu bende yasadım bılıyorum ok

Thursday, 28.06.2007, 11:56

<radyomuzda dj degisemiyoruz[düsmeden]>

kardes düsürmek zorundaa kalan dj yin pc sinde güvenlık duvarı varrdır mutlaka o duvarı yıkması gerek yıktıktan sora kolaylıkla alır

Thursday, 28.06.2007, 11:42

toolsa sayfa ekleyemiyorum bi yardımcı olun

abi benim yasım küçük anlamam firefox gibi selerden bi açıklama yaparsan sewinirim abi tskler

Thursday, 28.06.2007, 11:38

Radyo Temizleme kodu

memo kardes expertten arkaya geç sayfanin ortasşnda iki kere sag tikla arka arkaya ozaman çıkıyor

Thursday, 28.06.2007, 11:33

toolsa sayfa ekleyemiyorum bi yardımcı olun

buradan indirdigim sayfaları toolsa yüklemek istiyorum ımport fıleden açıyorum sayfayı fakat yükleyince internet sayfası donuyor mecburen çıkmak zorunda kalıyorum neden acaba lütfen bi yardım edın!!