Giriş yapmadınız.

Arama sonuçları

.

Saturday, 12.01.2013, 23:19

Yazar: ay212han

TÜRKÇE KARAKTER SORUNU

Flatcast Turkce Karakter Sorunu xp programlan veya başlat/çalıştır dan regedit yazın [HKEY_LOCAL_MACHINE\SYSTEM\CurrentControlSet\Contro l\Nls\CodePage] satırında "1252" ="c_1252.nls"olan bölümü altakı gibi yapın "1252" ="c_1254.nls" win7 lerde olmuyor bilen varsa yazsin bu xplerde karakter sorunu cözüldü şıüöğ gibi karakterler düzeliyor yukardakı arkadasında dedigi gibi win7 cözün varsa veya bilen paylaşirsa sevinirim

Tuesday, 22.05.2012, 19:30

flatcasttan nik silmek istiyorum

silmene gerek yok posta adresin sil sadece nikin ayar kismina gir posta adresini sil sadece yada degiştir böylece posta adresini teklardan kulanilsin mynet posta adreside kulana bilirsiniz flatcast nik alirken posta adresi sartı yok sadece radyo acaksaniz posta adresi verin radyoya gişrmek için posta adresi verirmesi sart degil

Wednesday, 29.02.2012, 01:39

arkadaşlar 110mbfree kayıt börümüne ulacamadim

arkadaşlar 110mbfree kayıt börümüne ulacamadim avast vürüs uyarısı verdi genede ilerledım ama üye olma börümüne geldim direk tıklanacak sayfa geldi üye olmabölümünün önünde tikladım ozamanda para işareti geldi viza kart üye sayfasına ulasamıyom yardım site ücretli olmuş 6 dolar 1 seferlik diyor

Tuesday, 4.05.2010, 14:57

1Ay 1 Yil Bamlama Nasil Oluyor 522 Sürümünde Bilen Varmi

radyoda bamlama nasl oluyor yardım edermısınız ltf sorun yasıyom gelip küfredenlerle kısa sülelık bamlamayı bılıyom radyodan atmayı 1aylık bamlamayı ögrenmek istıyom lütfen yardım