Giriş yapmadınız.

Arama sonuçları

.

Saturday, 16.01.2010, 15:01

Yazar: kara_kalem

Bir Sevda Yaşamak

Hayat bir masaldan ibaret Masal ise gaf dağından Güzellikler Mevla dan Özlem ise sevdadan ibaret Bir sevda yaşanır aşktan ibaret Aşk ise gönülden maharet Gerçekten seven insan Bir mecnundan ibaret Mecnun Leyla dan ibaret Kerem ise aslıdan Sevgi saygı bizim için Paylaşmaktan ibaret Ömer in sözleri bundan ibaret Bende sevdim ama sevmek kabahat Ne yazık ki bizim için bu hayat Bu sevda yı yaşamaktan ibaret.

Friday, 15.01.2010, 18:35

Vista gibi görünüyor Ama Xp

Alıntı sahibi ""EsPriTüeL"" bende onu kullanıyorum. vista skinler çok piyasada. ama en iyisi bu. istiyosan indir kur. pc ne bi zararı olmaz. istediğin zamanda masa üstünden eski haline getirebilirsin. normal xp temasından daha hızlı çalışır. nedeni xp temalarında açılışta,regeditte gereksiz yazılımların bunda çalışmaması 256 Ram olan pc de bile denedim. karar senin. buradan indirebilirsin http://www.crystalxp.net/galerie/en.id.130.htm slm hayırlı akşamlar bu secenegin türkçesi veya almancası bu...

Friday, 15.01.2010, 17:26

Kardelenin Hikayesi....

Yıllar evvvel birbirini çok seven iki çiçek varmış.Bunlardan erkek olan ,sevgilisini o kadar çok seviyormuş ki ;baharda açtıklarında diger çiçeklerden onu kıskanıyormuş.Buna dayanamayan erkek çiçek baharda binlerce çiçegin içinde açmak ve kalabalıgın içinde kaybolmak yerine kışın dondurucu sogugunda açarak canından çok sevdigi sevgilisini daha fazla görmeyi hayal etmiş .Yine bahar gelmiş,bütün çiçekler topragı 7 renge boyamışlar. Erkek çiçek kışın kurdugu hayallerini anlatmış.Dişi çiçek... sevg...

Friday, 15.01.2010, 17:10

Bu Şiir Sahipsizdir , Hiç Kimseye Yazılmadı

Bu şiir sahipsizdir hiç kimseye yazılmadı Hiç kimse için ağlamadı gözlerim , Ben bu şiiri yazarken Hiç bir biten sevginin son cümlesi değildir Son bir sitemi sayılamaz öfkemin Dinle yeşil Gözlü sevgi azraili Oku ama sakın üzerine alınma Bu şiir de aşk var sevgi var Senin ne işin olur burada Sen ayrılıkların baş kahramanı Sen hüznün özlemin baş rol sahibi Sen sevgimin kanlı katili Sana yer yok yüreğimde olduğu gibi bu şiirde sana yer yok hiç cümlemin ana sözünde kalemin seni yazmak istemiyor kağı...

Friday, 15.01.2010, 16:53

Yokluğuna Yazılmış Bir Şiir'dir Yüreğim..

.Zamana inat hayallerimin en şiddetli gök gürültülerine aldırış etmeden kapkara bulutlardan geçerken ardında aydınlığını bıraktığı çizgidir Gülümsemelerin... Yokluğuna Çizilmiş Bir Hüzünlü Resimdir Yüreğim Sensiz uyandığım sabahlardan akşam karanlığına yol alırken biriktirdiğim hasret sancıları dağlasada bedenimi avuçlarımdaki avuçlarının sıcaklığını ekledim ayışığına... Çam kolonyası getirdim sana uzak diyarlardan Bir tutam karanfil yükledim bakışlarıma Ateşten gömlek giyindim,sana geldim Yüreğ...