Giriş yapmadınız.

Arama sonuçları

.

Friday, 27.07.2007, 15:13

Yazar: ~Gül~

sade sari

hepsine bakmıştım fakat yaptığım olmuyordu ama yinede sağolun....

Wednesday, 25.07.2007, 15:48

sade sari

ya ismini bilemiycem ama bi yardım istiyorum temada güzel olmuş bu arada ellerinize sağlık ben fcpyi yaapmıyorum yaptıklarımda toolsa gelmiyo bunun nedeni nedir?? acil lazım

Sunday, 22.07.2007, 15:22

Mübarek2 (Dini)(Flatcast Temasi)

benim radyomda dini bir radyo abim kullanıyoruz fakat birisi çıkıyo arka planı düzelt diyo lafzın üstüne yazılar gidiyo diyo,saygısızlık oluyo diyo o yüzden söylemiştim ben...

Sunday, 22.07.2007, 13:01

Veee Galatasaray Tema

Alıntı sahibi ""papatyam~fm"" fenerliyim fenerli ama güzel olmus eline saglik aynen ama güzel olmuş...

Sunday, 22.07.2007, 12:53

Güller (Radyo Temasi)

güllerrrrrrr ~Gülesevdali~ çok süper muhteşem ya güllere bakınnn

Sunday, 22.07.2007, 12:46

Mübarek2 (Dini)(Flatcast Temasi)

Alıntı sahibi ""melikenalan"" tema süper güzel ama keske Allah yazısını yukarı sol köseye koysaydın ben bu temayı kulansan yazıların Allah isminin üstünden akmasını istemezdim tabi bu benim bakıs acım niyetim elestirmek degil sadece bakıs acımı belirtmek tesekkürler emegine paylasımına abi güzel olmuş bende katılıyorum keşke ALLAH(c.c.) yazısı üst tarafta olsa imiş.. yazılarımız üzerine gelince saygısızlık olmasın :oops:

Tuesday, 17.07.2007, 18:33

Mavi Gözler 2 (Flatcast Tema)

hımm anladım tamam sağolasın

Tuesday, 17.07.2007, 18:29

Mavi Gözler 2 (Flatcast Tema)

abi ellerine sağlık güzel olmuş..inşaALLAH devamıda gelir fakat bir şey sorcam ben... biz bu temayı aldığımızda radyoda kullandığımızda şu demo vs. vs. yazıları çıkıyo mu???

Monday, 9.07.2007, 19:44

tek pembe gül teması

Ama sorun nedir tam olarak hala daha anlayamadımm :blink1:

Monday, 9.07.2007, 19:44

tek pembe gül teması

Hayır hep farklı isimlerden kaydettim fakat tools kabul etmiyo temayı

Monday, 9.07.2007, 13:55

tek pembe gül teması

Güzel olmuş emeğinize sağlık... Bir şey soracaktım da eğer bilgisi olan varsa yardımcı olabilir mi? Ben temaları yapıyorum, exportdan kaydediyorum, sonra ımport from file diyorum temayı seçiyorum, fakat tema tolls'a gelmiyor... Neden böyle oluyor acaba? Eğer bilgisi olan birisi yardımcı olabilirse memnun olurum... Şimdiden teşekkür ederim...

Friday, 29.06.2007, 14:08

Banada yardımcı olur musunuz?

sağolun maxma abi baktım sizin bölümünüze gerçektende güzeller

Friday, 29.06.2007, 13:56

ben şuanda bakıyorum üyelerin yaptıkları temalara ama benim istediğim daha da farklı yani ne bileyim bi tanesine baktım ama onunda chat çizgileri belli değil denedim radyoda çok karışık oluyo

Friday, 29.06.2007, 13:45

ya benim içinde kıpkırmızı güllerden oluşan bir dini tema yapabilir misiniz? :oops: söz bende size hergün dua edicem :oops: yardımcı olabilecek var mı?

Thursday, 28.06.2007, 19:33

tek bir gül teması[Flatcast themes]

teşekkürler güzel olmuş.. emeğinize sağlık