Giriş yapmadınız.

Arama sonuçları

.

Sunday, 28.02.2010, 00:32

Yazar: (((karakan)))

vindovs 7 ler icin vinaptan yayin alma bilen varmi acil yard

windovs 7 kulaniyorum vinaptan yayin almaya çalışıyorum ama vinaptan caldigim sarkilar Radyoya Gitmiyor acil yardım

Saturday, 18.04.2009, 15:28

dj yazısı isteyenlere yazı iste seninde olsun

SLM cok güzel çalişmalariniz var bana da DJEFSANE VE GÜL ADİYLA YAPABİLİR MİSİNİZ

Wednesday, 4.02.2009, 23:26

Yardim lütfen arkadaslar DJ-Mixer le ilgili

mustix01, arkadasim vista kulaniyorsun sen tema sectiginde bi gelip aniden gidiyordur bunun icin yapman gereken tek sey sadece microfonu takman olacak vistada microffon takili olmayinca mixer gelmiyor

Thursday, 22.01.2009, 00:29

hayal gozlum flash (swf)

@s@let, begenmenize sevindim

Wednesday, 14.01.2009, 00:35

hayal gozlum flash (swf)

[flash width=680 height=451]http://www.resimkalesi.com/./data/media/25/hayal_gozlum.swf[/flash]

Sunday, 11.01.2009, 11:42

acilarin kadini bergen-istemiyorum swf

sagol abi tesekkur ederim bende onu bulamamistim verdigin bilgiler icin sonsuz tesekkurler abi

Sunday, 11.01.2009, 02:48

acilarin kadini bergen-istemiyorum swf

beratcan abiye sonsuz tesekkurler yardimlari icin sagol abi ilk calismam eksik yanlarimi soylerseniz mutlu olurum simdiden tesekkurler yorumlar icin

Tuesday, 16.12.2008, 13:25

DJ ISIMLERI VE RADYO ISIMLERI ISTEK UZERINE GIF YAPILIR...

SLM BENDE DJ EFSANE DİYE Bİ İSİM İSTYRM CESİTLİ SEKİLDE OLURSA SEWNİRİM SİMDİDDEN COK TSK EDRİM

Sunday, 14.12.2008, 21:03

muslum gurses temasi

orjinal boyunu berat abi soyledi mesaj alindi berat abi bundan sonra ona tikkat ederim

Sunday, 9.11.2008, 23:07

bende vista yuklu mikser gelmeyor

emircan38, arkadasim microfonu takarsan mixer kaybolmaz arkadasimdada vardi sorun microfonu taktirdik ve sorun kalkti denemeni tavsiye ederim

Thursday, 6.03.2008, 20:32

TÜRBAN

karar alinmis verilmis buyuklerimiz tarafindan ping demiski turbanlilar devlet kademelerinde gorev yapabiliyorlarmi diyorsun bende sana soyle diyim eger bas ortusu yasak olsa amerika, ve avrupanin bircok ulkesinde de okullara basortusuyle girilmesi yasak kilinmasi lazim ama oralarda serbest musluman bir ulkede yasak bunu sen onayliyorsan ben diyecek bisey bulamiyorum vede bu tur yorum penceresinin acilmasini sacma buluyorum bu sekilde acilan konu ortamin dengesini bozar lutfen faydali paylasimla...

Wednesday, 20.02.2008, 23:29

GİF YAPIMI RESİMLİ

birde onu ben bulursam zaten anında paylasirim da programi bu hafta sonu satin alayim bir gunumu harcayam umarim basaririm senin bana yardimci oldugun gibi bende size yardimci olurum

Wednesday, 20.02.2008, 23:14

GİF YAPIMI RESİMLİ

tesekkurler bende bu program var ben sadece o flash olarak nasil hazırlandigini ogrenmek istemiştim cok sagol bana cok faydasi oldubununda emegine saglık