Giriş yapmadınız.

Arama sonuçları

.

Saturday, 10.09.2011, 17:03

Yazar: yeşilmavi

Gerçek Dost Nasıl Olmalı

Sevilecek biri olmadığın zamanlarda bile Seni Sevmeli... Sarılacak biri olmadığın zamanlarda bile Sana Sarılmalı... Dayanılmaz olduğun zamanlarda bile Sana Dayanmalı... Dost dediğin; fanatik olmalı; Bütün dünya seni üzdüğünde Sana moral vermeli. Güzel haberler aldığında seninle dans etmeli, Ve ağladığında, seninle ağlamalı... Ama hepsinden daha çok; Dost matematiksel olmali; Sevinci çarpmalı... Üzüntüyü bölmeli... Geçmişi çıkarmalı... Yarını toplamalıi... Kalbinin derinliklerindeki ihtiyacı hes...

Saturday, 10.09.2011, 14:03

Anlamlı Sözler

Küskünlüğüm hayata değil, içindeki beş para etmez insanlara. Bıkkınlığım ise, onların yüzüne bakmak zorunda kalmam aslında. Yilmaz Erdoğan

Friday, 9.09.2011, 21:20

Buğulanmış bir cama ne yazardınız?

Cahilden dostun olacağına akıllıdan düşmanın olsun yazardım.

Friday, 9.09.2011, 20:24

Şu an İçinizden bir ses ne diyoo ??

Dost sanma her zaman yüzüne güleni, Gülde güzel kokar fakat sonra batar dikeni diyor

Friday, 9.09.2011, 17:25

Seni oturtmuşlar gönül tahtıma

Yorumlarını esirgemiyen forumdaki dostlarıma ben teşekkür ederim...

Friday, 9.09.2011, 15:30

flastkast, sarışın güzelim-*_*çay_çiçegi

Güzel olmuş emeklerine sağlık çayçiçeği.paylaşim için teşekkürler...

Friday, 9.09.2011, 15:13

Kıssadan, Hisseler...

Sokrates bir ev yaptirmis nasilsa; Es dost baslamis kusur bulmaya: Kimi icini beğenmemiş: Kizmayin ama demiş; Şaniniza layik değil odalari. Kimi cephesine çatmiş: Karşidan görünüş berbatmiş. Hepsine göre de çok darmiş bu ev. Kim siğarmiş bu kulubeye? Koca Filozof: Ah, demiş, keske bu evin alabileceği kadar Gerçek dostum olsa ! Sokrates'in sözü yerinde; Bir ev dolusu gerçek dost nerede? Sözde herkes dost, ama gel de inan. Dosttan bol sey de yok dunyada, Dosttan az sey de. La Fontaine

Thursday, 8.09.2011, 15:09

SENIN IÇIN BAKAR OLDUM,fcp,gifli,(*_çay_çiçegi*)

Emeklerine sağlık toprağım,bir geldin pir geldin, kutlarım,çok daha güzellerine imza atacağından eminim.Teşekkürler paylaşima

Tuesday, 6.09.2011, 17:51

Gülten Ertürk/Gözüm Dalıyor

Kendisiyle sanalda da olsa tanışma fırsatı bulduğum değerli dost Gülten ERTÜRK Hanımefendiye bu güzel şiiri için teşekkürler

Sunday, 4.09.2011, 09:47

ŞU ANDA HANGİ PARÇAYI DİNLİYORSUNUZ ?

Pencerenin Perdesini Aç Göster Bana Yüzünü/Funda ARAR

Saturday, 3.09.2011, 07:52

Ünlü Düşünürlerden Düşündüren SÖZLER...

EYYY İNSANOĞLU... Günlerini say, büyüklerini say, ama YERİNDE SAYMA, Eşini beğen, işini beğen, aşını beğen, ama KENDİNİ BEĞENME, Emek ver, kulak ver, bilgi ver, ama hiçbir zaman BOŞ VERME, Satıcı ol, alıcı ol, bulucu ol, ama BÖLÜCÜ OLMA, Selam ver, paranı ver, canını ver, ama SIRRINI VERME, Elini aç, gözünü aç, kapını aç, ama AĞZINI AÇMA, Rakibini geç, sınıfını geç, ama GÜLÜP GEÇME, Abdest al, ama BEDDUA ALMA, Zulmü devir, nefis devir, ama AĞAÇ DEVİRME, yaklaş, tanış, konuş, ama UŞAKLAŞMA, Sesle...