Giriş yapmadınız.

Arama sonuçları

.

Monday, 31.05.2010, 23:14

Yazar: gurbetci94

Windows 7 ve Flatcast... Acil Yardim Ltf..!!

Alıntı sahibi "xX_BeBiSiM_Xx" windows 7 nedense kabul etmiyor... windows 7 3 hafta oliyo kullanali pc tamamen yeni aldim... öteki xp di ama malesef 7 sene sonra bozuldu yenisine kismetmis ama windows 7 bazen hareketli resimleri bile kaydetmiyo FCP ve bazi formatlari kaydedilmiyor... Alıntı sahibi "xX_BeBiSiM_Xx" kaydetmede sorun yok normal kaydediyorum... bi dosyaya deniyom orda olmiyo baska dosyaya deniyom yine olmiyo... normal desktop deniyorum ordada olmiyor... nedense kaydedilmiyor... eski ...

Monday, 24.05.2010, 22:34

SIYAH RENKLI INDEKS

Bodo ve Surmeli ikinizede ayri ayri tesekkur ederim guzel yorumlariniz icin

Monday, 24.05.2010, 22:32

Yagmurlu beyaz gullu indeks

Alıntı sahibi "lady_07" Gurbetçi peki radyomun ismini yazarmısnız fullya fm olabılır tşk ederım sımdıdn isteginiz yapilmistir lady_07 sayfaya girince sayfanin altindan tiklayip kodlari bilgisayariniza yukleyebilirsiniz gule gule kullanin radyonuzda iyi yayinlar dilerim BURAYA TIKLAYIN

Monday, 24.05.2010, 22:28

Alıntı sahibi "bodo" harika cok cok tesekürler Alıntı sahibi "lady_07" Tesekkurler bodo guzel yorumun icin gule gule gule kullanin

Monday, 24.05.2010, 22:26

Alıntı sahibi "Surmeli" paylasimiz icin tskkr. selam ve dua ile. Tesekkurler surmeli guzel mesajin icin

Sunday, 23.05.2010, 14:16

SIYAH RENKLI INDEKS

Alıntı sahibi "DELİ KURT" Ellerine Saglık Güzel Olmus İndex Paylasım Icın Tesekkurler... Tesekkurler deli kurt guzel yorumun icin

Sunday, 23.05.2010, 14:15

Alıntı sahibi "lady_07" cok guzel olmus gurbetçi ama yukarda büyük yazan CANLI RADYO yazısını nsl kaldırcam ? ( Tesekkurler lady_07 guzel yorumunuz icin yukardaki canli radyo yazisi resimde eklidir isterseniz radyonuzun ismini yazayim istiyorsaniz ben canli yazi yazisini kaldirip kodlari gundereyim istediginiz sekli soylerseniz size yardimci olurum

Saturday, 22.05.2010, 19:00

SIYAH RENKLI INDEKS

Alıntı sahibi "Gönül " Ellerinize sağlık,güzel bir index olmuş Emeğinize paylaşan yüreğinize teşekkürler... Tesekkurler gonul "abla" guzel yorumun icin

Saturday, 22.05.2010, 18:56

yesil cimen~kirmizilim index

Guzel bir index olmus ellerinize salik guzel calismalarinizin devamini dilerim

Saturday, 22.05.2010, 18:55

Hepinizede ayri ayri tesekkurler arkadaslar index hakinda sorunu olan arkadaslarda yazsinlar sorunlarini cozmeye calisiriz

Saturday, 22.05.2010, 18:49

SIYAH RENKLI INDEKS

Alıntı sahibi "buz_prens" paylasım ıcın tsk ler emegıne saglık tesekkurler yorumun icin

Saturday, 22.05.2010, 18:48

Kahverengi Indeks

Alıntı sahibi "buz_prens" guzel olmus tbrk ler Tesekkurler buz_prens guzel yorumun icin ekliyen arkadaslarada radyolarinda iyi yayinlar dilerim

Saturday, 22.05.2010, 18:46

Renk degisen turkiyem indeks

Alıntı sahibi "buz_prens" paylasım ıcın tsk ler emegıne saglık Tesekkurler buz_prens guzel yorumun icin

Monday, 17.05.2010, 14:06

kırmızı portal ve index

Elinize salik kirmizi guzel bir index olmus guzel paylasimlarinizin devamini dilerim

Monday, 17.05.2010, 14:02

acik mavi radyo indeksi

Alıntı sahibi "fatsalim_52" cok guzel olmus ındex ellerıne saglık paylasım ıcın tesekkurler... Tesekkurler fatsalim_52 guzel yorumun icin sitelerine ekliyen arkadaslarimiz gule gule kullansinlar

Monday, 17.05.2010, 14:00

Alıntı sahibi "fatsalim_52" cok guzel olmus ındex ellerıne saglık paylasım ıcın tesekkurler... Tesekkurler fatsalim_52 guzel yorumunuz icin

Monday, 17.05.2010, 13:58

Alıntı sahibi "merve_nur" TSKLER gurbetci94 CEVABIN ICIN AMA BEN SENIN DEDIGINI DENEDIM OLMUYOR KOPYA YAPILMIYOR BASKA BIR INDEXIN OLUYOR BU TURKIYE INDEXLER OLMUYOR O YUZDEN BURAYA KOYARMISIN DEMISTIM KODLARINI TSKLER COK GUZELLER GERCEKTEN. Buyrun o zaman istediginiz indeksin isminin uzerine tiklayin ve bilgisayariniza yukleyinRENK DEGISEM TURKIYEM INDEX KODLARI ICIN TIKLAYIN<BR><BR>KIRMIZI RENKLI TURKIYEM INDEX KODLARINI INDIRMEK ICIN TIKLAYIN

Sunday, 16.05.2010, 21:17

Alıntı sahibi "merve_nur" SUPER BIR INDEX TSKLER EMEGINE SAGLIK BU INDEXIN KODUNU KOYARMISIN BURAYA gurbetci94 IZNIN OLURSA KULLANMAK ISTIYORUM BIRDE RENK DEGISEN INDEXIN VAR ODA SUPER TEKRAR EMEGINE SAGLIK Tesekkurler merve guzel yorumun icin tabiki istediginiz indeksi kulanabilirsiniz kodlar daha onceden eklenmistir su an yazdiginiz yer ikinci sayfa indekslerin kodlari birinci sayfada konunun altinda eklenmistir indir yazisi var oraya tiklayip bilgisayariniza yukleyebilirsiniz yada on izleme ...

Saturday, 15.05.2010, 23:41

acik mavi radyo indeksi

bodo ve meneqse ikinize de ayri ayri tesekkur ederim guzel yorumlariniz icin ekliyen arkadaslar gule gule kullansinlar

Saturday, 15.05.2010, 23:38

karadeniz_57 ve by_guven arkadaslarim ikinizede ayri ayri tesekkur ederim guzel yorumlariniz icin