Giriş yapmadınız.

Arama sonuçları

.

Saturday, 19.03.2011, 01:21

Yazar: duyguseli~

canakkale zaferi

Ben bir gurbetci vatanini seven biri olarak bu topragi sehit kanlariyla sulayan,bu topragin bölünmez,parcalanmaz bütünlügü icin canini feda eden askerlerimize,mehmetciklerimize allahtan rahmet diliyor,halen gözü bizim topraklarda olan kem gözleri,düsman gözleri lanetliyorum.

Sunday, 11.07.2010, 20:01

Yazar: yozgatliozan

Nerelerde Aramadim Ki Teselliyi

Nerelerde Aramadim ki Teselliyi Genclik sevdam,toz pembe Bir hayat O hayat ki daha o yillarda vurdu sillesini Yalniz birakti dört duvar arasinda bikmadan bikmadan aramaya basladim onu avunmak icin bir cocuk gibi nereler de aramadim ki teselliyi , soyka mavi siselerde aradim her zaman seni onun yerine koydum ardi ardina, icine baktica yalnizca seni görmek icin Bardagimin dibinde aradim nereler de aramadim ki teselliyi giderken unuttugu tahta sapli tel tarak da bile, ondan yadigar kalan bir tel sa...

Wednesday, 26.05.2010, 19:30

Cok Güzel...

paylasiminiz icin tesekkürler..

Wednesday, 26.05.2010, 19:21

Uyanik Baba

Adamin Biri Ölüm Döseginde..Gelene Gidene Aids den Ölecegini Söylüyormus.. Bir Gün Oglu Dayanamayip Sormus Ya Baba! Neden Herkese Aids den Ölecegini Söylüyorsun Diye sormus Adam! da Oglum Ben öldükten Sonra Kimse Annen ile Yatmasin Diye Demis

Tuesday, 18.05.2010, 18:18

helal olsun sana

Sagol Harun paylasimin icin..Cok süper .....aha öldüm simdi

Tuesday, 18.05.2010, 18:14

helal kocum sana

Süper olmus..bak ugrasirsan sen daha iyisini yaparsin..yenilerini bekliyoruz..

Monday, 12.01.2009, 17:00

Re: Flatcast Otomatik-chat komutlari ve "flood" sc

Alıntı sahibi ""beratcan"" bu *.fcsmi normal editor ile "notpad" ile açabilir ve kendiniz mesaj veya smileys ekliye bilirsiniz Merhaba Dostum.. öncelikle vermis oldugun bilgiler icin tesekkür ederim.Istedigimiz sekilleri bu programa nasil ve nerden ekleyebiliriz,yardimci olursaniz sevinirim.Vermis oldugunuz örnekler güzel ama isterdimki bende kendime göre yapayim.saygilarimla

Wednesday, 31.12.2008, 17:32

Modemlerde Port Açmak (Resimli)

en sonunda Mapping i yesil ve arti yaptim.Yardimlariniz icin tesekkür ederim.

Wednesday, 31.12.2008, 16:48

sayin Beratcan resimdeki gibi uyguladim box icinde kayitli oldugunu belirtiyor.Ama yinede mapping halen kirmizi ve ekside.Baska yapmam gerken bir seyler mi var aceba.

Wednesday, 31.12.2008, 16:21

beratcan, ilginize tesekkür ederom benim box un numarasi WLAN7050

Wednesday, 31.12.2008, 16:09

Selam arkadaslar benim modem fritz box var,karspersky internet securuty kullaniyorum ve service pack3 var.ama frtz box da port acildigi halde ve firewall de de ayarlandigi halde mapping halen eksi ve kirmizi gösteriyor.Nerde yanlis yapmis olabilirim.Yardim ederseniz simdiden tesekkür ederim.iyki Alaturka var. :thx:

Tuesday, 29.01.2008, 16:25

Webcam i radyo üzerine nasil koyabilirim?.

Dj lerin webcam araciligi ile radyo üzerinde gözükebilmesi icin ne gibi bir islem yapmak zorundayim.Beni bilgilendirirseniz sevinirim.Yardimci olmak isteyen arkadaslara sevgilerimi sunar,radyoculara hayirli yayinlar dilerim