Giriş yapmadınız.

Arama sonuçları

. Çok fazla sonuç bulundu, lütfen aramanızı tekrar belirleyin.

Tuesday, 16.08.2011, 16:46

Yazar: Karanlıkdüş

Komik Yazılı Resimler :)

arkamdan konuşup beste yapacağına yüzüme konuş düet yapalım

Tuesday, 16.08.2011, 03:31

Selam Olsun

selam olsun canlar..) yüreginize saglık tskler..

Tuesday, 16.08.2011, 03:29

Erenlere Eywallah

güzel yüregine saglık tsk ederim melis..

Tuesday, 16.08.2011, 03:27

MEVLANA'dan Hayattan Ne Ögrendim?

Ben dostlarimi ne kalbimle nede aklimla severim. Olur ya ... Kalp durur ... Akil unutur ... Ben dostlarimi ruhumla severim. O ne durur, ne de unutur ... MEVLANA ruhumuz olan dostlarımız iyiki varsınız hepte olun.. ben çok şanslıyım sanırım... güzel yüregine saglık cenk harikaydı tskler..

Tuesday, 16.08.2011, 03:24

Dostluk ipleri

Dostluk iplerinizi koparmamanız dileğiyle....... amin inş janem..yüregine saglık.. dost yolunda ölünmeli menfaat ugruna satılmamalı..

Tuesday, 16.08.2011, 03:22

CAN YUCELDEN BIRI OLMALI

Ama ''Çaya kaç şeker alırsın?'' Diye soran bir ses olmalı ya ara sıra... janem yüregine saglık harika dizeler tsk ederim..

Tuesday, 16.08.2011, 03:12

Cafe Allaturkaa

Alıntı sahibi "Artık yok" yarin cafede parti vercem ayrilmamın şerefine foruma katıldıgımda vermemiştim bari ayrilirken verim herkez gönlünce eğlensin partide tüm ses cihazları, ışık sistemi ,djler, 12 kanal mixer, lazer gösterileri sanatci ,masa sandalye süsleme tüm masraflar benden harikasın verde eglenelim..) aramıza katılman bizim için şereftir..) seni kaybedenler düşünüp çok üzülecekler çok...

Tuesday, 16.08.2011, 03:10

Cafe Allaturkaa

ben ne dedim mesajımı göremiyorum.. acaba körmü oldum yoksa görünmeyenler mi geziniyor ))

Tuesday, 16.08.2011, 03:09

Cafe Allaturkaa

Alıntı sahibi "Artık yok" aha gene 30 saniye beklettii ben çıkıyom ya okadar bekleyemem sıkıntı basti nere yaf ne güzel iki lafın belini kırıyoduk..) sabah bu yazılara hasret kalırız demedi demeyin )

Tuesday, 16.08.2011, 02:55

Cafe Allaturkaa

yok valla yanlışlıkla yazdım ) hem hep baskalarımı silicek bide ben silem )

Tuesday, 16.08.2011, 02:52

Cafe Allaturkaa

Alıntı sahibi "__C e n K__" gece kuşları... göz kapaklarıma mani olamıyorum sizlerle olmak güzel ama yatma vakti... sizlere iyi geceler Allah rahatlık versin... nenni vakti tatlı rüyalar janem k.i.b

Tuesday, 16.08.2011, 02:50

Cafe Allaturkaa

Alıntı sahibi "Artık yok" Alıntı sahibi "Y@smin" yok el etek öpmeye devam ederse yeri saglamdır kimden bahsediyonuz ya bendenmi çok ayip senden bahsetmiyom..) anlayan anlamıştır..)

Tuesday, 16.08.2011, 02:41

Cafe Allaturkaa

Alıntı sahibi "Artık yok" bana biri mod demiş ben mod değilmki heyy uyaninn uyaninn bende artık sizingibi bir üyeyim co admin yazmasına bakmayın onu yarşimada kazanmiştim ama birinin gözüne çok batti burdan iki hafta sonra tümden gittiğimde ona hediye etcem kazanmadan hediye ne güzel işte haklısın artık bizden birisin agız alışkanlıgı) boş ver bizle olmak daha iyidir biz öbür türlüsünü beceremeyiz)

Tuesday, 16.08.2011, 02:38

Cafe Allaturkaa

görünmezlere alıştık.. şimdi bişey olacak araki görünmez yetkili bulasın of of..)

Tuesday, 16.08.2011, 02:36

Bir Çinli Filozofun Denklemi

konu begenildi kesin) yasmin biz mi tuturamıyoruz nedir..)

Tuesday, 16.08.2011, 02:32

Cafe Allaturkaa

afiyet bal şeker olsun.. şimdiden Allah kabul etsin.. yasmin tutmuyom ama sen beni iftara davet et merak ediyorum iftar sofralarını )