Giriş yapmadınız.

Arama sonuçları

.

Sunday, 30.05.2021, 22:08

Yazar: @diyar@

FLaTcast BaYaN TeMa

Sevgili Dadas kardesim Emeklerin icin Tesekürler paylasımların FCP eklentilerini de eklersen güzel olur.

Sunday, 30.05.2021, 22:04

bayan tema 1

Sevgili Dadas emegine saglık güzel paylasım indirme dosyalarını unutunuz sanırım

Sunday, 30.05.2021, 22:02

Neslihan - Erkek Tema - Benimle Kal

Güzel Paylasım için Teşekürler elinize Saglık Neslihan Hanım

Sunday, 23.07.2017, 16:02

Flatcast Yayın yok ?

ilginizden dolayı tesekürler aslı hanım saolun insallah kısa sürede düzelir

Sunday, 23.07.2017, 15:54

Flatcast Yayın yok ?

Flatcast girislerinde mi sorun var ben mi giremiyorum hata veriyor bilgisi olan varmı arkadasllar ( com net de ) Hepsini farklı tarayıcılardan girmeme ragmen giris yok Flatcast Desktop Producer dan girmeme ragmen olumsuz sizlerden bilgisi olan varmı acaba sizler girebiliyormusunuz Tesekürler..

Sunday, 23.04.2017, 18:20

Miraç Kandili Duası LÂ İLÂHE İLLALAH

Euzu Billahi Mineşşeytanirracim Bismillahirrahmanirrahim Allahümme Salli âlâ Seyyidina Muhammedin ve âlâ Âli seyyidina Muhammed (Allahım (peygamberimiz) Hz.Muhammed’e ve aline (evladu iyaline) salatu selam ve esenlikler eyle )Şu mübarek gece hürmetine Bizleri bağışla, öyle bir dünyada hayata gözlerimizi açtık ve öyle bir alemde yaşıyoruz ki, önümüzde tuzak, arkamızda tuzak; uğrayıp geçtiğimiz her yerde nefis, şeytan ve aynı takımdan binlerce ifrit ağını germiş av bekliyor; yol boyu yüzlerce fitn...

Tuesday, 15.07.2014, 00:32

Flatcast fcp sade siyah tema diyar

Yorumlarinizdan dolayı hepinize cok tesekür ederim arkadaslar begenilmesine sevindim yorum yapan elleriniz dert gürmesin bu arada hepinize hayırlı ramazanlar dilerim saygilar sevgiler..

Saturday, 5.07.2014, 15:03

Flatcast fcp sade siyah tema diyar

Sagolun arkadaslar yurumlarinizdan dolayı tesekür ederimm ellerinize gunlunuze saglikk..

Wednesday, 18.12.2013, 22:41

rulet isim

slm radyoyu rullet sayfasina eklermisiniz sid 1414210 sizler de uygun gururseniz tabi... isim olarak Güzel Dostlar olursa seviniriz..

Thursday, 24.10.2013, 23:29

Duydumki Unutmuşsun Muazzez Ersoy

Duydum ki unutmuşsun gözlerimin rengini, Yazık o gözlerden sana akan yaşlara.. Bir zamanlar sevginle ateşlenen başımı, Dizlerinin yerine dayasaydım taşlara... Hani bendim yedi renk , hani tende can idim. Hani gündüz hayalin , geceler rüyan idim. Demek ki senin için , aşk değil yalan idim , Acırım heder olan o en güzel yıllara....

Wednesday, 23.10.2013, 00:36

Radyo şu anda kapalıdır HTML kodu lütfen

buyur abim Güle güle kulan ekledigiin resim yerinde dir acip oynamadan sayfana at yeterlidir.. Kolay Gelsinn verdiğin adrese ekleyeceksen eger ordaki kodlarin basina ve sonuna html eklemen lazim abim bu duzunlenme bedava tr.gg sitele r için geçerlidir...

Tuesday, 22.10.2013, 23:40

Radyo şu anda kapalıdır HTML kodu lütfen

Tomato54 abi pc cuzunurlugu ile ilgili değil sorununuz siz kulanmak istediğiniz index si ve eklemek istediğiniz Bilgileri dosya halinde ekleyin size düzenleyip verelim sanirim siz radyo kapaliyken radyo suanda kapali guruntusu eklemeye calisiyorsunuz gurdugum kadari ile guruntu yu eklerken atginiz yerideki kodllari silmeden eklemeye calisin guruntu yada yaziyi ekleyeceğiniz yerde eski kodlari silerken ordan kod sayfanin kaymasina neden oluyor...