Giriş yapmadınız.

Arama sonuçları

.

Wednesday, 23.10.2013, 12:41

Yazar: DJ_ZuZu

İsim Eklenmesi

[b]Slm merhabalar radyonun isminin uygunsa rulete yazılmasını rica ediyorum mersi şimdiden ilginiz için teşekkürler Sid 1283322

Saturday, 24.08.2013, 11:09

Tavuklu Omlet

"Tavuklu omlet" diye bir şey var. Düpe düz vahşet. Sen annelerini öldür, kes, sonra çocuklarının içinde pişir, ye!

Saturday, 24.08.2013, 10:35

pazar tatili

Pazar Günü Yerime Çalışabilecek bir arkadas arıyorum )) Dip Not: MÜMKÜNSE İZMİR CİVARI OLANLAR CV ŞETTİRSİN

Wednesday, 27.02.2013, 08:50

:)))

Alıntı sahibi "ATES VE SU" Tesekkur ederimm ilginizi basarilarınız devami dilerimm Teyze niye ugrastırdın bakim beni )

Tuesday, 26.02.2013, 17:00

süpersin allaturka:)

bak bak benden habersiz hem yazmışlar hemde beni yoruyolar ben sorarım : teşekkler ilginiz için

Tuesday, 26.02.2013, 11:39

tbrkler

paylaşımınız için teşkler

Tuesday, 26.02.2013, 11:32

Rulet isim atama

Slm Bir Arkadasımın radyo isminin rulete yazılmasını talep edicektim ilgilenirseniz sevirim umarım kriterlere uygundur tesekkler şimdiden SID 1298961

Tuesday, 29.01.2013, 20:41

:)))

Yeter Artık içme diyor

Tuesday, 29.01.2013, 20:39

(yeG))

Kimseyi, beni sevdiğin kadar sevme demeyeceğim. Herkesi öyle sev. Aynı öyle, o kadar sev. En fazla o kadar. Bir gün öyle bırakacak kadar...

Tuesday, 29.01.2013, 20:23

(yeG)

Emre Gökçe Sağlamdır Severim Şiirlerini Paylaşım İçin Teşekkürler

Tuesday, 29.01.2013, 20:04

Diyorlar ki ; ''Eden Bulur'' (yeG)

Diyorlar ki, ‘‘Eden bulur.’’ İnanmayın, böyle değil. Eden, yine aşka yeni bir beden bulur. Başkasına gidecek olan, ne yapsanız gitmek için bir neden bulur. Size kalan acıdır. Acı mı? Hâlâ tokasını saklarken, saçlarını başkasının okşamasıdır. Biten o dev aşkın ardından, Ömrünüzce bitmez o sese can veren iki kelimenin cinneti; ‘‘Yaşadık, bitti.’’ Siz, ‘‘Öldük, bitti.’’ diye düzeltin bunu. Yaşasaydınız bitmezdi, yaşayan bırakmazdı ki.

Tuesday, 29.01.2013, 20:00

Karanlık Odanın Yangını - Emre Gökçe (yeG)

Yangından kurtarılmayı bekliyorum burada. Umarım gelirsin... Dilerim, geç olmadan gelirsin... Çünkü hiçbir işe yaramıyor burada hiçbir şey. Dinmeyen sızının anavatanındayım. Sabahları aynaya küs, Gecelerin odalarına dargınım. Hissederim, Burası artık yalnızlığın beşiğidir. Bu beşiği ancak ya sen sevgilim ya da bir deprem sallayabilir. Uzun sözcüklerin vedalı sessizliğini çiğnedim. Yoktun... Yokluğun, varlığımı açık bırakan kundak oldu sevgilim. Üşüdüm. Üşürüm. Umarım gelirsin. Hiçbir işe yaramıy...

Tuesday, 29.01.2013, 19:57

Emre Gökçe (yEG)

‘‘Yüzlerce rekat gördü dizlerim. Yüzlerce kez kapanıp secdeye seni diledim. Sev n'olur... Kimseyi sevmediğin gibi, kimsenin beni sevmediği gibi...’’