Giriş yapmadınız.

Arama sonuçları

.

Thursday, 14.10.2010, 00:46

Yazar: **C@N*@N**

Uzaktan Sevmek...

SUSKUN_GÜZ€L ve **Kara_Gözlüm. ben tesekür ederim

Wednesday, 21.07.2010, 15:22

Aşk

Alıntı sahibi "Düş" AşK'ın kendi gerçekliği vardır İnsan başka bir ışığa teslim olur ve daha derinden anlamaya başlar herşeyi , Bilgeleşir Hiç bilmediği erdemleriyle buluşur. Yükü çok ağırdır hem dışındadır Dünyanın hem de tam ortasında Emegine saglik Düs Paylasimin icin Tskler

Wednesday, 21.07.2010, 14:37

SUSTUM..Ben Sustum be uzaktaki yar...

Coook Güzel Emegine saglik cicidicii Canim gibi sevmedim mi seni, sevipte canima katmadim mi artik Yüregim sustu konusan dilim sustu Ben sustum uzaktaki yar

Thursday, 15.07.2010, 14:22

seni seviyorum(by/asikardelen)

coook hos calismalar olmus ASIKARDELEN Emegine yüregine fantasine saglik

Thursday, 8.07.2010, 09:13

Miraç Kandiliniz Kutlu Olsun...

Tüm Islam Alemin Mirac Kandini Mubaret olsunnn Allahim nice Kandillere Nasip Eylesin Insallah Sofranizda Beraket, Gönüllerinizde Sevgi Hic Eksik Olmasinn Insallah

Wednesday, 7.07.2010, 11:20

ŞU ANDA HANGİ PARÇAYI DİNLİYORSUNUZ ?

>>> Mehmet Tokat, Ahmet Safak ve Naside Göktürk = Yarali Gül <<<

Wednesday, 7.07.2010, 10:08

flatcast tema-fcp-ask

Ooooooooooooooo Süper bir tema calismalari olmuss Emegine Yüregine saglik Ekintoprak

Wednesday, 7.07.2010, 10:03

Sessizliğe Anlattim Sensizliğimi

Coooook Güzelll Emegine Yüregine saglikkkk nigth 27

Wednesday, 7.07.2010, 09:57

ÇlLdlrtan anne sözLeri :D

Alıntı sahibi "KELEBEK24" cocukluk günlerimin geri gelmesi icin neler verirdim Bendee Cocuklugumun geri gelmesinii isterdimmmm kücücük yüregiminn hic acimadigi günlerimi özledimm hersey bir oyundan ibaretti o zamanlar

Monday, 5.07.2010, 22:52

Dogum Gunun Kutlu Olsun BORAN55

Dogum Gününüzz Kutlu olsun Boran55 Nice Senelere Saglik, Sihat. Mutlu ve Huzurlu Ailenizle ve Sevdiklerinizle birlikte dilerim >>> Insallah

Monday, 5.07.2010, 13:49

Duamsın!

Yüregine saglikkk

Monday, 5.07.2010, 13:48

Mahalledeki aşkım

Emegine Yüregine saglik Özkan tan Paylasimlarin cook Güzel Tskler

Monday, 5.07.2010, 13:35

Canimdan Cansin

Emegine Yüregne saglikk Alakaaa Seni senden gölgeni gölgenden kıskandım Saçlarına rüzgar değse ona bile kızardım Sen benim için yar değil canımdan cansın Sen canımdan inanki bir parçasın Seni sevmekten başka hiçbir günah işlemedim Cidden cook güzell Paylasimin icin tskler Alakaaa

Monday, 5.07.2010, 09:50

ŞU ANDA HANGİ PARÇAYI DİNLİYORSUNUZ ?

Ceylan = Lanet Olsunnn duygularim darma dagin sevdan´dir le yarim kaldi bir kitapsiz bir vicdansiz beni bu hallere saldii Oooooooofffffffff Lanet Olsun Lanet Olsun Seni Böyle sevdigime Lanet olsun Lanet olsun Seni Gördügüm O Güne Allah Kahretsin Kendi Ellerimle Kendi Kendimi Yaktim istesen O Günleri istesem O Yillari istesem O gencligimi verebilirmissin bana veremeksinkii Seni Askina Senin Sevdana Seninle Tanistigim o Güne Lanet Olsunn Hayatimi Karartin Dünyami yiktinnn Senin Askina Senin Sevdan...