Giriş yapmadınız.

Arama sonuçları

.

Monday, 20.02.2023, 12:13

Yazar: AYAHNALI FIKRET

radyoda yayın alma

selamün aleyküm arkadaslar pc de windosw 10 yüklü edge firefox cheme yüklü bu üc sitedende radyoya giremiyor ve yayin alamiyorum girme olayini bir sekilde cözdüm ama yayin alamiyorum yardimci olursanız sevinirim hayirli günler dilerim arkadsalr

Monday, 14.05.2012, 14:40

limanda doğum günü

neden indiremiyorum bu temayı ben yardımcı olursanız sevınırım

Monday, 19.09.2011, 10:41

istek

selam hayırlı gunler dılerım sızden bır ıstegım olacak mümkünse bana ıkı dj ismi yazarmısın rıca etsem dj yagmur dj bulut hareketlı dönerlı güzellerınden bır kac tane urlesı alınmıs olarak tsklersımdıden kolay gelsın

Monday, 22.08.2011, 09:21

hareketli dj yazısı

slm gunaydın lar sizden bir rıcam olucak bana cok acıl dj ismi lazım yazarsanız sevınırımm dj yagmur dj bulut hareketlı dönerli reklii yagmur ismi daha gösterıslı olursa sevınırım sımdıden tsklre kolay gelsın

Thursday, 18.08.2011, 10:33

slm

slmm hayırlı gunlerr arkadasım senden ıkı tema ısmı yazmanı ıstıyorum yagmur senı sevıyorum ve bulut senı sevıyorum yagmur bulut isimli tema li yazarmısın rıca etsem cokmu oldum dersın acaba napım elımden gelmıyor sımdıden kolay gelsın

Thursday, 18.08.2011, 09:23

istek

slmm günaydın hayırlı ramazanlar dılerım arkadasım sizden bır ıkı dj ismim olacak münkünsee rernlı dönerlı hareketli bir kac tane urelesi alınmıs olarak yazarsanız sevinirim dj yagmur dj bulut özellikle yagmurunkiler gösterisli olsun sımdıden tskkür ederim kolay gelsınn

Thursday, 5.05.2011, 17:08

istek

slmm iyi aksamlar uzun aradır yoktumm calısmaların cok güzel ellerıne saglık bende istiyecemm yaparsanız evinırım güzellerinden dönerli renkli hareketli bir kac tane yaparsanız sevınırım dj gül yüzlü dj kırcicegi dj gülen ay simdiden teskür ederım kolay gelsinn

Thursday, 31.03.2011, 07:52

Seni Sevmekten Korkmuyorum

cok güzel sevenee sevılenee ellerıne saglık sevmekten korkmayın aslaa

Wednesday, 30.03.2011, 07:56

istek

slmm günaydınlar bu saatee sizden ricam olucak mümkünse dl ismi istiyorum dj gül yüzlü dj kırcicegi dj gülen ay bir kacar tane olursa sevınırım hareketlı renklı dönerlı simdıden kolay gelsınn iyi calısmalar tsklerr

Monday, 28.03.2011, 15:10

ricamdırrr

slmmm kolay gelee sızden rıcam olacakk bayadır yoktummm calısmalarını devamlı ızledımm banaa 1 gülen yüz 2 kırcicegim 3 gülen ay dj ismi yazarmısınız rica etsem renklı dönelı hareketlı bır kacar taneee tsler sımdıden kolay geleeee

Tuesday, 22.03.2011, 08:46

Seni Seviyorum Gifleri

ELLERİNE SAGLIK COK GÜZELLERRR

Tuesday, 22.03.2011, 07:17

istek

slm gunaydınlar dılerım kardesım senden bır rıcam var bana dj ısmı lazım hareketlı dönerlı dj gülen yüz ve gülen ay bır kacar tane sımdıden ellerıne saglık tskler kolay gele

Friday, 18.03.2011, 12:11

dj isim istegi

slmmmm iyi cumalar dilerim kardes sen den bir istegim olacak bana dj ismi yazarmısın rica etsem dönerli hareketli gülen yüz ve gülen ayy bir kacar tane sımdıden tskler ellerıne saglık

Tuesday, 2.11.2010, 10:52

Istek Rica

slm akadasım gercekten yazıların bır harıkaa ellerıne saglık rıca etsem bana dj yagmur yazarmısınız dj yagmurla berabersınızhos geldınız renkli olsun bır kac tane tskler kolay gelsınn.

Tuesday, 26.10.2010, 09:37

Istek Rica

slmm arkadasım hayırlı gunler dılerım senden bır ıstegım daha olacak rica etsem bana dj yagmurgözlüm yazarmısın yagmurgözlüm sizlerrle renkli bir kactane bırda dj ankaralı olursa sevınırımm kolay gelsın kardesım sımdıden ellerıne saglık

Friday, 15.10.2010, 08:14

tskler

slm arkadasım yazılarını aldım gercekten süper olmus ellerıne kollarına saglık cok tskkür ederımm var oll

Wednesday, 6.10.2010, 11:54

ricamdır

arkadasım cok tskler yazılar harika olmus ellerine saglık senden bır rıcam daha var dj ayahnalı mahir ayahnalı hasan ve dj sömekoglu ayahnalı ali yazabılırmısın sımdıden cok tskkür ederım urlesıyle beraber bır kactane olursa renklı sevınırımm cok tskklerhayırlı gunler dıler kolay gelsın sımdıden