Giriş yapmadınız.

Arama sonuçları

.

Tuesday, 21.08.2007, 18:34

Yazar: DokumaLi

FLATCAST DJ MIKSERI

bende yapdım bende de cıkmadi dj mixer acaba guvenlik ayarlarında bir sorun olabilirmi

Tuesday, 21.08.2007, 16:03

Flatcastta hangi kodlar ne işe yarar

[spoil] Oncelikle merhaba demek istiyorum sizlere benim merak ettiyim bir konu var be bu konuya bakdım göremedim belkide bakar körüm kusura bakmayin sormak isdediyim konu mesaLa benimradyomdaki chat ve radyonun nasil resimdeki gibi bir ifadenin icine koycam sorunum bu kadar tşkler[/spoil] EDIT

Monday, 6.08.2007, 11:10

mixser

tamam denerim tşkler

Monday, 6.08.2007, 10:06

mixser

ben yapdim sildim kac kere denedim bende de cıkmadi arkadaslar sitem var ben calamıyorum diyer arkadaslar calıyor bir an once yardım Lütfen

Monday, 9.07.2007, 11:12

radyomdaki indexi gelistirme

sagolun denicem alakanız icin size tşk ederim

Monday, 9.07.2007, 10:35

tools cıkıyor dediyin present basdım gelmedi yine acaba guvenlik baglantılarında sorun olmasin bu arada tşk ederim yardimin icin

Monday, 9.07.2007, 08:19

Merhaba arkadaslar benimde size bir sorum olucak vallahi yardımci olursaniz cok mutlu olurum her neyse ben soruya geceyim ben radyoyu kurdum her sey hazir br tek dj mixer cıkmıyor 2 kere tıklıyorum oteki radio temalarinin oldugu yere gene yok bir cafeye gittim orda denedim olucakmi diye orda güzel kurdum evdeki bilgisayarımda olmuyor acaba guvenlik ayarlarinda bir deyisiklikmi yapmam gerek tesekurler arkadaslar kolay gelsin yardimlarinizi bekliyorum

Sunday, 8.07.2007, 09:46

Media Playerden Radyo Yayını Yapmak (Resimli)

arkadaslar aslında cok kolay siz ip numaranizi dogru yazin sonra olucakdir emin olun

Saturday, 7.07.2007, 11:47

dj lik nasil yapiliyor!!!

sagol tşk ederiz bu bilgin icin