Giriş yapmadınız.

Arama sonuçları

.

Tuesday, 2.02.2010, 19:37

Yazar: SELVER

Flatcast P2P hatalari ve aciklamalari.

yaaaffff bilmiorummmm nedeninii söleyinn ben kaldırırımmm

Tuesday, 2.02.2010, 19:34

Flatcast tamirhane

herr şeyii iptallettimm yinedee olmuyorr... ((( aile güvenliklee alakası olabilirimiki.. udp 40123 e nasıl izin vericemki... ?? ((

Tuesday, 2.02.2010, 15:43

Zyxel Modemde Port Açma (Videolu Anlatım)

benim sorunum modemle alakalı değill çünkü laptop vee hiç bir yerde bağlanamıyorum... bilgisayarımla alakalıı bi güvenlik engeli var vee tüm güvenlik duvarlarnı iptal etmemee rağmen yinede radyoya balanamıyorum..

Tuesday, 2.02.2010, 15:12

Flatcast P2P hatalari ve aciklamalari.

Flatcast uses the protocol UDP Port 40123. At the moment your system does'nt work with that protocol. Typical reasons: You are connected to the internet via router/firewall, which blocks UDP. You are using a "Personal Firewall" like ZoneAlarm, XP Firewall etc. Please open in the corresponding configuration settings UDP Port 40123. You are connected to the internet via router and there is no default gateway in IP-settings (usually default gateway = internal IP-adress from RouterY YAAAAAAAA LÜTFEN...

Tuesday, 2.02.2010, 15:03

Flatcast tamirhane

evett dinleyici olarakbağlanamıyorum veee her radyoda aynı sorunla karşılaşıyorum ne yaptıysam çözemedim ((

Tuesday, 2.02.2010, 14:27

Flatcast tamirhane

ARKADAŞLR MERHABA, RADYOYAA GİEİŞ YAPAMIYORUM AŞAĞIDAKİ YAZI ÇIKIYOR VE GÜVENLİK ERİŞİMİ ENGELLEDİ YAZIYOR...TÜM GÜVENLİK DUVARLARINI İPTAL ETMEMEE RAĞMEN AYNI SORUNLA KARŞILAŞIYORUM... LĞTFEN YARDIM EDİİNNNNNNN (( Information Flatcast uses the protocol UDP Port 40123. At the moment your system does'nt work with that protocol. Typical reasons: You are connected to the internet via router/firewall, which blocks UDP. You are using a "Personal Firewall" like ZoneAlarm, XP Firewall etc. Please open ...