Giriş yapmadınız.

Arama sonuçları

.

Friday, 20.04.2012, 00:00

Yazar: deliyagmur

meltem index

Harika olmuss emeinize salık tsk.lerr

Thursday, 19.04.2012, 23:57

KaF Dagİ

Emeinize salıkk cokk güzell olmus tsk.lerr.

Thursday, 19.04.2012, 23:47

FLatcast-Kırmızı-İndex

Paylasım için tsk.lerrr harikaa olmuss..

Thursday, 19.04.2012, 23:45

FLatcast-Keman-İndex

Emeine salık mavis süperr olmusss.Paylasım için tsk.lerr

Friday, 30.03.2012, 10:20

Sadece Kendin Ol

Hepsii harika emeinize salık .Paylasım için cokkkk tsk.lerrr.

Wednesday, 14.03.2012, 10:01

2012 yeni indexleri sitemee yerlestiremiyommm !!!

Çok tsk.lerr masum index yapan arkadaslarımız zati yoruluyolar özell olarak yormak istemiyom,ama dedim gibi keske hepsini wep yapasalar da benim gibilerde karsidan bakmasa olsun hepsinin emeklerine salik,artik bilenler kullancak hersey için tskler tkr. masum iyikiiii varsınızzz ...

Tuesday, 13.03.2012, 13:55

Masum cvp. için cokk tsk.ler.Neden bukadar zor peki bu indexler böle olmak zorundami web yapilamiyomu ki biz amatör kullanicilar bunları kullanamicazmi,bu kadarını bilsem zati amatör olmam kendime index bile yaparim öle deilmi? biz bukadarınıda sizlerden yardım alarak yapiyoz benim gibi yüzlerce bilmeyen yada yapamayan vardır,yapamayıncada insan üzülüyoo,dediniz yere baktim hiç bisi anlamadım ki cok yabancı hersey hani ugrasarak yapilacak gibi diil bilmeyen yada az bilgisi olan yapamaz kii öle k...

Tuesday, 13.03.2012, 08:28

slmm,sitemizden yeni indexler indirdim hepsi birbirinden güselll ama actimda içinde 1 cok dosyalar cikiyo,hangini ne yapcam bilemiyom,chrome yazani atiyom resimler yok!! html olani atiyom yine olmuyo hele bazilarinda 7-8 tane dosya görünüyokafam öle karistiki dosyayi acinca chrome amlemi,contanier.swf,style .ie7.cssyine chrome isareti kurallar.html ya daha cok seyler yaziyo ne kadar ugrastim ama hiç bisi anlmadim eski indexleri acinca kodlari alip yapistiryodum kolay oluyodu ben bunlardan hiç bi...

Sunday, 11.03.2012, 23:04

FLatcast Kırmızı GüL İndex

Güzell bir calisma ellerinize salik tsk.lerr

Sunday, 11.03.2012, 22:58

FLatcast-Senede1Gün-İndex

harika olmus emeinize salık cok tsk.lerr.

Sunday, 11.03.2012, 22:55

FLatcast-Canımın-YoLdaşı-İndex

Emeine salik süper olmus.Paylasım için tsk.lerr

Thursday, 16.02.2012, 16:47

TR.GG Sitesi Kurmak

Tsk.ler Yorgun cvp için saoll.

Thursday, 16.02.2012, 00:03

TR.GG Sitesi Kurmak

slmm,BaBuSh açıklamalar için cokk tsk.lerr günlerdir ugrasiyodum bazi indexlerde yazilar görünüyodu ben simple tasrimini kullaniyodum ama söledgim gibi bazi indexlerde kapanmiyodu yada ilk girildiginde az da olsa görünüyoduu ama simdi sizin css tasrimini uyguladım cok güsell olduu hiç bir sorun yokne kadar tsk etsem azdirr.Emeinize salıkk cokk ama cokk tsk.lerr.Yanliz bisi sorcam bu kodları tr.gg nin tüm tasarımlarında kullanabilirmiyiz yoksa tek CSS İÇİNMİ KULLANİLİYOO? Tkr.. tsk.lerr emeginize...