Giriş yapmadınız.

Arama sonuçları

.

Saturday, 12.03.2011, 11:40

Yazar: hakanygt

yetkililer okusun

kardeşim ilan vermek için şartmı koşuyorsunuz bumu paylaşım siteniz ayıp yaa, insanlar neden sitesinde sizin reklamınızı yapsınki, sadece dj ilanı bu ticari yapmmıyorlarki, ayuıp ya bu tek sizin sitenizde olan bir şartnamemi ne anlamadım??

Saturday, 11.09.2010, 17:24

index

arkadaşım ancak söyle yapabilirsin, radyonun ismi adına blogcudan xxxxxfm için ayrı bir adres alacaksın. radyo içinde xxxxfm.blogcu diye yeni bir sayfa daha açman lazım giriş sayfasına ilk kodları koyacaksın ve o kodlara canlı yayın yapacağın sayfanın linkini koyacaksın ve o sayfayada yayın yapacağın kodları yapıştıracaksın...ancak bu şekilde 2 sayfalı yapabilirsin bende bilmiyordum ama eda abla yardım etti. dediğim gibi ama yapamazsan mesaj at ben yaparım

Tuesday, 9.03.2010, 18:49

Yayin gifleri

ellerinize emeğiize sağlık

Tuesday, 9.03.2010, 18:29

kendi yapmis oldugum gifler

ah bide sarısı olsaydı mükemmel olurdu emeğine sağlık

Tuesday, 9.03.2010, 18:20

PHOTOSHOPDAN TEMA YAPMA VIDEOLU ANLATIM

emeğine sağlık daha iyi paylaşımlarını bekleriz

Tuesday, 23.02.2010, 19:11

Dini indeks

beğenmek ne kelime bu zaten senin işin ve bu işinde teksin..

Tuesday, 23.02.2010, 19:06

Siyah beyaz radyo indeksi

ellerin dert görmesin, mükemmel olmuş

Tuesday, 23.02.2010, 19:04

Yeni yıl için radyo indeksi by eda

teşekkürler eda harika paylaşımların var

Tuesday, 23.02.2010, 19:00

Vazgeçtim gözlerinden by eda

süper olmuş emeğine sağlık, durmak yok yola devam

Tuesday, 23.02.2010, 18:58

Oranj indeks design by eda

bütün çalışmaların birbirinden güzel, emeğine sağlık

Tuesday, 23.02.2010, 07:52

bubbles shooter yardım

arkadaşlar acemiyim bir radyo kurdum ama allaturkaa form yani sizlerin verdikleri bilgi ile yapabildim çok şükür, ama bu aşşadaki oyunu eklemeye çalışında indexin üstüne geliyor, bende en alta almaya çalışıyorum ama ne yaptıysam olmadı.. acaba kod eksikliğimi var acaba yardım edin lütfen, bu oyunu klasik şekilde en alta koymak istiyorum. sitem blogcu (EĞER BU OLMUYOR İSE BUNUN DİĞER OYUNU VARDI AYNISI YANİ HANGİSİ UYUYORSA ONU EKLERMİSİNİZ ŞİMDİDEN TEŞEKKÜR EDERİM) <object classid="clsid27CDB6E-...

Monday, 22.02.2010, 05:06

galatasaray yonlendırme sayfası

kardeşim seni direk banlasınlar bence ne yaptığını sanıyorusun sen, insanları ne diye korkutuyorsun. adam ol önce sonra aramızda seni kabul edelim kimse bana inanmıyorsa girsin ön izlemesine orda nokta var tıklayın ve görün bu beyimizin paylaşımını.. insan olacaksın en başta it bide oraya TÜRKİYE'nin bayrağını koymuşsun. yazık yaa yazıkk

Monday, 22.02.2010, 05:01

<< Geniş Kapsamlı Bir Dj Listesi >> Design 21

arkadaşlar, babacan çok doğru diyor emek çalmayın.. kendiniz yapmışsınız gibi hava atmayın arkadaşlarınıza ne olcak yani sitene ekle ama emek çalarak değil, babacan kardeşim ellerine ve emeğine sağlık, yeni paylaşımlarını sabırsızla bekliyoruz kardeşim.

Monday, 22.02.2010, 03:59

by emre 2. tasarım

kardeş tşkler ama ben bunu nasıl yapacam bilmiyorum sitem tr.gg

Monday, 22.02.2010, 03:20

Radyo index(by efes) kırmızı-siyah

tek kelime ile mükemmel ötesi bir index, emeğine sağlık kardeşim, daha iyilerini bekliyoruz