Giriş yapmadınız.

Arama sonuçları

.

Tuesday, 11.10.2011, 04:09

Yazar: ReSMiNe1KuRSuN

Dj Yazilari Gifler Istek Bolumu

Alıntı sahibi "atilla_ky" Alıntı sahibi "ReSMiNe1KuRSuN" slm bende dj isimlerinden yazdirmak istiyorum DJ~saricivciv ve DJ~MEMO degisik bisey olsun münkünse simdiden tesekkürler emegi gecen arkadasa GÜLE GÜLE KULLANIN '' BURAYI TIKLAYIN'' TIKLADIGINIZDA ACILAN BAGLANTIDAKI ADRES CUBUGUNDAKI LİNK, KULLANACAGINIZ URL DİR. UYGULAMADA TEMA ZEMİNİNE DİKKAT EDİNİZ SİYAH ZEMINLER İÇİN!!! BURAYA TIKLAYIN BURAYA TIKLAYIN BURAYA TIKLAYIN BURAYA TIKLAYIN BURAYA TIKLAYIN BURAYA TIKLAYIN BURAYA TIKLAYIN BUR...

Tuesday, 11.10.2011, 04:05

slm rica etsem banada kralfmmm hs geldiniz dj melisa sizerle yazarmisniz iki kenarinda kapli oolursa cok mennun olurum simdiden tesekkürler birde dj gül aaynisindan vede dj murat tsrkler emeginize saglik

Monday, 3.10.2011, 05:37

radyo index beni unutma

emegine saglik güzel calisma olmus birde bi ricada bulunsam sizden bunu benim sid yazsamm ona göre ayarlamisniz tsrkler simdiden 1240545 geri kalan kismini ben hallederim

Wednesday, 21.09.2011, 19:11

slm bende dj isimlerinden yazdirmak istiyorum DJ~saricivciv ve DJ~MEMO degisik bisey olsun münkünse simdiden tesekkürler emegi gecen arkadasa

Tuesday, 5.04.2011, 22:47

FLatcast-Mavis-İndex

emegine yüregine saglik paylasim icin tesekkürler

Tuesday, 5.04.2011, 21:13

Sensizlik Bana SON [ ßy Daglar ]

emegine saglik güzel bir calisma tsrkler paylasim icin

Sunday, 27.03.2011, 21:16

FLatcast-Zerafet-İndex

tesekkür ederim yardimm icin

Sunday, 27.03.2011, 20:26

FLatcast-Zerafet-İndex

mavis gercekden güzel bir calisma olmus emegine saglik benim bi sorum olucak size bunu nasil eklerim radyoma bana hazir seklinde lazim

Friday, 18.03.2011, 17:17

Sitenizde kendi Radyonuz : Flatcast

zaten radyonun herseyi hazir blogu acabilsem radyoda hazir. sorun blogu acamiyorum kulanici ve radyo isminle ayni olmali bende olmuyor 2gündür ugrasiyorum

Friday, 18.03.2011, 16:46

Sitenizde kendi Radyonuz : Flatcast

slm banada yardimci olursaniz sevinirim bende radyo actim ama. blog acamiyorum radyoyu ekleyebilmek icin simdiden tesekkürler

Saturday, 19.02.2011, 03:30

tesekürrler usta_37 emeginize yüreginize saglik

Wednesday, 9.02.2011, 23:53

Alıntı sahibi "ReSMiNe1KuRSuN" bizim istegi kim yazicak acaba ne zamandir bekliyorum dj melisa kalpli olucakti

Saturday, 5.02.2011, 00:10

Dsg Biiidenem-ANNEM(Tema içi giflidir)

emeginize yüreginize saglik cok güzel bie calisma tesekkürler

Sunday, 30.01.2011, 22:41

GÜLÜSÜNÜ ÖYLE ÖZLEDIMKI :wallb:

emeginize saglik gercekden süper calisma olmus paylasim icin tesekkürler

Sunday, 30.01.2011, 22:35

slm rica etsem dj ALiKa_ ve dj MELiSa yazabilrmisniz birine kalpli yazmisiniz cok hosuma gitti rica etsem melisada kalpli olabilirmi simdiden tesekkür ederim emegi gecen arkadasima

Tuesday, 31.08.2010, 03:44

DJ YAZISI ISTEYEN HER ARKADASA HAREKETLI DJ ISIMLERI

by nili arkadasim allah ne muradin varsa gönlüne göre versin ins süper olmus emegine yüregine saglik tesekür ederim yaptiginiz dj simleri görenler cok begeniyorlar tesekkürler hayirli ramazanlar dilerim bu arada

Saturday, 28.08.2010, 20:11

slm son kez rica etsem ¤¤¤©ï©ëk©ï~kïz¤¤¤ yazabilrmisiniz 1 tane / renk kirmizi simdiden tsrkler

Sunday, 4.07.2010, 23:00

cok ama cokkkkkkkkkkkk tesekkür ederim arkadasim eline emegine yüregine saglik süpersin

Sunday, 4.07.2010, 21:35

cok özür dileyerek ricada bulnuyorum bu sefer son kez rica etsem yazdiklarinizin aynisindan bu seferde düz yazarmisiniz temalarima uyum saglamasi icin emegi gecen arkadasim cok sagol eline yüregine saglik tesekküler